Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokument 3D wyemitowany w 2D ! cd

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dokument 3D wyemitowany w 2D ! cd

Po pierwsze:

Zamykanie wątku nie pozwala mi odpowiedzieć na reakcje nc+przedstawiciela.

Po drugie:

Wiem, że Canal+ nie emituje 3D tak jak kiedyś, ale moje pytanie było czemu dokument 3D był emitowany w 2D ???

Skoro nie emitujecie 3D to czemu zakupujecie filmy w 3D i emitujecie w 2D ???

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
    Po pierwsze:

Po drugie:

Wiem, że Canal+ nie emituje 3D tak jak kiedyś, ale moje pytanie było czemu dokument 3D był emitowany w 2D ???

Skoro nie emitujecie 3D to czemu zakupujecie filmy w 3D i emitujecie w 2D ???
    Pewnie dostają to gratis.
    Kolego.Oni poszli w kontent.Jakość jest na drugim miejscu,a fajerwerki już poszły w zapomnienie,zwłaszcza odkąd konkurencja jeżdzi Trabantem

Komentarz

Odpowiadam nieformalnemu rzecznikowi nc+ gunnerowi:

Grwitacja na HBO w 2D czym bedzie? tez kolejnym plusem fuzji?
      Tak.

Była konkurencja to i HBO potrafił np. Bitwę Warszawską zapodać w 3D.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
        Reakcje przedstawicieli są jedyne słuszne i nie ma potrzeby na nie odpowiadać, jeszcze się nie nauczyłeś?
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          Odpowiadam nieformalnemu rzecznikowi nc+ gunnerowi:

Tak.

Była konkurencja to i HBO potrafił np. Bitwę Warszawską zapodać w 3D.
          odpowiadam nieformalnemu rzecznikowi HBO Europe Pawlowi85:

Nie.
          Zawsze mozna zdrowo konkurowac. Skoro tresci 3D nie ma w Canal+ a jest na nie zapotrzebowanie, to zawsze moga byc w HBO. Na tym polega konkurencja.
          sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

Kiedys ktos tu na forum napisal ze ta technologia sie nie przyjela tylko ciekawe czemu w hiszpanskim canal+ plus jest canal+3d I czemu od nowego roku we francji uruchamiaja kanal typowo 3d.ja sadze ze tak brak konkurencji i koszta wiesz i ta kiepska jakosc to hd jest prawie jak sd a ty chcesz 3d poprostu n bylo to byla konkurencja ja sadze ze za rok nie bedzie nc+ to polaczenie to mydlenie oczu

Komentarz

Ten temat był już poruszany na forum - to, że w nazwie programu widnieje 3D, nie oznacza, że w takim formacie zostanie on wyemitowany.

O zaprzestaniu emisji programów 3D informowaliśmy natomiast w lutym 2014r. Poniżej treść tego komunikatu.

Telewizyjny format 3D jest aktualnie w zdecydowanym odwrocie. Odchodzą od niego sami producenci, oferując coraz mniej kontentu w trójwymiarze. Jednocześnie nie obserwowaliśmy wzrostu zainteresowania programami 3D wśród widzów. Programy emitowane ostatnio w ramach pasma 3D na CANAL+ Family notowały śladowe wyniki oglądalności. Dlatego skupiamy się przede wszystkim na pozyskiwaniu treści najbardziej wartościowych i atrakcyjnych merytorycznie – najlepszych światowych produkcji kinowych i prestiżowych transmisji sportowych w HD.

Wątek ponownie zamykam. Jeśli chcecie porozmawiać o 3D, zapraszam do już istniejących tematów:
              http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...t=66155&page=6
              http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=65374

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+