Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak promocyjnych programów C+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak promocyjnych programów C+

Witam
    dodzwonić się do Was graniczy z cudem więc piszę tutaj i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.

1. W ramach promocji wraz z pakietem universe + powinienem dostać paczkę kanałów C+ na okres 1 miesiąca. Niestety mam ich brak.
    2. Brakuje mi EPG na większości kanałach... tylko pierwszego dnia było ok, na drugi i aż do dzisiaj nie wyświetla listy.
    3. Chcialbym otrzymać tradycyjne druczki do przelewów... (ponoć wysyłacie gotowce)

Jak mi się coś przypomni to dopiszę...
    Pozdrawiam

napisał(a) k300 Zobacz post
    Witam
    dodzwonić się do Was graniczy z cudem więc piszę tutaj i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.

1. W ramach promocji wraz z pakietem universe + powinienem dostać paczkę kanałów C+ na okres 1 miesiąca. Niestety mam ich brak.
    2. Brakuje mi EPG na większości kanałach... tylko pierwszego dnia było ok, na drugi i aż do dzisiaj nie wyświetla listy.
    3. Chcialbym otrzymać tradycyjne druczki do przelewów... (ponoć wysyłacie gotowce)

Jak mi się coś przypomni to dopiszę...
    Pozdrawiam
    1. Prześlij dane na @ z mojej sygnatury
    2. sprawdź jakość sygnału na TVP1HD. Przełącz dekoder na ww kanał, naciśnij Setup->Diagnostyka->Miernik sygnału. Jakość sygnału powinna wynosić minimum60%. Jeżeli będzie ona mniejsza, musisz poprawić ustawienie anteny satelitarnej.
    3. analogicznie do punktu 1 lub poprzez formularz pod adresem: http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Komentarz

jakość 82 %... resztę za chwile podeślę.

Komentarz

Odnośnie EPG nikt więcej nie ma pomysłu ?

Komentarz

Wyłącz dekoder od zasilania, a po około 2 minutach uruchom go ponownie. Po włączeniu uruchom kanał TVP1 HD i nie przełączaj z niego przez około 5 minut. Po tym czasie EPG powinno się uzupełnić.

Komentarz

W ramach promocji wraz z pakietem universe + powinienem dostać paczkę kanałów C+ na okres 1 miesiąca..., a przypadkiem ta promocja nie obejmowała okresu 2 miesięcy?

Wydaje mi się, że na stronie widniała informacją pod gwiazdką, że jest to okres 2 miesięcy.

Komentarz

Jak już to pewnie do 2 m-cy, czyli do końca miesiąca aktywacji + jeden kolejny pełny miesiąc. Ale możesz dla pewności napisać do moderatora zgodnie z ich sygnaturką i sprawdzą na Twoim koncie jak to dokładnie wygląda
              5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
              2850ST / APOLLO (DVB-T)
              Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

napisał(a) gooralek77 Zobacz post
                Jak już to pewnie do 2 m-cy, czyli do końca miesiąca aktywacji + jeden kolejny pełny miesiąc. Ale możesz dla pewności napisać do moderatora zgodnie z ich sygnaturką i sprawdzą na Twoim koncie jak to dokładnie wygląda
                Potwierdzam i zapraszam.

Komentarz

aaa...jak tak to spoko...wszystko już rozumiem, dzięki za odp.!

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+