Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Przecież jest odkodowany od rana.
    No właśnie ja mam wszystkie zakodowane...
    abonent "n" od grudnia 2008
    obecnie: nbox Turbo 500GB, Hollywood dla Abonentów (przedłużenie związane z wycofaniem Da Vinci)

Komentarz

Premiery telewizje maja być codziennie o godz. 20:00
      W NC+ -> 21 MARCA ->MULTIROOM, PAKIET ALL INCLUSIVE,KTORY NIE JEST ALL INCLUSIVE!

Komentarz

napisał(a) Shadow128 Zobacz post
        No właśnie ja mam wszystkie zakodowane...
        A miałeś nPremium?

Komentarz

A miałeś nPremium?
          A nie pamietasz, że ogłosili, że dla wszystkich abonentów będzie dostępny Canal+ dostępny do końca kwietnia?
          obecnie: nbox Turbo 500GB, Hollywood dla Abonentów (przedłużenie związane z wycofaniem Da Vinci)

Komentarz

napisał(a) Shadow128 Zobacz post
            A nie pamietasz, że ogłosili, że dla wszystkich abonentów będzie dostępny Canal+ dostępny do końca kwietnia?
            Ja tylko słyszałem o tych, którzy mieli dostęp do nPremium w Nce i starej paczki Canal+ w Cyfrze.

Komentarz

Ja tylko słyszałem o tych, którzy mieli dostęp do nPremium w Nce i starej paczki Canal+ w Cyfrze.
              To świetnie... Ja myślałem, że dla wszystkich, żeby zachęcić czy coś... :/

Komentarz

Najlepsze jest to że weekendami więcej transmisji sportowych jest w C+ Family1i2 niż w tak cenionym C+ Sport .

Oni się tam naprawdę na łby pozamieniali.

Komentarz

Wlasnie wlaczyli mi wasz CAnal + HD bez HD zamiast N premium kanalow z N tv.
                  Npremium to byl syf w jakosci hd a teraz mam Canal+ HD w jakosci SD..
                  Nic sie nie zmienilo od czasu jak zrezygnowalem z cyfry +...
                  Taka jakosc HD to porazka!!
                  Niech ten julien obada SKY uk lub niemcy to zrozumie ze abonenci nie beda placic za takie kanaly na swoich nowoczesnych telewizorach.
                  To N powinna polaczyc sie z cyfra + a nie odwrotnie wtedy zachowano by jakosc...
                  Televes 80cm>MonoblockDiavoloTwinGold>TelevesT100>????>VIV ANCO>LG50PK350

Famaval 90LH>MonoblockDiavoloTwin>Triset>???>VIVANCO>
                  Sharp46LX814E

Komentarz

I teraz weź wykup jakiś pakiet jak zupełnie nie wiadomo co z czym. Mogliby się podzielić jakoś tymi prawami i każdy by wiedział czy starczy mu kanał family czy musi wykupywać platinium. Wiem tak lepiej dla nich bo aby mieć pewność to musisz wykupić paltynę
                    17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
                    1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
                    1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
                    1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
                    ADB 2850st
                    CLRA 500 GB
                    ITI 5800S

Komentarz

napisał(a) maciej87 Zobacz post
                      I teraz weź wykup jakiś pakiet jak zupełnie nie wiadomo co z czym. Mogliby się podzielić jakoś tymi prawami i każdy by wiedział czy starczy mu kanał family czy musi wykupywać platinium. Wiem tak lepiej dla nich bo aby mieć pewność to musisz wykupić paltynę
                      No niestety. Jest taki burdel że raz mecz przykładowej ekstraklapy obejrzysz na C+ Family a innym razem dopiero w głównym Canal+ (nawet nie Sport).

Z tego co widzę to fani Premier League mają jasność. Mecze tylko w C+ Sport i głównym C+ czyli za 119zł .

Komentarz

No ja już miałem pare nagrań zaprogramowanych ale okazało się że są na innych kanałach. Teraz np na family nie ma tego w epg że jutro Ekstraklasa poleci 3 mecze po rząd a jest zupełnie coś innego
                        17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
                        1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
                        1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
                        1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
                        ADB 2850st
                        CLRA 500 GB
                        ITI 5800S

Komentarz

czy można liczyć na zmianę nazw na prawidłowe
                          oraz na wyłączenie sygnalizacji o kanale 3D ze strumienia z kanału numer 32 bo mi durnieje turbobox przełączając się w tryb 3D
                          2 pudła ADB

Komentarz

Ma ktoś wiedzę czy lub jak bardzo zmienił się skład "ekipy" odpowiedzialnej za zawartość kanałów Canal+ w porównaniu do czasu kiedy Canal+ miały jeszcze tą swoją "moc"???
                            5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                            2850ST / APOLLO (DVB-T)
                            Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

Najlepsze jest to że weekendami więcej transmisji sportowych jest w C+ Family1i2 niż w tak cenionym C+ Sport .

Oni się tam naprawdę na łby pozamieniali.
                              Bo Canal+ Family 1 i 2 to dawne Canal+ Gol i Canal+ Weekend.
                              Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

O to świetnie. Ja w starej ofercie miałem nFilm, czyli dwa kanały nPremium. Teraz wyłączyli wszystko, a w zamian nic się nie pojawiło. Ciekawe w jaki sposób będą ten "nFilm" rozliczać teraz...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+