Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ DISCOVERY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CANAL+ DISCOVERY

http://media2.pl/media/120573-Canalp...ez-reklam.html

No to mamy poszukiwaczy złota i wypicuj mi brykę pod marką C+

Szkoda, że coraz mniej dokumentu jest na kanałach dokumentalnych......

P.S. Mogli już związać się z NG, który póki co chyba najmocniej jeszcze trzyma się treści dokumentalnych.

I to za dodatkową opłatą - 2,99 ? czy 1,99 ?

coś czuję że żuljęn wraca do złotych czasów cyfry+ która kasowała dodatkowo nei tylko za kanały HD ale również za "niby" premium

pakiet 3xDiscovery kosztował wówczas 8,00 zł
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Nie chce być niegrzecznym ale chyba ktoś o....ał Śmiechu warte
      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

@GDA
        zachęcam do zapoznania się komunikatem prasowym http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=72130. Informacje o dostępności znajdują się w dolnej części.

Komentarz

Ależ własnie na podstawie tego komunikatu powziąłem taką myśl bo i po co takie zastrzeżenie robić?

Ze względu na 20. urodziny CANAL+ w Polsce, CANAL+ DISCOVERY będzie dostępny bez żadnych dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy nc+, posiadających pakiety z CANAL+, do końca trwania okresów oznaczonych w ich aktualnych umowach abonenckich.

z tego jednoznacznie wynika że jak komuś skończy się umowa na CANAL+ to nową będzie miał droższą

Komentarz

Nie po to tworzą kolejny kanał premium żeby go za darmo oferować
            Czas pokaże czy będzie stanowił jeden kanał z paczki czy będzie oferowany dodatkowo.

Komentarz

Woow..bez reklam,poza tym nic nadzwyczajnego,oby jak najmniej powtórek.
              PAKIET SUPERPREMIUM+
              +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
              Rodzinny HD

Komentarz

Jeśli kanał będzie miał 20-30mb/s a nie do 7mb/s ,sukces może być do osiągnięcia.
                I o ile nie będzie to polskiej walki o bagaż z lotniska w Warszawie lub licytacji kontenerów z Gdańska.
                Poza tym to Planet+ zapewne do kasacji?
                Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2015-04-07, 11:09.
                WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                  Ależ własnie na podstawie tego komunikatu powziąłem taką myśl bo i po co takie zastrzeżenie robić?

Ze względu na 20. urodziny CANAL+ w Polsce, CANAL+ DISCOVERY będzie dostępny bez żadnych dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy nc+, posiadających pakiety z CANAL+, do końca trwania okresów oznaczonych w ich aktualnych umowach abonenckich.

z tego jednoznacznie wynika że jak komuś skończy się umowa na CANAL+ to nową będzie miał droższą
                  Zapewne tak będzie,ale pewnej informacji w tej sprawie dowiemy się być może od kolegi marcelnorbert już w czerwcu.
                  01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Nie będzie sprzedawany osobno:
                    http://media2.pl/media/120591-Canalp...8-kanalow.html

Komentarz

napisał(a) mimic Zobacz post
                      No to będzie szał.
                      TAAAka wielka paczka z 8C+

Komentarz

Skoro nie osobno, ale i bez dodatkowych opłat dla aktualnych abo do czasu zakończenia umowy - to na pewno drożej niż aktualnie

Komentarz

@Kris1975 Wątpię czy będę w stanie takie info wam przekazać bo na 95 % kończę współprace z''nc+'' bo nawet posiadając MR Cameleon gdyż po dwóch latach stwierdziłem iż nie jest ta oferta warta tego co płace a powstanie C+ DISCOVERY (było już kiedyś takie cudo TVN DISCOVERY HISTORIA) i wiemy jak sie to skończyło na początku brak reklam po paru latach reklamy w trakcie programów i tu będzie to samo bo DISCOVERY nic za free nie daję a paczki C+ wszyscy abonenci ''nc+'' nie mają i mieć nie będą
                          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

A propos jakości obrazu na tym nowym kanalem to chciałym zwrócić uwagę na to, ze w komunikacie prasowym nie ma mowy o "jakości HD" czy "jakości 4K", ale o "jakości premium" cokolwiek to znaczy. A wiemy, że może to oznaczać wszystko.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                              ....... w komunikacie prasowym nie ma mowy o jakości 4K",
                              Bądź realistą jakie "4k"??Może "16K" albo nie a co tam jak szaleć to szaleć "32K"......Mieszkasz w Polsce a nie w Japonii
                              Ile ludzi stać na takie telewizory ?Jaki procent abo będzie to oglądał??Dobre "HD" i będzie dobrze
                              Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2015-04-07, 15:55.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+