Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasmo 3D po rozdzieleniu ofert premium

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pasmo 3D po rozdzieleniu ofert premium

Czy po pojawieniu się rozdzielonej oferty sportowej i filmowej posiadacze pakietu C+ premium film nie będą już mieli dostępu do i tak biednej ale zawsze oferty 3D? Czy aby zobaczyć raz na tydzień coś w 3d trzeba kupić pakiet ze sportem aby mieć C+_Family2? Może jednak powrócicie do okazjonalnego C+3D?
    Comfort+, Premium Film, Extra+, History HD, Multi+, Multiroom Standard, Turbo i WifiBox do 31.03.2016 = 59,90. Propozycja do akceptacji: od 1.04.2016 Extra/C+ (6)/MRS = 69,90.

Pasmo 3D emitowane jest na kanale CANAL+ Family2. Z tego co wiem, obecnie nie planujemy przeniesienia go na inny kanał. Nie mniej o wszelkich zmianach w tym zakresie, oczywiście będzie Was informować.

Komentarz

no a jest tego tak duzo w technologi 3d nadawane ze szok,poprostu zenada jak na telewizje Premium po co puszczac filmy w 3d jak mozna sie szczycic tym ze dodano POWER TV Z PIKSELOZA Z LAT 90TYCH WSTYD

Komentarz

W mojej prywatnej ocenie, materiałów 3D może i jest dużo, jednak nie jestem bardzo przekonany, że miałoby to odbiór wśród większości abonentów.

Dla mnie 3D to rozrywka raz na miesiąc. Ale żeby oglądać to cały czas? Jakoś nie widzę tego u siebie w domu.

Komentarz

Raz na miesiac, padłem ze śmiechu. Dzięki torrentom (no bo przecież nie dzięki wam) zapodaję sobie codziennie jakiś materiał w 3D.

Jutro w UK dwa mecze Premier League w 3D, oczywiście na nc+ NiC.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
            W mojej prywatnej ocenie, materiałów 3D może i jest dużo, jednak nie jestem bardzo przekonany, że miałoby to odbiór wśród większości abonentów.

Dla mnie 3D to rozrywka raz na miesiąc. Ale żeby oglądać to cały czas? Jakoś nie widzę tego u siebie w domu.
            I tym samym dowiedzieliśmy się dlaczego nie dostajemy filmów w 3D.

Prywatny folwark - Przedstawicielowi starcza jeden matariał na miesiąc więc i nam też musi !!!!!!!

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
              I tym samym dowiedzieliśmy się dlaczego nie dostajemy filmów w 3D.

Prywatny folwark - Przedstawicielowi starcza jeden matariał na miesiąc więc i nam też musi !!!!!!!
              rozumiesz co znaczy "W mojej prywatnej ocenie"?
              wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
              i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
              oni też mają swoją opowieść.
              unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

ciekawe od kiedy przedstawiciele decyduja co abonenci chca ogladac, najpierw poscie cos wartego obejrzenia w tej technologi a pozniej mozna mowic o zainteresowaniu a nie gangi surokatek moze tak jak canal+ hiszpaniski MiB3D,ALBO SPAIDERMAN,GNIEW TYTANOW MAM PISAC DALEJ JAKOS U HISZPANSKIM CANAL+ TO LECI I NIE PYTAJA CZY TO MA SENS SKORO KTOS MA TELEWIZOR 3D TO MYSLE ZE OBEJRZY,POPROSTU LECICIE PO NAJMNIEJSZEJ LINI OPORU A TAK SERIO TO BYLEM ABONENTEM N,TERAZ JESTEM ABONENTEM NC+ I SZCZERZE TO JEST GORZEJ A NIE LEPIEJ CHYBA TO BYL BLAD TO POLACZENIE A JA DALEM SIE NABIC W BUTELKE I TYLE CZAS ZMIENIC OPERATORA CZYLI ZOSTAC PRZY CANAL+HISZPANIA POZDRAWIAM

Komentarz

napisał(a) m_81 Zobacz post
                  rozumiesz co znaczy "W mojej prywatnej ocenie"?
                  Przecież to jasne, nie wszyscy mają telewizory z opcją 3D, by miało by byc powszechne.

Komentarz

DLATEGO MAJA TAM KANAL 3D I ABONENT MA WYBOR CZY OGLADA SOBIE TEN FILM W 3D CZY TYLKO W HD SADZE ZE JAK BY CHCIELI TO ZROBILI BY TO W NC+ ALE PO CO SKORO PRZEDSTAWICIEL PISZE ZE TO NIE MA SENSU ON WIE LEPIEJ PRZEDSTWAICEL DECYDUJE A NIE KILIJENT KLIJENT MA PPPLACIC

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post

Cieszmy się, że ludzie o takich poglądach jak Jurek_nc+ nie miały w ITI prawa głosu gdy powstawała telewizja n.

W 2006 roku telewizorów HD w Polsce było mniej niż teraz telewizorów 3D. Gdyby tacy jak on mieli wówczas coś do powiedzenia, to pewnie mielibyśmy emisje HD przez godzinę w miesiącu, bo po co więcej "skoro nie miałoby to odbioru wśród większości abonentów".
                      USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

napisał(a) luty21 Zobacz post
                        ciekawe od kiedy przedstawiciele decyduja co abonenci chca ogladac, najpierw poscie cos wartego obejrzenia w tej technologi a pozniej mozna mowic o zainteresowaniu a nie gangi surokatek moze tak jak canal+ hiszpaniski MiB3D,ALBO SPAIDERMAN,GNIEW TYTANOW MAM PISAC DALEJ JAKOS U HISZPANSKIM CANAL+ TO LECI I NIE PYTAJA CZY TO MA SENS SKORO KTOS MA TELEWIZOR 3D TO MYSLE ZE OBEJRZY,POPROSTU LECICIE PO NAJMNIEJSZEJ LINI OPORU A TAK SERIO TO BYLEM ABONENTEM N,TERAZ JESTEM ABONENTEM NC+ I SZCZERZE TO JEST GORZEJ A NIE LEPIEJ CHYBA TO BYL BLAD TO POLACZENIE A JA DALEM SIE NABIC W BUTELKE I TYLE CZAS ZMIENIC OPERATORA CZYLI ZOSTAC PRZY CANAL+HISZPANIA POZDRAWIAM
                        Czy ktoś może przetłumaczyć ten bełkot na zrozumiały język polski???
                        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

brakuje pieniędzy na kontent hd karmia nas wersjami sd premier filmowych a wy wymagacie 3d
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                            Cieszmy się, że ludzie o takich poglądach jak Jurek_nc+ nie miały w ITI prawa głosu gdy powstawała telewizja n.

W 2006 roku telewizorów HD w Polsce było mniej niż teraz telewizorów 3D. Gdyby tacy jak on mieli wówczas coś do powiedzenia, to pewnie mielibyśmy emisje HD przez godzinę w miesiącu, bo po co więcej "skoro nie miałoby to odbioru wśród większości abonentów".
                            Widocznie Jurek_nc+ przywędrował z Cyfry. Pamiętasz te ochłapy w postaci najpierw jednego filmu dziennie (czy tygodniowo, już też nie pamiętam) w 16:9, a później twierdzenie że na HD jest jeszcze w Polsce za wcześnie (gdy startowała Nka).

Teraz w nc+ mamy myślenie jak w dawnej Cyfrze. Zresztą, premiery na Canal+ w upscalu mówią same za siebie.

Komentarz

niestety ale to zaba polknela mysz a nie odwrotnie
                              i mamy to co mamy

ITI w 2006 zrobila rewolucje na naszym rynku szkoda ze przez zawilosci kapitalowe zakończyli dzialalnosc na polu platform sat
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+