Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Disney Junior

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Disney Junior

W wątku tym zapraszamy do dyskusji na temat programu Disney Junior.

Kilka dni temu straciłem dostęp do kanału Disney Junior na dekoderze SD na karcie Clone. Siła i jakość sygnału OK.
    NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
    CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

Komentarz

Opisz szerzej swój problem i wyślij w tej sprawie email według danych z mojej sygnatury.

Komentarz

Dzień Dobry. W zeszłym tygodniu skończyła mi się umowa z Cyfra + i podpisałam umowę z NC+. Mam multiroom i niestety dzisiaj się okazało, że dekoder z multiroomem nie odbiera kanału disney junior. Posiadam dekoder pace dsr 2221. Zadzwoniłam na infolinię i Pani mi powiedziała, że to jest stary dekoder i niektórych kanałów nie odbiera i nic się z tym nie da zrobić. Czy faktycznie nie ma żadnej możliwości, abym ten program odbierała na w/w dekoderze? Przy podpisywaniu umowy nikt nie poinformował mnie o tym, że część kanałów na tym dekoderze będzie niedostępna, a w mojej ocenie to jest bardzo ważna kwestia i nie ukrywam, że w tym momencie czuję się w jakimś stopniu oszukana. Uważam, iż przy podpisywaniu umowy należało wspomnieć o tym, że na jednym z dekoderów część kanałów będzie niedostępna.Bardzo proszę o pomoc, może jednak da się coś z tym zrobić. Nie jestem zainteresowana wynajęciem nowego dekodera, za który miesięcznie musiałabym płacić 15 złotych.

Komentarz

napisał(a) MagdalenaS Zobacz post
          Dzień Dobry. W zeszłym tygodniu skończyła mi się umowa z Cyfra + i podpisałam umowę z NC+. Mam multiroom i niestety dzisiaj się okazało, że dekoder z multiroomem nie odbiera kanału disney junior. Posiadam dekoder pace dsr 2221. Zadzwoniłam na infolinię i Pani mi powiedziała, że to jest stary dekoder i niektórych kanałów nie odbiera i nic się z tym nie da zrobić. Czy faktycznie nie ma żadnej możliwości, abym ten program odbierała na w/w dekoderze? Przy podpisywaniu umowy nikt nie poinformował mnie o tym, że część kanałów na tym dekoderze będzie niedostępna, a w mojej ocenie to jest bardzo ważna kwestia i nie ukrywam, że w tym momencie czuję się w jakimś stopniu oszukana. Uważam, iż przy podpisywaniu umowy należało wspomnieć o tym, że na jednym z dekoderów część kanałów będzie niedostępna.Bardzo proszę o pomoc, może jednak da się coś z tym zrobić. Nie jestem zainteresowana wynajęciem nowego dekodera, za który miesięcznie musiałabym płacić 15 złotych.
          To jest tak jak się nie czyta umowy przed podpisaniem

Komentarz

Umowę czyta konsultant przez telefon, nie słyszałam, aby w umowie było cokolwiek na temat dekodera. Pocztą umowa przyjdzie dopiero w tym tygodniu.

Komentarz

napisał(a) MagdalenaS Zobacz post
              Umowę czyta konsultant przez telefon, nie słyszałam, aby w umowie było cokolwiek na temat dekodera. Pocztą umowa przyjdzie dopiero w tym tygodniu.
              "nie słyszałam" to nie znaczy, że nie było trzeba było poprosić o powtórzenie.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                "nie słyszałam" to nie znaczy, że nie było trzeba było poprosić o powtórzenie.
                Oczywiście,mogłam prosić, aczkolwiek nie ukrywam, że o wiele łatwiej mieć umowę przed oczami i ją powoli ze zrozumieniem przeczytać, tym bardziej, że akurat jechałam autem nad morze i ciężko było się w pełni skupić nad tym co konsultant czyta.Z cyfrą + kilka razy przedłużałam umowę, nigdy nie było potem problemów z odbiorem jakichkolwiek kanałów, więc nawet przez myśl mi nie przeszło, że teraz jakieś problemy się pojawią. Słuchając umowy bardziej skupiałam się na kwestiach finansowych niż technicznych i teraz wiem, że źle zrobiłam, o ile faktycznie w umowie było cokolwiek na temat odbioru kanałów na starym dekoderze

Komentarz

moje dzieci uwielbiają ten program, nie wyobrażam sobie go nie mieć

Komentarz

Dlaczego od kilku dni na kanale Disney Junior głos jest opóźniony względem obrazu

Komentarz

mariuszb50,
                      dziękuję za informację. Skierowałam sprawę do weryfikacji. Proszę o cierpliwość.

Komentarz

mariuszb50,
                        nie stwierdziliśmy usterki na wymienionym kanale. Proszę jednak do doprecyzowanie, czy problem pojawia się na jakimś konkretnym tytule lub o jakieś konkretnej godzinie?

Komentarz

Aleksandra_nc+ to prawda, jest to wina nadawcy i występuje od kilkunastu miesięcy (ponad rok) nie jest się w stanie stwierdzić o której konkretnie godzinie się to dzieje ponieważ pewna część ramówki jest zrobiona dobrze a pewna źle, ale winne temu jest źle dopasowane polskie audio do przekazu węgierskiego video/obrazu który współdzielimy w tej kwesti trzeba byłoby pisać do Disney gdyż technicy Disney Junior zrobili złą synchronizacje obrazu z dźwiękięm.
                          Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2017-01-13, 13:14.

Komentarz

Zazwyczaj oglądam bajki rano z córką między 8 rano a 12 najbardziej widać to na bajce,- Jej wysokość Zosia i Klinika dla pluszaków.

Komentarz

mariuszb50,
                              dziękuję, uzupełniłam zgłoszenie o przekazane informacje. Proszę o cierpliwość.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+