Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ 1

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CANAL+ 1

Pamiętacie TVN+1 ?

Długo nie wytrzymał W dobie nboxów taki kanał to marnowanie miejsca na satelicie. Zamiast niego powinni polepszyć jakość innych kanałów.

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
    Pamiętacie TVN+1 ?

Długo nie wytrzymał W dobie nboxów taki kanał to marnowanie miejsca na satelicie. Zamiast niego powinni polepszyć jakość innych kanałów.
    Pamiętam tvn+1 z godzinnym opuźnieniem ale o ile dobrze się orientuję tego kanału nie ma od X czasu.

Komentarz

napisał(a) cycek Zobacz post
      Pamiętam tvn+1 z godzinnym opuźnieniem ale o ile dobrze się orientuję tego kanału nie ma od X czasu.
      No właśnie o tym mówię. Kanały +1 były super w czasach "przednagrywarkowych". Teraz większość ma dysk i nagrywa

Komentarz

Witam.
        Moim zdaniem ten kanał jest zbędny w tej paczce C+ jako całość,lecz biorąc pod uwagę grono osób nie posiadających dekoderów PVR jestem skłonny przymknąć na to oko.
        Ten jeden kanał mogliby proponować właśnie takim abonentom.Tym którzy nie chcą płacić za całą paczkę C+,a chcą mieć coś więcej w swojej ofercie,lub tym co mają krucho w portfelu.
        Zrozumiał bym nawet emitowanie reklam między jednym a drugim np.filmem na tym jednym kanale(taka drobna niedogodność) ale trzeba zrozumieć że za darmo nic nie ma.
        Nie byłoby płaczu że cała paczka C+ za droga,czy po co mi cała,czy nawet ten co płaci 150 dopłaca do tego co ma to za 49 czy 59.Chcesz mało płacić lub nie stać kogoś, bierze ten jeden i cześć.
        W takiej TYLKO opcji widzę właśnie przyszłość tego kanału.
        Z całym szacunkiem dla wszystkich abonentów ALE trzeba zrozumieć w końcu,że najwyższy czas wyjść z tego psełdo HD w opcji premium.
        Jest w opisie:ZNAKOMITA JAKOŚĆ OBRAZU HD I DZWIĘKU PRZESTRZENNEGO DD5.1
        i tego powinni się w 100% od teraz trzymać a my wszyscy powinniśmy od Nc+wymagać.Te PREMIUM powinno być na tip top.
        Pozdrawiam.
        WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
        01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
        01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Obstawiamy jak szybko to coś zniknie. Ja typuję wrzesień.
          Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

W tym roku są urodziny, więc pewnie padnie dopiero w 2016

TVN+1 miał sens, zanim miałem recorder...
            W N od 2006
            Było U+Superfilm/68
            Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
            Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
            Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

Niby jakie mają być przyczyny tego padnięcia? Niska oglądalność? Dla kanałów premium oglądalność nie ma znaczenia.

Komentarz

napisał(a) cycek Zobacz post
                Pamiętam tvn+1 z godzinnym opuźnieniem
                Ja to nawet pamiętam, że był z opóźnieniem.
                --
                Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
                  Niby jakie mają być przyczyny tego padnięcia? Niska oglądalność? Dla kanałów premium oglądalność nie ma znaczenia.
                  Na przykład brak miejsca na nowe kanały...4k

Komentarz

Ale chciałem Wam powiedzieć, że jednak jest pewna korzyść z pojawienia się tego kanału. Otóż wiecie dobrze, że nc+ już od długiego czasu nie może poradzić sobie z poprawną obsługą planowanych nagrań w okresie, gdy zmieniamy czas. Mając program C+ i c++1 planujemy nagranie o tej samej godzinie na obu kanałach i na którymś z nich nagra się poprawnie

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                      Ale chciałem Wam powiedzieć, że jednak jest pewna korzyść z pojawienia się tego kanału. Otóż wiecie dobrze, że nc+ już od długiego czasu nie może poradzić sobie z poprawną obsługą planowanych nagrań w okresie, gdy zmieniamy czas. Mając program C+ i c++1 planujemy nagranie o tej samej godzinie na obu kanałach i na którymś z nich nagra się poprawnie
                      A tak w ogóle to na co dekodery z dyskiem,skoro mamy C+1
                      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Szkoda że nie poszli całkiem śladem Sky DE. Tam oprócz SkyCinema HD +1 mają jeszcze Sky Cinema HD +24 .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                          Szkoda że nie poszli całkiem śladem Sky DE. Tam oprócz SkyCinema HD +1 mają jeszcze Sky Cinema HD +24 .
                          Hehe... dobre,ale ja akurat lubię CinemaHD i +24 a jakościowo wymiatają i nie ma się do czego przyczepić.

Komentarz

Jeśli już to właśnie Canal+ +24 jeszcze miałby jakiś sens.
                            Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

C+1 to jest jakaś porażka. Miał być piękny wspaniały Canal+ z najlepszymi programami rozrywkowymi i filmami... Jak taka ramówka będzie dalej jak teraz i jedyna innowacja to godzinne przesunięcie programów to z mojego pakietu szybko zniknie C+
                              Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+