Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy Hobbit w 3D ??!!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) _Jakub Zobacz post
    .......Dopóki nie będzie upowszechnionej opcji 3D bez okularów to to nie ma sensu raczej.
    Jestem takiego samego zdania
    PS.Niech NC+ zacznie puszczać filmy w HD bo jak na razie to jakaś katastrofa ....kanały tylko z nazwy są HD(mowa o Canal+ )

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
      Ludzie przestańcie z tym 3D. Dla mnie to porażka, jeśli inni domownicy nie mogą normalnie oglądać telewizji bo ja mam okularki i jestem zadowolony, że oglądam w 3D.
      Ja tam mam 8 par okularów 3D także mogę nawet mini pokazy robić . Cena do uzgodnienia .

Komentarz

napisał(a) EagleEye Zobacz post
        Wczorajsza premiera Hobbit-a była w pięknym SD (4,5 MBit/s) może kiedys poleci w HD a pózniej w 3D

Ogólnie gorzej niż ZDF HD (FTA Astra) nadający w 720p
        Nie wiem na którym kanale to oglądałeś, ale ja na CANAL+ w HD i obraz był miodny Dźwięk też znośny, ale w ORG + napisy. Dubbingu nie mogłem znieść

Czas najwyższy podpiąć HDMI zamiast EURO EagleEye
        ExtraFull 99zł

Komentarz

Zlituj się proszę same bitrate mówi co to było za HD także mów sobie co chcesz i tak mnie nie obrazisz
          Pozdrawiam EagleEye
          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Akurat w Hobbicie dubbing wyszedł dobrze ( choć wolę oryginał), czego nie można powiedzieć o Iron Manie 3

Brak było takiej wyrazistości jak na BR ale obraz ( jak na nc+) był przyzwoity, bywały gorsze. Teraz czekamy na Skyfall i Prometeusza. Co prawda oba widziałam w kinie ale chętnie sobie odświeżę temat

Komentarz

Tak po prawdzie mówiąc nie można patrzeć tylko przez pryzmat bitrate. Widziałem filmy z wysokim bitrate, które wyglądały jak kaszana, jak i filmy z teoretycznie niskim bitrate i całkiem niezłym obrazem.

Oczywiście bitrate sam w sobie daje pewną informację np na temat stopnia kompresji co ma wpływ na pogorszenie obrazu w stosunku do pierwowzoru jednakże nie jest to wyznacznik, bo tez i efekt końcowy zalezy od tego jakie obrazy mamy w filmie: przecież jak to w kompresji na niektóre sceny bitrate ma mniejszy wpływ, a na niektóre wiekszy, ale i równiez od tego na jakim telewizorze ogladasz, czy masz włączone polepszacze obrazu i jakie itp itd. Także ostateczne odczucie zalezy zawsze od odbiorcy Nie można powiedzieć, że jak bitrate jest 4,5 to jest do D.

I nie porównujcie do BD, tam bitrate jest okolicach 30-40.

Komentarz

napisał(a) EagleEye Zobacz post
                Zlituj się proszę same bitrate mówi co to było za HD także mów sobie co chcesz i tak mnie nie obrazisz
                Nie chcę Cię obrażać, ależ skąd ;)

Jednakże, jestem zdania, że oglądamy (przynajmniej ja) treści jakie prezentują dane kanały a nie sam bitrate ;)

Im więcej ciemnych scen tym bitrate niższy.

Te wynalazki na www pokazują średnią przepustowość w danej chwili. A że film był raczej ciemny - to i bitrate był niższy.

Na Canal+ i pozostałych jest VBR, uzależniony od tego co się w danym materiale audio wizualnym dzieje
                ExtraFull 99zł

Komentarz

Zobacz sobie dynamiczne sceny w Hobbicie i kwadraciki-piksele na scenach z ogniem... A tych nie brakuje...

I za to Ty czy ja płacimy...
                  Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

napisał(a) tomwro Zobacz post
                    Zobacz sobie dynamiczne sceny w Hobbicie i kwadraciki-piksele na scenach z ogniem... A tych nie brakuje...

I za to Ty czy ja płacimy...
                    Popieram

Jak z prometeuszen i skyfall będzie podobnie to lipa straszna.

Komentarz

Przyznam się bez bicia, nie dotrwałem do końca filmu. Zabrałem się do niego późno w nocy .. i zasnąłem Jak na dynamicznych tak się kaszani, to aż szkoda oglądać dalej

Dobre kino, powinno być w dobrej jakości !
                      ExtraFull 99zł

Komentarz

ta pplatforma to katastrofa i tyle,ani hd ani 3d,a idioci placa sam sie do nich zaliczam
                        Ostatni raz edytowany przez luty21; 2013-09-17, 15:41.

Komentarz

Wiele miesięcy temu czytałem na forach, że Canal+ w Cyfrze mają naprawdę dobrą jakość, ale teraz stwierdzam, ze ktoś chyba był ślepy.
                          Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

napisał(a) luty21 Zobacz post
                            ta pplatforma to katastrofa i tyle,ani hd ani 3d,a idioci placa sam sie do nich zaliczam
                            Kolego, zachowaj sobie te epitety dla siebie i rodziny. Ja płacę i mimo wielu niedoskonałości i problemów ogólnie jestem zadowolony z tego co dostaję za cenę jaką płacę. Pokaż mi alternatywę w Polsce? W lokalnek kablówce za to samo płaciłybym 3 razy więcej a i jakość też niewiele lepsza. Także wypraszam sobie tego idiotę.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                              Kolego, zachowaj sobie te epitety dla siebie i rodziny. Ja płacę i mimo wielu niedoskonałości i problemów ogólnie jestem zadowolony z tego co dostaję za cenę jaką płacę. Pokaż mi alternatywę w Polsce? W lokalnek kablówce za to samo płaciłybym 3 razy więcej a i jakość też niewiele lepsza. Także wypraszam sobie tego idiotę.
                              Popieram!!!!!!
                              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) luty21 Zobacz post
                                No niestety, w 100% się zgadzam i też niestety dałem się nabrać na tę super jakość. Jak tak dalej pójdzie to jednak po raz ostatni.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+