Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zanik anime w ofercie.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zanik anime w ofercie.

Witam jestem fanem japońskiej animacji i jestem zniesmaczony zanikiem takich programów na antenie po połączeniu obu platform. Jak już się pojawi ten sam materiał pojawia się na wielu kanałach. Czy to celowy zabieg, czy nie ma miejsca dla tej niszy na tej platformie?

Były 2 czy 3 lata temu plany uruchomienia kanału z anime ale okazało się, że zainteresowanie było niewielkie, a na chwilę obecną jest już znikome.

Komentarz

napisał(a) piotr-ek Zobacz post
      Były 2 czy 3 lata temu plany uruchomienia kanału z anime ale okazało się, że zainteresowanie było niewielkie, a na chwilę obecną jest już znikome.
      Ta informacja wiele wyjaśniła, więc trzeba zrezygnować, bo nie ma mojego ulubionego gatunku w polskiej telewizji. To wiele ułatwia dyskusje czy przedłużyć umowę. Dziękuje za informacje.

Komentarz

napisał(a) kujot2 Zobacz post
        Ta informacja wiele wyjaśniła, więc trzeba zrezygnować, bo nie ma mojego ulubionego gatunku w polskiej telewizji. To wiele ułatwia dyskusje czy przedłużyć umowę. Dziękuje za informacje.
        Tego typu animacje masz na kanale AXN Spin HD dostepnym w nc+ np. Naruto sezon 4
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
          Tego typu animacje masz na kanale AXN Spin HD dostepnym w nc+ np. Naruto sezon 4
          A jesteś świadom, który to już raz jest to emitowane ? Nie mam nic przeciwko powtórką. Powtórka slayers była nawet miłą odmianą. Jednak gdyby te tytuły były zmienne. To leci w kółko już od 2012, dwa lata!

Komentarz

To nie ma sensu wszystko można obejrzeć w internecie.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+