Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Bo teraz abo C+ muszą obejrzeć wszystko co już było w nPremium.
    17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
    1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
    1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
    1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
    ADB 2850st
    CLRA 500 GB
    ITI 5800S

Komentarz

dlatego kto miał npremium a nie lubi piłki nie ma co pędzić w objęcia Canal+
      2 pudła ADB

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
        Kanały Canal+ są już dostępne w ofercie platformy nc+. Jeżeli zdecydujesz się na migrację i wybierzesz jedną z poniższych promocji:
        1. Canal+ Silver
        2. Canal+ Gold
        3. Canal+ Platinum
        4. All Inclusive+

Otrzymasz dostęp do wszystkich "starych" kanałów CANAL+ czyli CANAL+ HD, CANAL+ WEEKEND HD, CANAL+ GOL HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT HD i CANAL+ 3D. Będą one dostępne do 5 kwietnia. Z kolei od 5 kwietnia do 30 kwietnia wszyscy Abonenci, którzy aktywowali ww. promocje, będą mieli dostęp do wszystkich "nowych" kanałów CANAL+.
        Wiadomo czy będzie coś emitowane i na którym kanale w 3D w "nowych" kanałach C+? bo nie wiadomo do którego pakietu się przymierzać

Komentarz

Migrowałem wczoraj do NC+ (Platinum+HBO) i nie mam aktywnych kanałów z paczki C+ - ile maksymalnie czasu zajmuje włączenie tego?
          - SAMSUNG 55H7000+ Mediabox + SAMSUNG BD-E5500+Soundbar H550
          - SAMSUNG LE40C650+ITI2850 (multiroom st) + WD500GB
          - LG50PN6500+ITI5800S (multiroom st)

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
            Kanały Canal+ są już dostępne w ofercie platformy nc+. Jeżeli zdecydujesz się na migrację i wybierzesz jedną z poniższych promocji:
            1. Canal+ Silver
            2. Canal+ Gold
            3. Canal+ Platinum
            4. All Inclusive+

Otrzymasz dostęp do wszystkich "starych" kanałów CANAL+ czyli CANAL+ HD, CANAL+ WEEKEND HD, CANAL+ GOL HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT HD i CANAL+ 3D. Będą one dostępne do 5 kwietnia. Z kolei od 5 kwietnia do 30 kwietnia wszyscy Abonenci, którzy aktywowali ww. promocje, będą mieli dostęp do wszystkich "nowych" kanałów CANAL+.
            Paweł, ja poważnie pisałem, a Ty chyba żartujesz.
            Jak wykupię to będą miał zaciśnięte zęby a w tym stanie nie można dyskutować.
            Dajcie jakąś promocję, pooglądamy, będziemy dyskutować.

Komentarz

napisał(a) mafia35 Zobacz post
              Migrowałem wczoraj do NC+ (Platinum+HBO) i nie mam aktywnych kanałów z paczki C+ - ile maksymalnie czasu zajmuje włączenie tego?
              Od 24 godz.do nawet 5 dni niestety sporo osob migruje a technicy maja pelne rece roboty.Ja tez czekam na nowe uprawnienia nadal mam oferte starej nki.Pozdrawiam
              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                Od 24 godz.do nawet 5 dni niestety sporo osob migruje a technicy maja pelne rece roboty.Ja tez czekam na nowe uprawnienia nadal mam oferte starej nki.Pozdrawiam
                U mnie trwało 15 minut

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                  ja też wczoraj byłem i migrowałem na platinum+ hbo . byłem o 17.00 i kanały włączyli mi ok. 20.00

Komentarz

ja czekam od wczoraj inic

Komentarz

a co z programem canal + gol? Nie bedzie go i te mecze co były w nim pokazywane beda w canal + sport pokazywane?

Komentarz

wie ktoś jakimi wytwórniami filmowymi dysponuje c+,po połączeniu z N ,gdzieś czytałem że brak w ofercie filmów z UNIVERSAL,PARAMOUNTH,DREAMWORKS **prawda ,czy fałsz

NBOX CLRA/CARBO
                        Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

Dreamworks jest, bo dystrybucja u nas zajal sie Monolith. Nie wiadomo co z Universal, Paramount. Nagle ucichlo o Sony
                          sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

universal cały czas był i jest z Canal+
                            ale w ich przechwałkach brakuje Paramount (własność Viacom) dziwnie się pokrywa z tym niegwarantowaniem w ofercie kanałów Viacom (Viva ,MTV i Comedy,itp.)
                            2 pudła ADB

Komentarz

Paramount zostaje w C+, a Sony będzie w C+ prawdopodobnie od 2014 r.
                              nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

piszesz zostaje w canal+ przez ostatnie lata Paramount był w Iti
                                2 pudła ADB

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+