Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasmo 3D po rozdzieleniu ofert premium

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Dobrze, że piszesz "raczej": Sky DE -29,90 Euro, Sky UK - z pakietem Family bundle ok 27 funtów do niego sky 3D za darmo. Do 80 Euro trochę brakuje, prawda?
    Ostatni raz edytowany przez ZN; 2014-08-10, 13:00.
    Comfort+, Premium Film, Extra+, History HD, Multi+, Multiroom Standard, Turbo i WifiBox do 31.03.2016 = 59,90. Propozycja do akceptacji: od 1.04.2016 Extra/C+ (6)/MRS = 69,90.

Komentarz

napisał(a) ZN Zobacz post
      Dobrze, że piszesz "raczej": Sky DE -29,90 Euro, Sky UK - z pakietem Family bundle ok 27 funtów do niego sky 3D za darmo. Do 80 Euro trochę brakuje, prawda?
      G prawda.Powiedz mi zatem co w tym pakieciku w 3 obejrzysz?Nic....

Komentarz

Jasne, nic nie leci w 3d na kanale Sky3D. Chyba nie myślisz, ze jeszcze będę Ci tytuły filmów i dokumentów wypisywał. Wszystko jest na ich stronach. Ja skończyłem a Ty broń nc+ dalej.
        Comfort+, Premium Film, Extra+, History HD, Multi+, Multiroom Standard, Turbo i WifiBox do 31.03.2016 = 59,90. Propozycja do akceptacji: od 1.04.2016 Extra/C+ (6)/MRS = 69,90.

Komentarz

Jasne, nic nie leci w 3d na kanale Sky3D. Chyba nie myślisz, ze jeszcze będę Ci tytuły filmów i dokumentów wypisywał. Wszystko jest na ich stronach. Ja skończyłem a Ty broń nc+ dalej.
          Kolego albo udajesz waroata albo nim jestes.Owszem na tym kanale leci...ale duzo filmów i sportu z pakietu Movies jak i Sports.Za 20 funtów nie dostaniesz niczego.Dokumenty rownież..w koło te same.

Komentarz

Jestem, nie udaję (dzięki za przypomnienie). 27 napisałem a nie 20 - ale może masz tu rację, że nic bez filmowego nie zobaczysz, choć dokumenty to raczej są bez filmowego. U Niemców taniej jak zwykle, za 34 Euro w promocji już coś można w 3d zobaczyć (pakietWeltHD + Movies bez sportu).Włochy i Hiszpania tez widzę promocję. Te 80 Euro to przesadziłeś. Ale odchodzimy od tematu: czy naprawdę NC+ nie stać po fuzji nawet na 1 emisję w tygodniu w 3D ?

Komentarz

Jestem, nie udaję (dzięki za przypomnienie). 27 napisałem a nie 20 - ale może masz tu rację, że nic bez filmowego nie zobaczysz, choć dokumenty to raczej są bez filmowego. U Niemców taniej jak zwykle, za 34 Euro w promocji już coś można w 3d zobaczyć (pakietWeltHD + Movies bez sportu).Włochy i Hiszpania tez widzę promocję. Te 80 Euro to przesadziłeś. Ale odchodzimy od tematu: czy naprawdę NC+ nie stać po fuzji nawet na 1 emisję w tygodniu w 3D ?
              Stać to napewno ich stać ale może dysponują jakimiś danymi pokazującymi brak sensu takich emisji...zresztą jak już pisałem zobacz wątek przedłużanie umów i o co ludzie tam walczą....i nie nie jet to ani lepsze HD,ani 3D a zwyczajnie 50 zł na miesiąc...a teraz dając Ci taką ofertę muszą na tym zarobić...

Komentarz

To może do VOD dać 3D po prostu. Ale co ja piszę, tam nawet HD nie ma...

Komentarz

To może do VOD dać 3D po prostu. Ale co ja piszę, tam nawet HD nie ma...
                  No właśnie.Ja tak myślę że włodarze KLegii i nc+ to te same patalachy.Wciskają premiery vod w SD,21 wiek gdy już w serwisach typu Netlix można w 4K oglądać nowe filmy oni nadal stoją w latach 80tych....

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+