Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

mam pytanie jezeli placilem abonament 89 zł i od dzis mam te kanaly c+ czyli co teraz bede placil 119 zł ?

Komentarz

Tak swoją drogą, to teraz zwróciłem uwagę na to, że przy każdej z ofert promocyjnych na stronie ncplus (z wyjątkiem najniższej - comfot+), mamy wszystkie kanały Canal+ w prezencie do końca kwietnia. Więc w tej sytuacji chyba te kanały powinny być dostępne u każdego? Czy starzy abonenci pozostają po prostu w gorszej sytuacji, niż nowi abonenci?

Komentarz

Ja slyszalem nawet, ze miala byc dostepna nie tylko paczka canal+ ale caly pakiet Platinum do konca kwietnia.

Komentarz

Już naprawdę coraz trudniej się połapac w tych ich promocjach,jak to w końcu jest z tym c+ dla wszystkich do końca kwietnia czy tylko dla tych przymusowych chętnych do migracji.

Komentarz

Mam pytanie przed chwilą zerknełem na canały + i na zwykłym canale + i na canał + sport jakość sygnału z anteny dobra a na pozostałych czterach jakość wskazuje tak słabą że przycina obraz i nie da się oglądać bo nawet całkiem zanika. Antenę mam dobrze ustawioną , bo kiedyś moderowałem na wszystkie strony i od tamtej pory nie narzekam. Pogoda za oknem dobra śnieg nie pada , antena nie jest zaśnieżona . Aż podłączyłem pod 2 antenę i to samo.
            I teraz jak by mi przeszło te kanały wykupić to załamać się można bo oglądać się tego nieda. A kręcić anteną na prawo i lewo to raczej nie ma sensu bo inne kanały nie przerywają nawet jak deszcz pada. I nie wiem co robić może ktoś z nc+przedstawicieli pomoże. Czytałem że potrzebna będzie większa antena, mam tą z N kupioną w 2006 rokui do tej pory byłą dobra.

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
              Bo Canal+ Family 1 i 2 to dawne Canal+ Gol i Canal+ Weekend.
              A co mnie to obchodzi? Sportklub+ zmienił się w FightKlub i jakoś trudno oczekiwać że tam miało być więcej transmisji piłki nożnej na przykład. Ponadto jest podział, gdzie C+ Family to najbiedniejsze kanały a C+ Sport to super hiper premium za 119zł, a tu się okazuje że więcej meczów leci na tych "biednych" C+ Family.

Komentarz

JULIAN

Jeden dzień z życia 9-letniego Juliana. Film przedstawia jego zmagania z własnym sobą, szkolnym osiłkiem, niecierpliwym nauczycielem i ukrywającym pewną tajemnicę dyrektorem.

ŚR | 24.04 | 08.45 - Tylko w Canal+ Film.

Czy to film o tym francuskim Julianku?
                Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

chyba nie , bo ten(wiadomo który )dopiero na dniach został "bohaterem".

Komentarz

Premiera na dzisiaj.

Wiele osób dzisiejszy wieczór spędzi śledząc zmagania najlepszych klubów piłkarskich Europy. Dodam jednak, że platforma nc+ pamięta również o fanach dobrego kina. CANAL+ zaplanował na dzisiaj premierę filmu Martha Marcy May Marlene.
                    Emisja o godz. 20.00.

Młoda Martha (Elizabeth Olsen) przebywa w komunie, na czele której stoi charyzmatyczny Patrick (John Hawkes). Życie na farmie pozornie przypomina sielankę: członkowie grupy żywią się tym, co sami wyhodują, wieczory upływają im na wspólnym muzykowaniu, a wszyscy traktują się z szacunkiem i miłością. Pod wpływem guru Martha stopniowo traci osobowość i zapomina o przeszłości. Po rytualnym oczyszczeniu, które polega na fizycznym oddaniu się mężczyznom z sekty, dziewczyna otrzymuje nawet nowe imię - Marcy May. Odtąd musi ona służyć współwyznawcom i być na każde ich skinienie. Żyjąca w zgodzie z naturą grupa okazuje się bowiem patriarchalnym rajem, w którym wszystko kręci się wokół mężczyzn. Po pewnym czasie Marcie cudem udaje się uciec z farmy. Znajduje ona schronienie w domu swojej siostry Lucy (Sarah Paulson) i jej apodyktycznego męża Teda (Hugh Dancy). Dziewczyna nie zdradza bliskim prawdy o swojej przeszłości, lecz sama nie umie odnaleźć się w życiu poza sektą. Narasta w niej też paranoiczny strach przed zemstą Patricka... Debiutujący w roli reżysera Sean Durkin otrzymał nagrodę na festiwalu w Sundance.

Komentarz

Drogi adminie. Po co wklejasz jedną premierę jakiegoś filmu beznadziejnego? Jeżeli wkleiłeś już jedną premierę, proszę wklej i drugą, dwudziestą, setną premierę filmu z opisem i godziną emisji. Takie wklejanie byle jakich premier jest przykre. Jeżeli to robisz rób już to ciągle i wszystkich premier a nie tylko jednej.
                      Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Prezentujemy listę majowych propozycji kanału CANAL+, które będą emitowane w paśmie premierowym. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie

Goryl Śnieżek w Barcelonie
                        Emisja: 2013-05-01 godz. 20:00

Zeszłej nocy
                        Emisja: 2013-05-02 godz. 20:00

Kronika
                        Emisja: 2013-05-03 godz. 20:00

Hans Kloss Stawka większa niż śmierć
                        Emisja: 2013-05-05 godz. 20:00

Kruk. Zagadka zbrodni
                        Emisja: 2013-05-06 godz. 20:00

Miasta graffiti
                        Emisja: 2013-05-06 godz. 22:00

Wampirzyce
                        Emisja: 2013-05-07 godz. 20:00

Mała matura 1947
                        Emisja: 2013-05-08 godz. 20:00

Zaginiona
                        Emisja: 2013-05-09 godz. 20:00

Krzyk 4
                        Emisja: 2013-05-10 godz. 20:00

Dorwać gringo
                        Emisja: 2013-05-11 godz. 20:00

Lorax
                        Emisja: 2013-05-12 godz. 20:00

Wrobiony
                        Emisja: 2013-05-13 godz. 20:00

5 rozbitych kamer
                        Emisja: 2013-05-13 godz. 22:00

Skylab
                        Emisja: 2013-05-14 godz. 20:00

Biała noc
                        Emisja: 2013-05-16 godz. 20:00

Iron Sky
                        Emisja: 2013-05-17 godz. 20:00

Uwodziciel
                        Emisja: 2013-05-19 godz. 20:00

Spluwy, dziewczyny i poker
                        Emisja: 2013-05-20 godz. 20:00

Jiro śni o sushi
                        Emisja: 2013-05-20 godz. 22:00

Podziemie: Historia Juliana Assange'a
                        Emisja: 2013-05-21 godz. 20:00

American Pie: Zjazd absolwentów
                        Emisja: 2013-05-23 godz. 20:00

Łowcy głów
                        Emisja: 2013-05-24 godz. 20:00

Battleship: Bitwa o Ziemię
                        Emisja: 2013-05-25 godz. 20:00

Magiczne lato
                        Emisja: 2013-05-26 godz. 20:00

Czas bohaterów
                        Emisja: 2013-05-27 godz. 20:00

I Want (No) Reality
                        Emisja: 2013-05-27 godz. 22:00

Kot rabina
                        Emisja: 2013-05-28 godz. 20:00

Wbrew pozorom
                        Emisja: 2013-05-30 godz. 20:00

Rec 3 Geneza
                        Emisja: 2013-05-31 godz. 23:00

Komentarz

Polecam skandynawski film Łowcy Głów na podstawie książki Jo Nesbo. Mocne kino, ciekawa fabuła.

Komentarz

Akurat ten film mnie nie zachwycił, ja czekam na Dorwać Gringo, Jiro śni o sushi i Kot rabina. Premiery nie powalają, ale wielu filmów nie widziałem, więc może będzie miłe zaskoczenie.

Komentarz

A kiedy na którymś z C+ "Drogówka".... ?
                              Samsung UE46F6650, mediaBOX+, nBox 2850ST/APOLLO - Multiroom, kino Sony DAV-DZ660,

Komentarz

na początku 2014 roku.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+