Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

canal+ film& premiere

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• canal+ film& premiere

Cześć wszystkim mam pytanko czy orjentuje sie ktoś co na rachunku oznacza napis canal+&premiere

canal+premiere oznacza dwa kanały ze stajni canal+: Canal+ i Canal+Sport
    Canal+film z kolei to dwa kanały Canal+Film i Canal+Film2

Komentarz

Zapomniałeś dodać Canal+ Family 1 i 2
      31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
        Zapomniałeś dodać Canal+ Family 1 i 2
        Nie zapomniałem. Te nazwy które podał @wio w pytaniu odnoszą się do promocji dotyczących tych dwóch par kanałów. Przykładowo jeśli ktoś ma pakiet Silver+ który sam w sobie ma już oba kanały family i dodatkowo wynegocjował jeszcze te 4 pozostałe kanały to de facto posiada Canal+Silver oraz promocję Canal+film i premiere

Komentarz

posiadam pakiet uniwerse+ za 49zł plus darmo cinemax oraz właśnie pakiet cyfra+film&premiere i chodzi mi oto czy w tym pakiecie cyfry jest famili1.famili2

Komentarz

Moim zdaniem w oparciu o ofertę na stronie nc+ i definicję powyższych dwóch terminów promocji jaka jest mi znana, to nie zawiera. Ale w opisie universe jest info, że canal+family 1 i 2 są w universe w prezencie do 2 miesięcy, może dali Tobie w prezencie na dłużej.

Na 100 procent odpowie Tobie konsultant na forum jak wyślesz maila na odpowiednią skrzynkę ze stopki konsultanta.

Komentarz

ok wszystkim dzięki za podpowiedzi temat zamykam pozdro wszystkim

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+