Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wykupienie Pakietu Filmowego Canal+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wykupienie Pakietu Filmowego Canal+

Witajcie drodzy forumowicze.
    Jestem od kilku dni abonentem nc+ , posiadam pakiet comfort + ,
    Orientujecie się czy jest możliwość wykupienia pakietu Canal+ Film ?
    Na stronie nc+ nie ma informacji na ten temat.
    Jeśli jest taka opcja proszę o podanie wstępnej ceny za taki pakiecik.
    Pozdrawiam i już z góry dzięki za odpowiedź.

Obecnie nie ma możliwości dokupienia samego pakietu kanałów Canal+. Jeżeli chcesz je odbierać, pozostaje przedłużenie umowy.

Komentarz

System nie pozwala!!!
      superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

napisał(a) arturbr Zobacz post
        System nie pozwala!!!
        Obecnie nie ma przygotowanych takich rozwiązań względem oferty. Nie chodzi tutaj system.

Komentarz

przedłużenie umowy?

przeciez kolega co dopiero ja zawarl (kilka dni)
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
            przedłużenie umowy?

przeciez kolega co dopiero ja zawarl (kilka dni)
            Jeżeli chcesz zwiększyć ilość usług/ kanałów w swoim abonamencie, to nie stanowi to problemu. Kolejna promocja zostanie nadpisana na obecną.

Komentarz

a dlaczego noe pozwalacie abonowac czasowo kanalow premium?
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                a dlaczego noe pozwalacie abonowac czasowo kanalow premium?
                bo nie
                jeszcze czegoś nie rozumiesz?

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                  Obecnie nie ma przygotowanych takich rozwiązań względem oferty. Nie chodzi tutaj system.
                  rozumiem,musi to być strasznie trudne do zrealizowania albo platforma tak jest zarobiona że ma to w czterech literach.
                  superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

napisał(a) arturbr Zobacz post
                    rozumiem,musi to być strasznie trudne do zrealizowania albo platforma tak jest zarobiona że ma to w czterech literach.
                    Z Twojego podpisu wynika, że te kanały masz, więc nie wiem o co tym razem Ci chodzi. Obecnie nie mamy przygotowanego takiego rozwiązania. Jak się pojawi, na pewno będziemy o tym informowali poprzez Biuro Obsługi Klienta.

Komentarz

Pakiet Filmowy Canal+

Witajcie ponownie..
                      Nadal niczego się nie dowiedziałem w sprawie kanałów Canal+ w moim przypadku.
                      Przedstawię jak mniej więcej to wszystko wygląda.
                      Jestem nowym abonentem NC+ od kilku dni i posiadam pakiet podstawowy COMFORT + ( bez extra + ) i chcę poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe kanały którymi są CANAL + HD , CANAL + FILM HD oraz CANAL + FILM 2 HD . Interesuje mnie tylko i wyłącznie pakiet filmowy bez sportów. Pytanie : CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ ? Jeśli TAK czy będzie trzeba pisać umowę od nowa ? Proszę również was o podanie ceny takiego pakietu bo na stronie NC+ nie mogę znaleźć informacji jak dołączyć do swojej oferty CANAL+ .

Komentarz

napisał(a) evan Zobacz post
                        Witajcie ponownie..
                        Nadal niczego się nie dowiedziałem w sprawie kanałów Canal+ w moim przypadku.
                        Przedstawię jak mniej więcej to wszystko wygląda.
                        Jestem nowym abonentem NC+ od kilku dni i posiadam pakiet podstawowy COMFORT + ( bez extra + ) i chcę poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe kanały którymi są CANAL + HD , CANAL + FILM HD oraz CANAL + FILM 2 HD . Interesuje mnie tylko i wyłącznie pakiet filmowy bez sportów. Pytanie : CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ ? Jeśli TAK czy będzie trzeba pisać umowę od nowa ? Proszę również was o podanie ceny takiego pakietu bo na stronie NC+ nie mogę znaleźć informacji jak dołączyć do swojej oferty CANAL+ .
                        Odpowiedzi udzieliłem ci zaraz po Twoim zapytanie. Obecnie nie ma możliwości dokupienia tych kanałów jako opcji dodatkowej. Jedynym wyjściem jest ponowne przedłużenie umowy w ramach szerszej, bogatszej oferty.

Komentarz

Pakiet Filmowy Canal+

Dzięki za odpowiedź.
                          W internecie jakoś inaczej jest napisane.Dowiedziałem się iż można dokupić te kanały premium od oferty Comfort+ , wystarczy wpisać w google "nc+ dokupienie kanałów" . Dzwoniłem również do biura obsługi klienta i powiedzieli że jest to możliwe a umowa nie będzie zawierana na nowo lecz będzie dopisek do aktualnej.Skąd taka rozbieżność zdań ?

Komentarz

Pakiet Filmowy Canal+

Na dowód zamieszczam link . Przeczytajcie.

http://nt.interia.pl/audio-wideo/new...ch,nId,1141406

Wyraźnie jest napisane że od tego momentu klienci od pakietu Comfort + mogą dokupić kanały premium Canal + i to każdą paczkę jaką się chce , jest nawet podany cennik takiej usługi.

Komentarz

No to zamawiaj przez infolinię.Jaką kwotę zaproponowali ?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+