Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Darmowy dostęp do pełnej nowej paczki Canal+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Darmowy dostęp do pełnej nowej paczki Canal+

od 5 do 30 kwietnia 2013 roku klienci otrzymają darmowy dostęp do pełnej, nowej paczki Canal+ (Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport

którzy klienci? jakiej oferty?

coś znowu skopiowałeś
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Na tym forum robi się po prostu bajzel.
      Im więcej czytam, tym mniej wiem.

Komentarz

Pewnie dla tych co mieli npremium, czy to w promocji czy bez i dotyczy ich automatyczne przejście do nc+ od 1 maja. Tak jest w moim przypadku.

http://i47.tinypic.com/98d892.jpg
        To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

dla wszystkich abonentów ofert abonamentowej na pewno obecnych a czy nowych ??? tego nie wiadomo

info: http://media2.pl/media/101499-Jednak...a-zachete.html
          Ostatni raz edytowany przez Folus; 2013-03-25, 15:37.

Komentarz

no to q.... pojechali po bandzie.jak ja mam n premium ,hbo ,seriale i multi premium to minimum 130 sobie krzykną.no chyba że będzie kilka ofert.jak 100 zł za platinium z multi to migruje.i ani złotówki więcej!!!
            superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

Ja mam od wczoraj aktywny pakiet Silver i mam dostępną całą paczkę canal +, pewnie już włączyli mi ją
              Silver + (6 kanałów CANAL+) 18 miesięcy

Komentarz

cała paczką będzie oknem otwartym od 5 do końca kwietnia - taki info mi podali podczas rozmowy migracyjnej

Komentarz

napisał(a) dwe Zobacz post
                  cała paczką będzie oknem otwartym od 5 do końca kwietnia - taki info mi podali podczas rozmowy migracyjnej
                  Ja po przejściu z N do nc+ już teraz mam dostępną cała paczkę canal+ i już kilka dobrych filmów można było zobaczyć!A dostęp do niej masz do końca kwietnia.Pozdrawiam
                  Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Zmigrowałem do nc+gold. Wcześniej miałem wpt+npremium+hbo.
                    Mam w tej chwili dostęp do Canal+Platinum (6 kanałów Canal+).

Do kiedy będę miał te dodatkowe kanały, bo są sprzeczne informacje.

Na infolinii podczas migrowania dowiedziałem się że do 30 kwietnia.
                    Natomiast wcześniej czytałem że dla użytkowników npremium pełna paczka Canal+ będzie dostępna przez 3 miesiące. Dodatkowo na ncpluspytania dzisiaj (14:31:05) w temacie "Canal+ Platinum dla abon. nPremium - na jaki okres czasu?" pojawiła się taka odpowiedź od konsultanta nc+
                    "Witam

Specjalna promocja 6 kanałów Canal+ dostępna jest przez okres trzech miesięcy.

Pozdrawiam

Łukasz."

Czyli jak to w końcu jest: 1 miesiąc czy 3 miesiące?

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+