Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Canal+ i Dolby Digital 5.1

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Canal+ i Dolby Digital 5.1

Na niektórych filmach , które mają dzwięk Dolby Difgital 5.1 lektora slychac we wszystkich głośnikach, to samo na Canal+ Sport. Na nSport komentatorów słychać ładnie w centralnym głośniku. Czy to moja fobia czy Canal+ nie odróznia 5.1 od stereo lub przeróbki stereo do Dolby Pro-Logic ??

Przy filmie Lorax zauważyłem, że dźwięk dubingu był z lewej strony z tyłu, po przełączeniu na Englisz, dzwięk brzmiał dobrze, w center, z tyłu był tył.

Coś jest poprzestawiane w wersji polskiej ;-P
    ExtraFull 99zł

Komentarz

napisał(a) dexu Zobacz post
      Przy filmie Lorax zauważyłem, że dźwięk dubingu był z lewej strony z tyłu, po przełączeniu na Englisz, dzwięk brzmiał dobrze, w center, z tyłu był tył.

Coś jest poprzestawiane w wersji polskiej ;-P
      Jednym slowem CANAL+ ma zwalone nadawanie dolby Digital, a moze dekodery N-ki turbasy nie wspolpracuja z kanalami Canal+ ??

Komentarz

problem z dźwiękiem

To ja mam coś jeszcze dziwniejszego. Od 2 dni na Canal + (i tylko na tym programie) na białym dekoderze w multiroom nie ma w ogóle głosu postaci (słychać wszystko poza wypowiedziami i to zarówno po polsku jak i po angielsku). Pomimo restartu dekodera nic się nie zmieniło.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+