Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy Hobbit w 3D ??!!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) tomwro Zobacz post
    Wiele miesięcy temu czytałem na forach, że Canal+ w Cyfrze mają naprawdę dobrą jakość, ale teraz stwierdzam, ze ktoś chyba był ślepy.
    Był dobrej jakości ale do dnia 21 marca br. Sam widzisz ze zapychają czym sie da ramówkę a jakość spadła na łeb na szyje bo mam C+ od jakiś 6 lat i nigdy tak kiepsko z jakością obrazu nie było

@Pawel85 a pamiętasz jak pan Miszczak zapowiadał ze ''od jakości będziemy ekrany lizać'' i ''oczy z orbit nam wyjdą'' lub ze ''najlepszy światowy poziom to będzie''. Owszem dosłownie tak nie mówił i użyłem sformułowań takich aby trafiły do Was

I co ja nabity w butelkę i Ty oraz wielu wielu innych (na szczeście mam umowe na korzystnych warunkach).Współczuje tym co biorą nową umowę o ile tacy są bo jak zobaczą ile to razy puszczają ''Statyści'' czy ''Sztuczki'' lub inne gnioto-podobne programy jak DeLux+ czy iine stwory z nPremium to na pewno odechciewa sie zaraz kontynuowania umowy po okresie minimalnym tym bardziej płacą pełne ceny za niski kontent jakościowy i merytoryczny
    Ostatni raz edytowany przez EagleEye; 2013-09-18, 10:08.
    Pozdrawiam EagleEye
    TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) EagleEye Zobacz post
      I co ja nabity w butelkę i Ty oraz wielu wielu innych (na szczeście mam umowe na korzystnych warunkach).Współczuje tym co biorą nową umowę o ile tacy są bo jak zobaczą ile to razy puszczają ''Statyści'' czy ''Sztuczki'' lub inne gnioto-podobne programy jak DeLux+ czy iine stwory z nPremium to na pewno odechciewa sie zaraz kontynuowania umowy po okresie minimalnym tym bardziej płacą pełne ceny za niski kontent jakościowy i merytoryczny
      Ja też się cieszę że mam umowę na lepszych warunkach niż nowi, więc przynajmniej tyle. Natomiast z tego co widzę nawet w moim mieście to nie brakuje łosi (hehe ), którzy jednak biorą umowy jako nowi abo i to niepokoi. Albo tacy fani ekstraklapy albo faktycznie w Polsce wystarczy zaoferować byle co a chętni i tak się znajdą.

Co do tych polskich zapychaczy na C+ to już kwestia koncesji. Nadają na polskiej więc muszą 33% ramówki zapełnić polskimi produkcjami, jak również zaśmiecać ekran znaczkami wiekowymi.

Komentarz

U ciebie może tak są ''łosie'' ale mój znajomy ma plan 18 aktywacji na wrzesień w APS-ie i zrobił aż 3 umowy także dużo mu jeszcze brakuje Z reszta brak ''promocji'' brak klientów bo ceny sa odstraszające dla nowych do tego te aktywacje 49/199 zł na dzień dobry 'za co ???

Co do polskiego kina to C+ widocznie ma 3-4 tytuły ulubione lecące od 6 miesięcy I płac tu 99 zł za C+ PLATINUM to zaraz sie odechciewa
        Pozdrawiam EagleEye
        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) EagleEye Zobacz post
          Co do polskiego kina to C+ widocznie ma 3-4 tytuły ulubione lecące od 6 miesięcy I płac tu 99 zł za C+ PLATINUM to zaraz sie odechciewa
          W sumie nawet sensowne rozwiązanie. Po kiego grzyba kupować licencje na inne polskie zapchajdziury jak można przez rok emitować to samo. I tak nikt nie ogląda .

Komentarz

Nikt nie ogląda, dałem się nabrać na tę super jakość, to jednak po raz ostatni z roku na rok robieni w łosia i tak wciąż tu siedzimy i narzekamy

Przestańcie, bo się przez Was depresji nabawię jak już Was nic nie pociesza w tej NC+ to pomyślcie, że tamci od Zygmunta mają jeszcze gorzej.
            Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-09-18, 11:29.
            Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
            W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
            Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Wykupcie Filmbox na ipli, tam to dopiero jest wymienność pozycji filmowych ... raz na parę lat

Ja powiem tak, jesli bym nie pracował, nie miał rodziny, nie miał hobby czyli mógł siedzieć całe dnie przed tv i oglądać to bym sie zgodził, że po pewnym czasie repertur by się wyczerpał, ale prowadząc zwykłe życie z wszystkimi jego dorosłymi dodatkami, mając czas jedynie wieczorem na jakiś film (i to nie codziennie), a w weekend na pare relacji sportowych to przy posiadaniu canalów i hbo w sumie nie narzekam.
              Z drugiej strony popatrzcie na konent sportowy. Jak było dużo powtórej to było źle, że nie ma co oglądać. Teraz jak jest kilka lig, do tego dostępne jeszcze kilka innych dyscypin sportowych to nie starcza miejsca na powtórki i już co niekórzy jadą po platformie,że nie ma powtórek. To trochę śmieszne jest Ja powiem szczerze, że nawet się śmieje, że podpisując umowę na te wszystkie pakiety podpisałem swego rodzaju cyrograf, bo ciągle jest co oglądać. Weekend ligi piłkarskie, liga i grand prix żużla itd, w tygodniu Liga Mistrzów, Europejska. Jak do tego dodam jeszcze kontnet z innych stacji to w zasadzie nie da się obejrzeć wszystkiego. W sobotę np pod wieczór miałem taki oto dylemat

Canal+sport Śląsk - Lech
              Eurosport 2 Borussia
              Eurosport Grand Prix Europy na żużle
              Orange Sport - Eurobasket 2013

Wszystko prawie w jednym czasie. No myślę, że to jednak jest dużo i dlaczego miałby miec o to pretensje?

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                Nikt nie ogląda, dałem się nabrać na tę super jakość, to jednak po raz ostatni z roku na rok robieni w łosia i tak wciąż tu siedzimy i narzekamy

Przestańcie, bo się przez Was depresji nabawię jak już Was nic nie pociesza w tej NC+ to pomyślcie, że tamci od Zygmunta mają jeszcze gorzej.

Owszem tu masz racje ale jeżeli premiera Hobbit-a miała sens to mogli ja puścić w HD anie w podrasowanym SD na tp. służącym do nadawania kanałów HD

Chyba na cztery filmy w jakości HD ich stać na miesiąc bo na prawdę nawet masa sportu ich nie uratuje bo po to jest pakiet C+ PREMIERE razem dwóch kanałów aby dobrej jakości film obejrzeć i sport (bez polskiej kopanej której nie mogę ścierpieć i czym ''nc+'' pokazała jak z dobrego kanału zrobić kaszana program)
                Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                  A ci co mają samą DVB-T mają jeszcze gorzej.

Chyba nie o to chodzi żeby cieszyć się że ktoś ma gorzej, ale o to żeby poważna platforma oferowała poważną jakość i ofertę. A skoro encepecene tego nie oferuje to mam to gdzieś. Nie interesuje mnie czy gdzieś jest lepiej czy gorzej. Płacę za ofertę encepence i tutaj wymagam jak najwięcej.

Komentarz

Poczekamy i zobaczymy co zrobią z ''PROMETEUSZ''-em w niedzielę bo jak powtórzą akcje jak z ''HOBBIT''-em to będzie oznaczać ze pan Miszczak ''kłamał w żywe oczy'' a jakośc beda mieli głęboko w nosie
                    Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                      A ci co mają samą DVB-T mają jeszcze gorzej.

Chyba nie o to chodzi żeby cieszyć się że ktoś ma gorzej, ale o to żeby poważna platforma oferowała poważną jakość i ofertę. A skoro encepecene tego nie oferuje to mam to gdzieś. Nie interesuje mnie czy gdzieś jest lepiej czy gorzej. Płacę za ofertę encepence i tutaj wymagam jak najwięcej.
                      Dokładnie,nie o to chodzi. Chciałem pokazać śmieszność tej sytuacji,bo oczywiście wymagać tak, ale nie wiecznie jęczeć.
                      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Właśnie oglądam nagranego Hobbita. Dlaczego napisy do cholery są w wersji audiodyskrypcji dla niesłyszących? Co chwila wstawki typu "Słychać muzykę" i kolorowe na dialogach. Jeśli już to powinny być napisy w dwóch wersjach. Nie można filmu normalnie obejrzeć, zawsze coś.
                        Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Aaa dubbing jest, hm nie wiedziałem.
                          Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Zacznę od tego, że mam leciwą plazmę panasonica hdready.
                            Doprawię tym, że dopiero dzisiaj go oglądałem z odtworzenia nagranego na hdd.
                            Nie wiem o co Wam chodzi z jakością tego Hobbita ?
                            Nie było żadnej pikselozy, spowolnień, szarpań, itp.
                            Obraz w dobrym HD, nie różniącym się od innych kanałów.
                            Podobnie z Prometeuszem - dobra jakość obrazu, zero narzekania.
                            EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Może dlatego, że HD Ready ;)
                              COMFORT+
                              Multi+
                              EXTRA+
                              HBO
                              Premium Sport &Film
                              CANAL+ VOD
                              netVOD+ konto podstawowe
                              NC+ GO internet
                              Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

Nie wykluczam.
                                Zastanawia mnie jednak po co full hd skoro jest gorszy odbiór ?
                                EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+