Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Jakby to była prawda, to prędzej obejrzę w necie...
    Samsung UE46F6650, mediaBOX+, nBox 2850ST/APOLLO - Multiroom, kino Sony DAV-DZ660,

Komentarz

Wszystkie filmy mozesz szybciej obejrzec w necie, zanim zobaczysz je w tv, ale co to ma do rzeczy?

Komentarz

W necie już ten film zacząłem oglądać, ale ma to do rzeczy, że był kiepskiej jakości i po kilkunastu minutach wyłączyłem...
        Samsung UE46F6650, mediaBOX+, nBox 2850ST/APOLLO - Multiroom, kino Sony DAV-DZ660,

Komentarz

Całkiem niezły miesiąc, za wielki blockbuster będzie niewątpliwie robił Battleship.
          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) slawek.u Zobacz post
            W necie już ten film zacząłem oglądać, ale ma to do rzeczy, że był kiepskiej jakości i po kilkunastu minutach wyłączyłem...
            Oj to przykro mi, albo znajdziesz sobie lepsza kopie w necie do sciagniecia, albo grzecznie poczekasz na emisje w telewizorni

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
              Polecam skandynawski film Łowcy Głów na podstawie książki Jo Nesbo. Mocne kino, ciekawa fabuła.
              Faktycznie film znakomity polecam ,świetnie spędzone 1.5 godz.

NBOX CLRA/CARBO
              Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

Kiedy poznamy premiery czerwca? Czy premiery będziemy poznawać tak późno, czy to tylko tak wygląda w związku z uruchomieniem nowej platformy? I ostatnie pytanie- czy jest szansa na otrzymywanie premier na maila?

Komentarz

napisał(a) Arkon Zobacz post
                  Kiedy poznamy premiery czerwca? Czy premiery będziemy poznawać tak późno, czy to tylko tak wygląda w związku z uruchomieniem nowej platformy? I ostatnie pytanie- czy jest szansa na otrzymywanie premier na maila?
                  Nie chcialbym zobaczyc ramowki na czerwiec. Wystarczy, ze zobaczylem premiery na maj. Powiedzcie mi, w maju sa jakies w ogole premiery? Poza kilkoma pozycjami, niestety ciezko bylo wyszukac filmu swiatowej klasy. Szukanie premier w ramowce na maj, to jak szukanie igly w stogu siana. Przykre, ale prawdziwe. Zaczyna sie czarny scenariusz - powtorki, powtorek...

Komentarz

Jest kilka tych, że tak powiem, głośnych kinowych tytułów jak np. Battleship: Bitwa o Ziemię. Inna sprawa że np. ten film okazał się... hm niewiele lepszy od podróby z The Asylum, która leciała na Pulsie .

Komentarz

napisał(a) gmickey92 Zobacz post
                      Nie chcialbym zobaczyc ramowki na czerwiec. Wystarczy, ze zobaczylem premiery na maj. Powiedzcie mi, w maju sa jakies w ogole premiery? Poza kilkoma pozycjami, niestety ciezko bylo wyszukac filmu swiatowej klasy. Szukanie premier w ramowce na maj, to jak szukanie igly w stogu siana. Przykre, ale prawdziwe. Zaczyna sie czarny scenariusz - powtorki, powtorek...
                      Haters gonna hate...
                      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Jakieś zmiany dzisiaj mają nastąpić?
                        Na każdym Canal+, poza Film2 o 1 nad ranem będzie przerwa techniczna. Zmiany związane z przetasowaniami na tp? Bo na pewno nie zlikwidują (a szkoda) chociaż jednego Canal+, po powtórka goni powtórkę niestety.
                        Obecnie jedynie na Canal+ mecz jest premierą, reszta ogrzewane kotlety po raz 25.
                        Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                        Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Bo premiera jest zazwyczaj o 20 wieczorem, a nie 24h na dobe. I tak tez jest dzisiaj. Skoncz juz z tym nudzeniem o powtorkach, bo powtarzasz sie wiecej razy niz najczesciej puszczany film na Canal+.

Komentarz

Ale mi nie chodzi o żadne premiery. Może być film z 1986 roku, ale oby nie 24 razy to samo codziennie, gdy włącze Canal+. W dzień w dzień te same filmy, nawet na nPremium tak nie było

Ciekawy jestem co na dziś planują, przerwa techniczna od 1 do 6 nad ranem. Ciekawe po co, czemu ma służyć.
                            Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                            Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Jest jak jest, powtorki byly sa i beda, twoje marudzenie nic nie zmieni. To co mozesz zmienic to nauczyc sie uzywac pilota i znalezc inny kanal gdzie akurat leci jakis film ktorego nie ogladales. Chyba ze musisz miec na ekranie napis Canal+, bo inaczej nie bedziesz nic ogladal, ale wtedy polecam przykleic sobie jakas naklejke w prawym gornym rogu telewizora.

Komentarz

Jeśli jest dużo dobrych premier to powtórki (oczywiście w rozsądnej ilości i częstotliwości) mają swój plus. Dysk nie jest z gumy, niemal wszystko oglądam z nagrań i dzięki powtórkom jestem w stanie to wszystko jakoś nagrać i obejrzeć. Ale jeśli jest zaledwie kilka prawdziwych premier na miesiąc lub ktoś ma czas być na bieżąco, to skala powtórek na takiej ilości kanałów może drażnić.
                                Myślę, że w tej chwili najtrudniej jest nam Nkowiczom, ponieważ wiele tytułów pojawiających się na C+ już widzieliśmy.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+