Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wykupienie Pakietu Filmowego Canal+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Właśnie sprawdziłem dla pewności jeszcze raz i potwierdzam- nie ma możliwości dokupienia kanałów Canal+ jako opcji dodatkowej. Możesz z nich skorzystać wyłącznie za pośrednictwem przedłużenia swojej umowy.

Komentarz

Pakiet Filmowy Canal+

Dzwoniłem dzisiaj do biura obsługi klienta i konsultant powiedział że mogę dokupić kanały canal+ , pytałem się również o cenę takiego pakietu i wynosi ona 30 zł plus mój aktualny abonament , mówił także o innych pakietach i również podawał cenę . Jurek nc+ co z Ciebie za pomoc ? Dlaczego twoi "koledzy" mówią co innego ? Wejdź w link i przeczytaj sobie.Myślałem że dostanę pomoc fachową od fachowców od nc+ a tylko wprowadzają mnie w błąd.

Komentarz

skoro jest taka możliwość to zrob to
        zamow przez infolinię
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) evan Zobacz post
          Dzwoniłem dzisiaj do biura obsługi klienta i konsultant powiedział że mogę dokupić kanały canal+ , pytałem się również o cenę takiego pakietu i wynosi ona 30 zł plus mój aktualny abonament , mówił także o innych pakietach i również podawał cenę . Jurek nc+ co z Ciebie za pomoc ? Dlaczego twoi "koledzy" mówią co innego ? Wejdź w link i przeczytaj sobie.Myślałem że dostanę pomoc fachową od fachowców od nc+ a tylko wprowadzają mnie w błąd.
          Link który podałeś dotyczy nowych klientów zawierających zupełnie nową umowę. To co Ci zaproponowano na infolinii wiąże się z aneksem Twojej umowy, czyli niby za 30zł dostajesz 3xCanal+, ale nie jest to dodatek do aktualnej umowy a część nowej oferty z nowym okresem zobowiązaniana która zastąpi poprzednią.
          Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2014-05-13, 20:20. Powód: literówka
          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
            Link który podałeś dotyczy nowych klientów zawierających zupełnie nową umowę. To co Ci zaproponowano na infolinii wiąże się z aneksem Twojej umowy, czyli niby za 30zł dostajesz 3xCanal+, ale nie jest to dodatek do aktualnej umowy a część nowej oferty z nowym okresem zobowiązaniana która zastąpi poprzednią.
            Dokładnie tak. Inaczej sie nie dało tego ująć.
            @evan, jeżeli Konsultant Cię tak zapewnił, to możesz z oferty skorzystać, ale obawiam się, że doszło do nieporozumienia.

I aby było jasne- opcja dodatkowa, to opcja, która można dezaktywować w dowolnym momencie ze skutkiem na koniec miesiąca lub na koniec okres promocyjnego w zależności od tego jak została uruchomiona.

Komentarz

Pakiet Filmowy Canal+

OK . Dziękuję wszystkim za uwagę w tym temacie . Wątek można zamknąć . Pozdrawiam

Komentarz

Wątek zamykam. W razie dodatkowych pytań, zapraszam na adres e-mail.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+