Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• @GDA masz racje podpisuje się pod Twoją wypowiedzią!!!! 10/10
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
      podstawowym błędem jest porównywanie oferty telewizyjnej premium z tym co można znaleźć w internecie

jeżeli ktoś ściąga wszystko z netu w hiper super trzyde na tydzień przed premierą to taki "Canalik" co może mu dac? jedynie frustracje - uważam że nie ma co takiego głosu w ogóle brać pod uwagę,

Canal+ dla ludzi który mają normalne życie, pracę, rodzinę jest jak najbardziej bardzo dobrym kanałem - po ciężkim dniu pracy można wieczorem oglądnąć film lub serial i co z tego że 12 miesięcy po tym jak można go ściągnąć z netu - tak samo jest atrakcyjny bez względu na czas w którym się go zobaczy
      Tu nie chodzi o ściąganie z internetu a o jakość jaka oferuje Canal+..Filmy mające po 600 mb w avi lepiej często wyglądają..

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
        Tu nie chodzi o ściąganie z internetu
        to może się zdecyduj skoro w jednym zdaniu sobie zaprzeczasz

napisał(a) Maccie Zobacz post
        Filmy mające po 600 mb w avi lepiej często wyglądają..
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Ale o tym tez juz pisalem wielokrotnie, jesli ktos oglada filmy czy seriale w kinie i z neta zaraz po premierze, to narzekanie na jakikolwiek kanal premium ze emituje cos za pozno zakrawa o paranoje. I takim abonentom kanaly premium sa tylko chyba po to zeby sie pochwalic znajomym ze je maja, a potem wylewac tony jadu na forum jakie to one sa tragiczne ble i w ogole. A poza tym niektorzy zajadle krytykuja kanaly na forum a potem i tak je ogladaja, vide przyklad z Ekstraklasa (nie bede pokazywal palcem, wiadomo o kogo chodzi ;). Jak widac narzekanie to niektorych ulubiony sport i sposob zablysniecia na forum, szkoda ze przy tym czesto sie osmieszaja ;)

Komentarz

• Dlatego też zaskoczony jestem reakcją @Jurek_nc+ że wchodzi w dysputy

rzadko moderatorzy wchodzą w interakcje z normalnymi userami nad czym ubolewam, ale w tym przypadku dyskusja nie ma sensu

Komentarz

dla ludzi który mają normalne życie, pracę, rodzinę...
              A wszyscy, którzy nie wpisują się w twój schemat postępowania, są już nienormalni? Litości. Bardziej "nienormalne" jest natłuczenie kilkunastu tysięcy postów na jednym forum, ale ludzie lubią oceniać innych, byle nie siebie.

Czy Netflix bedzie miał ich seriale!A dlaczego nie?Kwestia kasy,nieczęsto wiecej.
              Nie, nie będzie. Kwestia modelu biznesu, niczego więcej. HBO ma blisko 200 mln abonentów na świecie, myślisz, że oddadzą swoje królestwo za dodatkowe miedziaki? W żadnym kraju, gdzie dotarł Netflix, tak się nie stało, więc nie wymyślaj

Przypomne Ci jeszcze ze na swoim rynku HBO przegrywa z Netflixem totalnie.
              2-3% więcej abo w USA na rzecz Netflixa. Pogrom totalny przecież.

napisał(a) gunner78 Zobacz post
              wejdzie Netflix to HBO umrze smiercia naturalna.
              Nie, nie umrze. Tak samo jak nie umarło w USA, UK i innych krajach, gdzie uruchomiono Netflix. Poza tym tej usługi jeszcze przez lata nie wprowadzą w Polsce. Nie te łącza, trzeba robić tłumaczenia (w USA w godzinach szczytu usługa ta generuje 30% obciążenia sieci Internet!, aż rząd federalny musiał interweniować).

Widzę lubicie chłopcy teoretyzować w internecie. A kto chce mieć Netflix w Polsce i zna język, to już ma i to za grosze.

Komentarz

• napisał(a) kermit40 Zobacz post
                A wszyscy, którzy nie wpisują się w twój schemat postępowania, są już nienormalni?
                ja wiem że teraz szkolnictwo podupada i czytanie ze zrozumieniem boli
                więc prosze cię abyś nie wmawiał mi czegoś co nie napisałem

"normalne życie" a "nienormalni ludzie" to są dwie różne sprawy i ja tego nie napisałem

btw: jakbyś tak często nie zmieniał nicków też byś przez 8 lat dorobił się takiej ilości postów

Komentarz

• GDA bardziej po polsku już sie nie da.Zrozum,nie chodzi o to by obejrzeć film w styczniu zamiast w czerwcu ale o to że gdy się za niego płaci był on w naprawdę świetnej jakości.A to że bagno na telewizorze lubisz obejrzeć to moja wina?

Komentarz

że gdy się za niego płaci był on w naprawdę świetnej jakości.
                    skoro jesteś nie zadowolony z jakości to po co płacisz i się męczysz?
                    mi nie smakują ziemniaki z biedronki to kupuje gdzie indziej

Komentarz

skoro jesteś nie zadowolony z jakości to po co płacisz i się męczysz?
                      mi nie smakują ziemniaki z biedronki to kupuje gdzie indziej
                      Bo mam umowę?Bo obiecano filmy w 1080p wraz z dekoderem?Bo marka Canal+ do czegoś zobowiązuje?Nie rozumiem jednego,jak można bronić czegoś co robi kasę na naiwności ludzkiej?

Komentarz

Bo obiecano filmy w 1080p wraz z dekoderem?
                        to albo jesteś naiwny albo nie znasz znajomości tematu - to raz
                        dwa bardzo chętnie poznam ulotkę która takie rzeczy ci obiecała

i ja nikogo nie bronie - każdy sam decyduje na co przeznacza zarobione pieniądze, ja płacę za Canal+ i mi odpowiada cena do zawartości, jeżeli ty "przepłaciłeś" to zrezygnuj przy najbliższej okazji - jęczenie i biadolenie nic nie da, chyba że ci to poprawia humor to na zdrowie

Komentarz

• napisał(a) Kipcior
                          A Ty jesteś w tym momencie jednym z naiwniaków w takim razie W przeciwieństwie do tych, którzy ogólnie sa zadowoleni z oferty (mimo jej niedoskonałości) i nie martwią się o to, że ktoś ich w ciula robi
                          Byłem,jak każdy z Was.Że Ty nie czujesz sie oszukany oglądając film na Canal+ HD w 480p to nic nie poradzę.

Komentarz

Byłem,jak każdy z Was.Że Ty nie czujesz sie oszukany oglądając film na Canal+ HD w 480p to nic nie poradzę.
                            No nie czuję się uszukany bo:

- nie kazdy film jest w 480p jak mówisz, ale przy podawaniu argumentów często ma sie tendencje do generalizowania, żeby "wyszło na moje" i to obserwuje w Twojej wypowiedzi
                            - płacę za cała ofertę cene adekwatną do jej wartości przynajmniej w moim odczuciu. Gdybym płacił 2 lub 3 razy więcej być może miałby inną ocenę sytuacji
                            - po trzecie i najważniejsze, gdybym był niezadowolony to bym nie był abonentem lub gdybym był z przymusu (bo np jeszcze umowa biegnie i nie mogę zrezygnować) to z pewnością bym nie rozważał pozostania jak to robi kilku masochistów na forum (w tym przypadku nie Ty, skoro już zrezygnowałeś)

A już najbardziej drażni mnie takie wciskanie na siłę innym, że są lub powinni być niezadowoleni/nieszczęśliwi, że jeśli piszą coś pozytywnego to po prostu nie wiedzą o czym piszą, że muszą się mylić. Tymczasem, w co może trudno uwierzyć Tobie, osób zadowolonych jest dużo i sa świadome swoich odczuć, a także plusów i minusów oferty. I niekoniecznie oznacza to, że nie mają oczekiwań, że wezmą każdy ochłap i nigdy nie narzekają z zasady. A już tym bardziej nie oznacza to, że pracują dla nc+ - ten argument to mnie rozbija całkowicie - logika rodem z piaskownicy, a którą to na forum widać zbyt często w niektórych wypowiedziach.

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
                              No nie czuję się uszukany bo:

- nie kazdy film jest w 480p jak mówisz, ale przy podawaniu argumentów często ma sie tendencje do generalizowania, żeby "wyszło na moje" i to obserwuje w Twojej wypowiedzi
                              - płacę za cała ofertę cene adekwatną do jej wartości przynajmniej w moim odczuciu. Gdybym płacił 2 lub 3 razy więcej być może miałby inną ocenę sytuacji
                              - po trzecie i najważniejsze, gdybym był niezadowolony to bym nie był abonentem lub gdybym był z przymusu (bo np jeszcze umowa biegnie i nie mogę zrezygnować) to z pewnością bym nie rozważał pozostania jak to robi kilku masochistów na forum (w tym przypadku nie Ty, skoro już zrezygnowałeś)

A już najbardziej drażni mnie takie wciskanie na siłę innym, że są lub powinni być niezadowoleni/nieszczęśliwi, że jeśli piszą coś pozytywnego to po prostu nie wiedzą o czym piszą, że muszą się mylić. Tymczasem, w co może trudno uwierzyć Tobie, osób zadowolonych jest dużo i sa świadome swoich odczuć, a także plusów i minusów oferty. I niekoniecznie oznacza to, że nie mają oczekiwań, że wezmą każdy ochłap i nigdy nie narzekają z zasady. A już tym bardziej nie oznacza to, że pracują dla nc+ - ten argument to mnie rozbija całkowicie - logika rodem z piaskownicy, a którą to na forum widać zbyt często w niektórych wypowiedziach.
                              a ja owszem i daje temu wyraz na forum i pajacom próbującym wcisnąć mi ponownie to samo.
                              Ostatni raz edytowany przez Maccie; 2014-04-30, 16:27.

Komentarz

• CANAL+ HD od 9.05.2014 także na kanale nr 9.
                                Gratuluje osobie układającej listę kanałów. Jej pomysłowość i poczucie humoru mnie przerasta Lista kanałów zaczyna się robić gorsza niż u konkurencji.
                                Oferta nc+ jest na prawdę bardzo dobra, ale lista kanałów to kpina.
                                Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2014-05-06, 16:12.
                                Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+