Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ SERIALE

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) lpotaczek Zobacz post
    Prosimy o wprowadzenie do ramówki Canal+ lub Canal+ Seriale Sezonu 2 "Zabójczej Broni" i 3 sezonu "Lucyfera".

Zabójcza Broń - sezon 2
    NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
    Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

• Lucyfer 3
      (Lucifer 3 odc. 1)
      PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 6 lutego 2018

Zabójcza Broń 2
      (Lethal Weapon ep. 1)
      PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 6 lutego 2018

Komentarz

• Aleksandra_nc+ Czy można prosić aby do ramówki Canal+/Canal+ Seriale dodano sezon 5 serialu Brooklyn 9-9 ?

Komentarz

• lpotaczek, przekazałam prośbę do weryfikacji.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Czy można prosić o jakąś regularność Canal+ np godzina 20:00 premiera filmu lub serialu w jakiś dzień. Aktualnie nie wiadomo co gdzie i kiedy trzeba śledzić program. HBO taki schemat stosuje w niedzielę o 20:00 zawsze premiera. Trafienie na nowy serial w c+ bez śledzenia programu prawie że nie realne.
            Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

• @sdidabi, dziękuje za sugestie. Przekazuje ją do odpowiedniego działu.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+