Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ SPORT

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CANAL+ SPORT

CANAL+ SPORT to kanał premium poświęcony bogatej ofercie sportowej. Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA (na wyłączność w kanałach nc+), Ligi Europejskiej UEFA, a także rozgrywki ligi angielskiej. Ponadto koszykówka, Drużynowy Puchar Świata na żużlu oraz tenisowy Puchar Davisa i cykl turniejów golfowych European Tour wraz z US Open i PGA Championship, a także Magazyny Sportowe.

Zapraszamy do dyskusji.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-09-15, 18:18.

PIĄTEK (5 kwietnia)
    • 05.04 | 18:00 | Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała [T-Mobile Ekstraklasa]
    • 05.04 | 20:30 | Marseille - Bordeaux [Ligue 1]
    • 05.04 | 02:00 | Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder [NBA]

SOBOTA (6 kwietnia)
    • 06.04 | 13:45 | Reading - Southampton [Barclays Premier League]
    • 06.04 | 16:00 | West Brom - Arsenal [Barclays Premier League]
    • 06.04 | 18:00 | Real Madrid - Levante [Liga BBVA]
    • 06.04 | 20:30 | Liga+ [T-Mobile Ekstraklasa] (magazyn)
    • 06.04 | 22:00 | Barcelona - Mallorca [Liga BBVA]
    • 06.04 | 03:00 | Denver Nuggets - Houston Rockets [NBA]

NIEDZIELA (7 kwietnia)
    • 07.04 | 12:30 | Fiorentina - Milan [Serie A TIM]
    • 07.04 | 15:05 | Tottenham - Everton [Barclays Premier League]
    • 07.04 | 17:10 | QPR - Wigan [Barclays Premier League]
    • 07.04 | 19:15 | Liga+ Extra [T-Mobile Ekstraklasa] (magazyn)
    • 07.04 | 21:00 | Lille - Lorient [Ligue 1]

PONIEDZIAŁEK (8 kwietnia)
    • 08.04 | 21:00 | Man United - Man City [Barclays Premier League]

WTOREK (9 kwietnia)
    • 09.04 | 20:45 | Dortmund - Málaga [UEFA Champions League]
    • 09.04 | 03:00 | Utah Jazz - Oklahoma City Thunder [NBA]

ŚRODA (10 kwietnia)
    • 10.04 | 20:45 | Barcelona - PSG [UEFA Champions League]

CZWARTEK (11 kwietnia)
    • 11.04 | 21:05 | Basel - Tottenham [UEFA Europa League]

PIĄTEK (12 kwietnia)
    • 12.04 | 18:00 | Pogoń Szczecin - Widzew Łódź [T-Mobile Ekstraklasa]
    • 12.04 | 22:00 | Betis - Sevilla [Liga BBVA]

PIĄTEK (5 kwietnia)
    • 05.04 | 20:45 | Lech Poznań - Lechia Gdańsk [T-Mobile Ekstraklasa]

SOBOTA (6 kwietnia)
    • 06.04 | 13:30 | Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin [T-Mobile Ekstraklasa]
    • 06.04 | 15:45 | Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze [T-Mobile Ekstraklasa]
    • 06.04 | 18:00 | Legia Warszawa - Zagłębie Lubin [T-Mobile Ekstraklasa]

NIEDZIELA (7 kwietnia)
    • 07.04 | 14:30 | Korona Kielce - GKS Bełchatów [T-Mobile Ekstraklasa]
    • 07.04 | 17:15 | Wisła Kraków - Piast Gliwice [T-Mobile Ekstraklasa]

• 08.04 | 18:30 | Widzew Łódź - Polonia Warszawa [T-Mobile Ekstraklasa]

WTOREK (9 kwietnia)
    • 09.04 | 20:00 | FC Barcelona - Panathinaikós Ateny [Turkish Airlines Euroleague]

ŚRODA (10 kwietnia)
    • 10.04 | 18:00 | CSKA Moskwa - CL Vitoria [Turkish Airlines Euroleague]
    • 10.04 | 20:45 | Real Madryt - Maccabi Tel-Awiw [Turkish Airlines Euroleague]

CZWARTEK (11 kwietnia)
    • 11.04 | 20:45 | FC Barcelona - Panathinaikós Ateny [Turkish Airlines Euroleague]

PIĄTEK (12 kwietnia)
    • 12.04 | 18:00 | CSKA Moskwa - CL Vitoria [Turkish Airlines Euroleague]
    • 12.04 | 20:45 | Zagłębie Lubin - Korona Kielce [T-Mobile Ekstraklasa]

SOBOTA (6 kwietnia)
    • 06.04 | 16:00 | Sociedad - Málaga [Liga BBVA]

NIEDZIELA (7 kwietnia)
    • 07.04 | 19:00 | Getafe - Atlético [Liga BBVA]
    • 07.04 | 21:30 | Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers [NBA]

PIĄTEK (5 kwietnia)
    • 05.04 | 18:00 | Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała [T-Mobile Ekstraklasa]
    • 05.04 | 21:30 | Stany Zjednoczone - Serbia [Davis Cup World Group]

SOBOTA (6 kwietnia)
    • 06.04 | 15:45 | Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze [T-Mobile Ekstraklasa]
    • 06.04 | 21:00 | Stany Zjednoczone - Serbia [Davis Cup World Group]

NIEDZIELA (7 kwietnia)
    • 07.04 | 21:00 | Stany Zjednoczone - Serbia [Davis Cup World Group]

• 08.04 | 20:45 | Roma - Lazio [Serie A TIM]

WTOREK (9 kwietnia)
    • 09.04 | 20:45 | Galatasaray - Real Madrid [UEFA Champions League]

ŚRODA (10 kwietnia)
    • 10.04 | 20:45 | Juventus - Bayern [UEFA Champions League]

CZWARTEK (11 kwietnia)
    • 11.04 | 18:00 | Rubin - Chelsea [UEFA Europa League]
    • 11.04 | 21:05 | Newcastle - Benfica [UEFA Europa League]

PIĄTEK (12 kwietnia)
    • 12.04 | 11:30 | Losowanie par półfinałowych UCL i UEL [UEFA Champions League] i [UEFA Europa League]
    • 12.04 | 20:45 | Real Madryt - Maccabi Tel-Awiw [Turkish Airlines Euroleague]
    Podane są godziny rozpoczęcia meczów.
    Ostatni raz edytowany przez strain; 2013-04-09, 16:50.

Komentarz

Wrzucili do Canal+ Family ochłapy z Ekstraklasy i ligę francuską. Ciekawe czy mecze PL o 14.30 będą w Canal+ Premium czy jest zmiana na 17.00 jak wynika z programu

5 meczów z Primera Division. No no ciekawe czy to będzie standard.
      Ostatni raz edytowany przez maki; 2013-03-21, 18:49.
      Ruch Chorzów & Atlético de Madrid

Komentarz

Przy okazji gdzie pokażą trzeci mecz Ligi Europy? Jeden na nSport, drugi na C+Sport, a trzeci? : )

EDIT: A dobra, domyśliłem się. Na TVN Turbo.
        Ostatni raz edytowany przez strain; 2013-03-21, 22:50.

Komentarz

Mam nadzieję, że wraz z połączeniem obu redakcji sportowych nsport i canal+sport stały etat dostanie Filip Surma, który ostatnio komentował Serie A i Ligę Europejską. Natomiast etatu w nowej platformie nie powinni dostać: Jagoda, Terlecki, Murawski, Dziewicki i Przytuła.
          Ruch Chorzów & Atlético de Madrid

Komentarz

Na całe szczęście to nie ty zarządzasz kadrami.

Mam nadzieję, że zostanie ekipa z nki, w szczególności Wojtek Jagoda. I że to głosów "starej nki" będziemy mogli słuchać podczas meczów Ligi Mistrzów.

Komentarz

napisał(a) maki Zobacz post
              Mam nadzieję, że wraz z połączeniem obu redakcji sportowych nsport i canal+sport stały etat dostanie Filip Surma, który ostatnio komentował Serie A i Ligę Europejską. Natomiast etatu w nowej platformie nie powinni dostać: Jagoda, Terlecki, Murawski, Dziewicki i Przytuła.
              E tam, Przytułę bym oszczędził.

Tak trochę zmieniając temat, fajnie byłoby, gdyby w magazynie Sport+Extra byłaby też dyskusja o niemieckiej Bundeslidze. Owszem, nie jest ona na kanałach C+, ale w samej NC+ już tak. Skróty można choćby z dwóch meczów od Eurosport2, a dalej tylko normalna dyskusja.

napisał(a) StraMoldas Zobacz post
              Na całe szczęście to nie ty zarządzasz kadrami.

Mam nadzieję, że zostanie ekipa z nki, w szczególności Wojtek Jagoda. I że to głosów "starej nki" będziemy mogli słuchać podczas meczów Ligi Mistrzów.
              Na nSport pewnie tak. Ale mecze Dortmund - Málaga czy Barcelona - PSG już skomentuje ekipa C+.
              Ostatni raz edytowany przez strain; 2013-03-21, 19:18.

Komentarz

A ja z magazynów czekam na PPP. Poważnie. Dużo bardziej mi podchodzi, niż te z Canal+.

Komentarz

Ile kosztuje dokupienie tych kanałów( C+HD, C+Sport HD, C+Family HD, C+ Family II HD), których program jest podany dla enkowca?

Komentarz

Nie ma opcji dokupienia. Jedynie możesz migrować do nc+
                    17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
                    1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
                    1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
                    1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
                    ADB 2850st
                    CLRA 500 GB
                    ITI 5800S

Komentarz

Mecze Ekstraklasy w nSport zamiast Canal+. Problem dla abonentów Cyfry+

Platforma nc+ przynosi zmiany w ofercie kanału nSport, w którym więcej będzie treści znanych z anteny Canal+ Sport. Problem w tym, że abonenci pakietu Canal+ bez dostępu do nSport (w Cyfrze+ i kablówkach), mogą zostać pozbawieni dostępu do niektórych meczów T-Mobile Ekstraklasy.

Z ramówki kanału nSport w piątek (5 kwietnia 2013 roku) wynika, że o godzinie 18.00 stacja pokaże na żywo mecz Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Tym samym mecze polskiej ligi wkraczają na antenę kanału nSport. To dobra informacja, bo w ostatnim czasie kanał nSport oferował małą ilość sportowych treści na żywo (oprócz Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej, które teraz częściowo będą także na Canal+). Dzięki temu mecze Ekstraklasy będą bardziej dostępne dla abonentów nc+. Jednak czy ruch ten został do końca przemyślany, by spełnić oczekiwania abonentów, którzy płacą za Canal+ z myślą iż obejrzą wszystkie spotkania na żywo?

Kanał nSport wprawdzie wchodzi w skład oferty programowej nowej platformy nc+. Stacja nSport nie jest jednak dostępna dla abonentów pakietu Canal+ w Cyfrze+, którzy nie zmigrują do oferty nc+. A to oznacza, że mimo hasła reklamowego "100 proc. Ekstraklasy w Canal+", osoby które mają dostęp tylko do Canal+ (bez nSport), zostaną pozbawieni dostępu do wybranych rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Problem ten dotyczy także abonentów Canal+ w sieciach kablowych, bo nie wszyscy operatorzy posiadają w swoich ofertach nSport. A niektórzy operatorzy nSport oferują w dodatkowo płatnych pakietach.

źródło: http://media2.pl/media/101494-Mecze-...-kablowek.html

Komentarz

Jezu jak ja bym chciał żeby wywalili Jagode ale niestety pewnie zostanie i nadal bedzie tylko wkurzac...

Komentarz

C+ Sport wybrał już mecz LE, który pokaże na swojej antenie. Będzie to spotkanie FC Basel - Tottenham Hotspur.
                          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Mam pytanie przed chwilą zerknełem na canały + i na zwykłym canale + i na canał + sport jakość sygnału z anteny dobra a na pozostałych czterach jakość wskazuje tak słabą że przycina obraz i nie da się oglądać bo nawet całkiem zanika. Antenę mam dobrze ustawioną , bo kiedyś moderowałem na wszystkie strony i od tamtej pory nie narzekam. Pogoda za oknem dobra śnieg nie pada , antena nie jest zaśnieżona . Aż podłączyłem pod 2 antenę i to samo.
                            I teraz jak by mi przeszło te kanały wykupić to załamać się można bo oglądać się tego nieda. A kręcić anteną na prawo i lewo to raczej nie ma sensu bo inne kanały nie przerywają nawet jak deszcz pada. I nie wiem co robić może ktoś z nc+przedstawicieli pomoże. Czytałem że potrzebna będzie większa antena, mam tą z N kupioną w 2006 rokui do tej pory byłą dobra.

Komentarz

Napisz jeszcze w kolejnych 20 tematach to samo, to może ktoś Ci pomoże.
                              nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+