Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic CANAL+

CANAL+

Największy wybór hitów prosto z kina i największe wydarzenia sportowe. Ponad 300 premier filmowych i seriali rocznie, w jakości HD, bez przerw reklamowych, najlepsze ligi światowe i najważniejsze rozrywki.

Zapraszamy do rozmowy
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-09, 13:20. Powód: Aktualizacja

• jupiter
    replied
    Wczorajszy walentynkowy repertuar Canal+ był naprawdę rewelacyjny i to nie tylko za sprawą świeżutkiej (prosto z kina) premiery komedii "Podatek od miłości" ale także za sprawą meczu Ligi Mistrzów siatkarzy Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk. Takich emocji próżno szukać na meczach piłki nożnej. Mam nadzieję że CEV Liga Mistrzów zostanie w C+ na dłuugie lata.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
    przemek1234, @TurboLuk,
    informacje zostały już aktualizowane. Przepraszam za opóźnienia.
    Rozumiem, że od 13 maja do 9 czerwca nie Canal + nie wyemitował żadnej premiery ??? To nie jest aktualizacja tylko kontynuowanie Jeśli w tym czasie były jakieś premiery, proszę o wykaz premier od 13 maja do 9 czerwca. Chciałbym wiedzieć czy i co przegapiłem

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    przemek1234, @TurboLuk,
    informacje zostały już aktualizowane. Przepraszam za opóźnienia.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    Czemu od miesiąca na Canale+ są tylko powtórki ???? Ostatnia premiera była 12 maja: https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...y-canal/page30

Leave a comment:

• przemek1234
    replied
    Czy wiadomo jakie filmy będą miały premierę w czerwcu?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Jacolex, platforma nc+ jest świadoma faktu, że nasi Abonenci posiadają indywidualne, niejednokrotnie ściśle sprofilowane zainteresowania i oczekują realizacji różnego rodzaju rozszerzenia oferty programowej. Sugestie naszych Abonentów pozwalają te oczekiwania wyraźnie określić i są dla nas cenną wskazówką w dalszym rozwoju.

Leave a comment:

• Jacolex
    replied
    napisał(a) mara68 Zobacz post
    @makol
    nieustanie pracujemy nad uatrakcyjnieniem oferty programowej....
    To musicie trochę się bardziej postarać. W sobotę o 21 godzinie, można by rzec w prime timie, puścić tandetny i tani, mający 2,7 punkta na Filmwebie, otrzymujący nominację do nagrody Węża i nagrodę Weża w kategorii najgorszego aktora, mieszczący się w kategorii arcydzieł pokroju Smoleńska lub The Room, i to jest "praca nad uatrakcyjnieniem oferty"? Macie wy rozum i godność człowieka? O nie. Ostatni raz dałem się nabrać na tzw. lokowanie waszego produktu jako "premium". Koniec z tym. To była kropla, która przelała czarę goryczy.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    makol
    obecnie nie mamy jeszcze informacji na temat ponownego wprowadzenia tych filmów do oferty. Gdy tylko otrzymam potwierdzone informacje zawierające datę i godzinę emisji, przekaże Ci je. Będziemy o tym informować również na stronie internetowej www.ncplus.pl

Leave a comment:

• mara68
    replied
    @makol
    nieustanie pracujemy nad uatrakcyjnieniem oferty programowej....
    Prawdopodobnie nie zdążyli zrobić oprawy graficznej do tych filmów tzw. Coming Next - ów i dlatego brak ich w ofercie. A tak na poważnie to myślę że stacja powinna zmienić nazwę z Canal+ na Canal- . Taka nazwa bardziej by odpowiadała temu co się dzieje w tej telewizji w ostatnim czasie...

Leave a comment:

• makol
    replied
    Ale ja pytam o powody nie emitowania w/w filmów. Skoro utraciliście jakieś prawa, to o tym poinformujcie. A może te filmy będą w późniejszym terminie?.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    makol
    nieustanie pracujemy nad uatrakcyjnieniem oferty programowej. Pamiętaj, że ​21 stycznia o 21:00 będziesz mógł obejrzeć komedię w gwiazdorskiej obsadzie: Co ty wiesz o swoim dziadku?, a 22 stycznia o tej samej godzinie wysoko oceniony dramat Projektantka.

Leave a comment:

• makol
    replied
    Filmy "Moje córki krowy" i "Na granicy" zostały wycofane z programu. Oba filmy, to filmy z Kino Świat. Można poznać przyczynę ich wycofania?.

Leave a comment:

• afabeta
    replied
    jesien 2017roku.

Leave a comment:

• tomaszkostecki
    replied
    Czy ktoś wie może, kiedy będzie premiera drugiej serii Belfra w Canal+ ?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+