Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ SPORT

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy ktoś jest w stanie poprawić ten dźwięk?Komentatorzy tłumią wszystko,mam ten mecz ze streamu i słychać lepiej niż tu...

Komentarz

• W ostatni weekend byłem mile zaskoczony. Nie ukrywam, że oglądałem w sobotni wieczór KSW w Polsacie, ale w przerwie postanowiłem przelecieć kanały sportowe, mając nikłą nadzieję, że ktoś transmituje galę bokserską z Groznego, na której walczył Rusłan Czagajew. I co? Miła niespodzianka, nie musiałem długo szukać, bo walkę transmitował Canal+ Sport 2 Akurat tej walki na Canal+ najmniej bym się spodziewał zwłaszcza, że w tym samym czasie odbywało się szlagierowe spotkanie Ekstraklasy, a tu proszę
      Często odbywają się ciekawe gale bokserskie lub innych sportów walki, których transmisji na żywo do samego końca nie kupuje żadna stacja w Polsce. Fajnie było by, gdyby Canal+ Sport od czasu do czasu właśnie takie ciekawe widowiska pokazywał, będę wtedy częściej tam zaglądał w weekendowe wieczory.
      NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

• Planuję przedłużyć umowę z Multimedią z pakietem sportowym Canal+ i zastanawiam się, do którego roku mają oni podpisaną umowę na transmisję meczów z naszej ekstraklasy? Czy ktoś wie może?
        http://www.autolawetawroclaw.pl

Komentarz

• tomaszkostecki,

prawa do transmisji Ekstraklasy w platformie nc+ są wykupione do końca sezonu 2018/19.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Oglądam mecze Ekstraklasy i Ligi Angielskiej na Canal+ chyba od samego początku. Zawsze byłem bardzo zadowolony z podejścia C+ realizacji transmisji, komentatorów itp. Jako miłośnik Premiership chciałbym wam podziękować za wysoki poziom przeprowadzania transmisji z meczów tej ligi. Inaczej jest z Ekstraklasą. Po kilkunastu latach stwierdzam iż utracono neutralność w stosunku do oceny i komentowania meczy naszej ligi na rzecz klubu z Warszawy. Mimo iż nie mam swojego ulubionego klubu w Polsce rażą mnie coraz częstsze dysproporcje w ocenie i komentowaniu meczów Ekstraklasy

Komentarz

• @Raro,
              dziękuję za wyrażoną opinie. Jednocześnie zapewniam, że wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone, starannie analizowane i stanowią dla nas cenną wskazówkę w dalszym rozwoju.

Komentarz

• Co do ligi angielskiej: Mamy tam Grosickiego ( Hull City), Kapustke i Wasilewskiego ( Leicester), Fabianskiego ( Swansea), Boruca ( Bournemouth). Ostatnio szczegolnie interesujaco wyglada Hull poniewaz gra Grsik - pytanie jak sobie poradzi, oraz to ze Hull walczy o pozostanie w lidze. CZy nie warto ustawiac transmisje GLOWNIE pod katem grajacych tam Polakow ? Co mnie interesuje Stoke vs Chelsea w najblizsza sobote ? Jest to mecz O NIC ! Wynik juz wiadomy...

Komentarz

• artek144
                  uprzejmie informuję, że z uwagą zapoznałam się z treścią korespondencji. Dziękuję Ci za przekazane uwagi, które są dla nas cennym źródłem informacji o oczekiwaniach Naszych Klientów.

Komentarz

• Witam,
                    planuję przedłużyć umowę z NC+, wraz z całym pakietem Canal+ i w związku z tym chciałem się dowiedzieć do kiedy ma Canal+ wykupione prawa do transmisji Angielskiej piłkarskiej PremierLeague? Słyszałem coś że po tym sezonie się kończą te prawa...

Komentarz

• niesforny666
                      prawa do tej ligi platforma nc+ posiada do końca sezonu 2018/2019.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+