Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nickelodeon HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nickelodeon HD

W wątku tym zachęcamy do dyskusji na temat kanału Nickelodeon HD.

witam
    od wczoraj mam problemy z odbiorem tego kanału
    niby działa, ale raz na jakiś czas w trakcie oglądania zaczyna się robić "szachownica" i obraz całkiem zanika, komunikat, że nie mam tego kanału w abonamencie (to samo na głównym dekoderze i na białym od MR)

Komentarz

u mnie działa choć piksele też pojawiają się......
      Coś wczoraj "mod" pisał że również nick jr ma problemy z nadawaniem przez warunki atmosferyczne

Komentarz

u mnie ten kanał też przerywa
        Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-09-01, 16:39. Powód: usunięcie reklamy

Komentarz

@Trupi2441,
          sprawdzałem na naszym sprzęcie i nie zauważyłem problemu. Z jakiego dekodera korzystasz?

Komentarz

Mam pakiet comfort+ i brak dostepu do kanalu nickelodeon hd czym to moze byc spowodowane?

Komentarz

Ten kanał nie wchodzi w skład tego pakietu. Dostępny jest w paczce Extra+.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Mam ten pakiet za 59 czyli comfort+extra+ i powinien byc aktywny

Komentarz

@parmoz
                  prześlij e-mail zgodnie z informacjami zawartymi w mojej sygnaturze. Sprawdzę w czym tkwi problem.

Komentarz

Brak nickelodeon

Witam, mam pakiet sport&film+, w którym od początku były kanały nickelodeon (hd i zwykły). Od jakiegoś czasu nie ma ich i Fox Comedy. Co się stało?

Komentarz

Masz opcję Extra+ ? Jeżeli jej nie posiadasz kanały będą dla Ciebie niedostępne. Do niedawna były udostępnione jako okno otwarte do 01.03.2015 z okazji ferii.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Nie, nie posiadam. Dziękuję za wyjaśnienie niejasności

Komentarz

Witam,posiadam pakiet Comfort+ z Extra+ i od jakiegoś czasu nie posiadam tego kanału jak paru innych dziecięcych: nick jr itd... Nie ma już tych kanałów w pakiecie?

Komentarz

W pakiecie Comfort+ z opcją Extra+ powinny te kanały być. Napisz na maila zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.

Komentarz

Wczoraj przywróciłem dekoder do ustawień domyślnych, nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności ale kanały wróciły. Problem rozwiązany.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+