Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cbeebies

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Cbeebies

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału Cbeebies.

Ja nie mam wcale a tam sa fajne bajki. Zakupilem na 12 miesiecy ale nie ma tego programu jak i pare innych.

Komentarz

Prawdopodobnie masz dostęp do pakietu COMFORT+, w którym tego kanału nie ma. Napisz na odpowiedni adres e-mail z mojej sygnatury (podając nick, numer abonenta, imię i nazwisko), to upewnimy się jaką dokładnie powinieneś mieć ofertę programową.

Komentarz

Od wczoraj znikło mi cbeebies wie ktoś może jaka może być tego przyczyna

Komentarz

Kanał zmienia (podobnie jak BBC Lifestyle) częstotliwość. Będzie nadawany z tego samego tp. co BBC Brit HD.

Komentarz

laif69, proszę o informację z jakiego dekodera korzystasz oraz jaki komunikat wyświetla się na ekranie TV?

Komentarz

Mediabox+ z nagrywarka a komunikat :
              Brak sygnału i proszę sprawdzić czy dekoder jest prawidłowo podłączony do anteny.
              Dodam od siebie że już krecilem antena dzisiaj żeby poprawić odbiór i mam siłę na poziomie 75% a jakość 70%

Komentarz

Znalazłem na kanale 275 cbeebies może samo wróci na ten kanał co wcześniej najważniejsze że dziecko zadowolone 😃

Komentarz

Znowu nie mam cbeebies szukałem na innych kanałach i też nie ma wie ktoś o co kaman 👍

Komentarz

Mam to samo od kilku dni. Znowu coś mieszają. Kiedy będzie dobrze? Może ktoś z NC+ udzieli nam odpowiedzi?
                    ---------------------------------------------------
                    Abonent:
                    NC+ i Polsat Cyfrowy

Komentarz

laif69, Fabrykant,
                      kanał znajduje się na pozycji 94, nie wprowadzaliśmy zmian sposobu nadawania. Jaki komunikat się pojawia i jakie są wskazania jakości konkretnie na tym kanale?

Komentarz

Proszę sprawdzić czy dekoder jest prawidłowo podłączony do anteny.

Taki komunikat i nie będę anteną kręcił bo mi inne kanaly znikną ostatnio tak miałem

Komentarz

Nie wiem o co chodzi wczoraj byl ten kanal dzisiaj znowu nie ma

Komentarz

od paru dni jest problem z odbiorem kanału (pikseloza)
                            miernik sygnału:
                            ANT1 85/34
                            ANT2 98/64

podczas gdy kanał 11:
                            ANT1 85/75
                            ANT2 97/69

Komentarz

emik
                              wskazanie jakości 34% na ANT1 jest za niska. Kanały nadawane są z różnych transponderów, z transpondera z którego nadawana jest TVP1 (11) odbiór jest dobry bo jakość ANT1 75 i ANT2 69 jest wysoka. Konieczne jest doprecyzowanie ustawień a by zakłócenia ustąpiły.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+