Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak programu CANAL+Family

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak programu CANAL+Family

Hmmm... nie wiem czy ktoś zauważył ale na żadnej stronie www z programem TV a nawet na canalplus.pl od 12.10 brak jest podanego programu TV dla CANAL+Family (1 i 2).

Likwidacja kanałów??

napisał(a) jonus1 Zobacz post
    Hmmm... nie wiem czy ktoś zauważył ale na żadnej stronie www z programem TV a nawet na canalplus.pl od 12.10 brak jest podanego programu TV dla CANAL+Family (1 i 2).

Likwidacja kanałów??
    Zbyt daleko wybiegasz w przyszłość nie ma programu i tyle co najwyżej.
    Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-09-30, 10:33.
    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Hehe... być może to usterka techniczna, brak informacji.
      Ale dziwne że pozostałe mają podany rozkład a te 2 kanały akurat nie

Komentarz

Program TV dla tych kanałów jest.
        Zapraszam pod adres: http://ncplus.pl/co-ogladac
        lub do EPG na dekoderach.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
          Program TV dla tych kanałów jest.
          Zapraszam pod adres: http://ncplus.pl/co-ogladac
          lub do EPG na dekoderach.
          Koledze się rozchodziło, że na 13.10 nie ma a Ty mu raptem do 06.10 wklejasz
          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Nie doczytałem...
            EPG udostępniamy z reguły na 7 dni do przodu. Dlatego nie ma jeszcze rozpiski na kolejne dni.

Komentarz

No a 12.10 ostatni film na C+ Family zaczyna się o 4:00 i pewnie będzie leciał do 6:00, a to zazwyczaj od 6:00 jest liczona nowa doba dla kanału tv.

Wydymają tych z Silverem i już nawet Family nie będą mieli .

Komentarz

http://http://www.canalplus.pl/program_2013.10.12

itd...... program pozostałych jest a C.Family nie ma ;) i tak jest również na innych programach TV (www).

To tylko tak z ciekawości założyłem wątek i informacyjnie bo być może coś jest na rzeczy
                Ostatni raz edytowany przez jonus1; 2013-09-30, 10:42.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                  No a 12.10 ostatni film na C+ Family zaczyna się o 4:00 i pewnie będzie leciał do 6:00, a to zazwyczaj od 6:00 jest liczona nowa doba dla kanału tv.

Wydymają tych z Silverem i już nawet Family nie będą mieli .
                  Oj tam,oj tam nauczeni doświadczeniem w tym roku już nikogo nie "przytulają" kolejna porcja przyjemności zaczyna się 04.2014

...

To tylko tak z ciekawości założyłem wątek i informacyjnie bo być może coś jest na rzeczy
                  Nie jest.
                  Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

bo być może coś jest na rzeczy
                    ale co ma być na rzeczy?

jaką podstawą byłoby kasować kanały które ich nic nie kosztują? bo są kanałami powtórkowymi z przesunięciem czasowym, a także okazyjnie wykorzystywanymi do sportu jak nie mieści się na głównej antenie

chcesz mieć program na Family? to zobacz sobie co leciało na Canal+ tak 2-3 m-c temu i będziesz miał ramówkę
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Przeżywacie, nie wiedzą jaki sport puszczą i dlatego ramówki nie ma.
                      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
                        Przeżywacie, nie wiedzą jaki sport puszczą i dlatego ramówki nie ma.
                        Nawet jeśli, to zaś jest znak że znów coś kombinują z transmisjami.

Komentarz

A nie, tfu, zapomniałem, że będzie przerwa na reprezentację wtedy. Może po prostu chcą hurtowo wrzucić filmy z Paramountu i czekają na oficjalny komunikat
                          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Tym bardziej że Star Trek Into Darkness jest dostępny w 3D, a badziewny ceplusik puściłby to pewnie w upscalu z SD.

Swoją drogą nawet Czarnoksiężnik z krainy OZ z 1939 roku jest dostępny w 3D, a ceplusik pewnie nawet nie wie że taki film istnieje.

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+