Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ SERIALE

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CANAL+ SERIALE

Coś, ktoś?

http://w412.wrzuta.pl/film/2HzzBzr4RGL/canal_seriale

Jak bym spotu nie widział to bym w to nie uwierzył Super tylko z tego wynika ze będzie to kanał a nie usługa VOD.Czekam na oficjalne info operatora i moderatora no i ciekawe od kiedy.

Widać ze pomysły rodem z byłej ''n'' zostają wypychane i co raz więcej widać ze zaczyna rzadzić była Cyfra+ HD

Oby tak dalej a kanał wykupie jeśli będzie za rozsądne pieniądze
    TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Canal+ +2 to nic innego jak stare nPremium2 więc nie wyskakiwałbym z tym wypychaniem pomysłów starej Nki .

Komentarz

Ja obstawiam ze albo jeden C+ FAMILY lub C+ FILM pójdzie do ''rebrandingu'' no chyba ze C+ SERIALE dołożą jako dodatkowo płatny kanał bo u nich wsio możliwe

Powiem tak te C+ z numerem 2 są nie potrzebne
        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Niby ma być tak:
          Canal+
          Canal+ +2
          Canal+ Film
          Canal+ Family
          Canal+ Seriale
          Canal+ Sport
          Canal+ Sport2

i dla abonentow paczki Canal+ dodatkowo usługi:
          Canal+ on Demand
          Canal+ Sport Online
          nc+ GO

Do wszystkiego są filmiki na forum satpudla.

Komentarz

To powiem Ci ze pierwszy raz czytam i słyszę o tym ale pomysł z C+ +2 to bodaj nie z byłej ''n'' tylko z grupy C+ z Hiszpanii i Francji bo tam bodaj albo było tak albo nadal jest Z tym C+ +2 dla mnie to zły pomysly bo poraniony był już w ''n'' z nPremium 2 a teraz widzę ze papugują głupie pomysły

Pomysł mi się podoba jeśli cena się nie zmieni bo obecnie jest 6 kanałów a będzie 7 jeśli tak jest plan realny

Przypuszczalnie kiedy to ma wejść ???
            Ostatni raz edytowany przez marcelnorbert; 2014-09-11, 13:47.

Komentarz

C+ Seriale jak najbardziej trafiony pomysł, ale to +2 to chyba nie przesunięcie 2 godzinne?

Komentarz

napisał(a) PiT3R Zobacz post
                C+ Seriale jak najbardziej trafiony pomysł, ale to +2 to chyba nie przesunięcie 2 godzinne?
                Przesunięcie 2 godzinne. Na filmiku o tym kanale lektor wyraźnie o tym mówi.

Komentarz

Pawełku to się zdecyduj

a takim samym temacie wyśmiewasz tą informacje
                  napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                  Niezły fake.

W jednym obrazku Filmboxy nieoznaczone jako HD w innym wszystkie oznaczone jako HD, przy logosach Canal+ też ktoś się nie postarał .
                  a tutaj podniecenie osiąga zenit?
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Mnie sie wydaje, że te filmy to fake. Jaki problem zmontować coś takiego, dodać głos lektora z Ivony czy tego typu. Zbyt nierealne jest to co proponują w stosunku do aktualnej sytuacji i podejścia firmy do abionentów. A najlepszy tekst jest w filmiku dotyczącym Seriale własnie:

"najlepsze seriale z Polski i ze świata zobaczysz już w kilka dni po premierze w Stanach Zjednoczonych".

Znaczy mam rozumieć, że każdy serial niezależnie od kraju pochodzenia jest wyświetlany najpierw w Stanach?

Komentarz

Zerknijcie na to jak tak będzie to będzie bardzo ''ciekawie'' tej jesieni

http://zapodaj.net/716f4a2f49788.jpg.html

Komentarz

nawet jesli to fake, to uwazam ze to bardzo dobry pomysl
                        Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Coś musi być na rzeczy skoro piszą o tym w necie, że nc+ planuje przebudować kanały canal+
                          http://media2.pl/media/114068-Platfo...-kanalami.html

Komentarz

Przecież media2 pisze to na podstawie przecieków jakie pojawiły sie na SK
                            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Oby te nowości weszły bo takiej ''stagnacji'' w sprzedaży ''nc+'' jeszcze nie było i mam nadzieję ze coś w końcu sie zmieni na lepsze ale mam nadzieję ze nie dużo droższe bo jak zakombinuja z cena to znowu będzie smród jak z 21 marca 2013

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+