Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CANAL+

Największy wybór hitów prosto z kina i największe wydarzenia sportowe. Ponad 300 premier filmowych i seriali rocznie, w jakości HD, bez przerw reklamowych, najlepsze ligi światowe i najważniejsze rozrywki.

Zapraszamy do rozmowy
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-09, 13:20. Powód: Aktualizacja

Żenujące jest to, że jako premiery reklamują filmy, które już puszczali: "Jak zostać królem", "Drive", "Saga Zmierzch: Przed świtem, część pierwsza" i jeszcze podwyższają cenę za Canal+ rozdzielając to na trzy pakiety.

Niestety - start nc+ to początek złej jakości Canal+.

Komentarz

napisał(a) muza_tv Zobacz post
      ........

Czy czasami to nie Ty kilka miesięcy wstecz mówiłeś, że będzie inaczej ?

Oto mamy obraz jak po raz kolejny C+ wydymał wszystkich i abo C+ i abo n'ki

Komentarz

napisał(a) M4rKo Zobacz post
        Czy czasami to nie Ty kilka miesięcy wstecz mówiłeś, że będzie inaczej ?
        Pisałem, bo miałem nadzieję . Ale po tym co zobaczyliśmy, to... cały czas mam wrażenie, że to sen. Wielkie g...

OK. Dużo filmów, dużo sportu. Tylko dostęp mało elastyczny.
        OK. Więcej praw, to większa cena za Canal+. Sam spodziewałem się podwyżki Canal+. Tylko dlaczego pakiet ten oferowany jest w wysokim pakiecie - nie można dokupić do pakietu mniejszego

Ja na szczęście mam kablówkę z pełnym Canal+ za 32 zł i nigdzie się nie ruszam

Komentarz

napisał(a) muza_tv Zobacz post
          Żenujące jest to, że jako premiery reklamują filmy, które już puszczali: "Jak zostać królem", "Drive", "Saga Zmierzch: Przed świtem, część pierwsza" i jeszcze podwyższają cenę za Canal+ rozdzielając to na trzy pakiety.

Z tego widać jak mocną filmowo była N. Okazuje się, że Canal+ miał jedynie kasę i trochę sportu. Cała NC+ stoi teraz technologicznie na dekoderach z N, kodowaniu z N, ofercie filmowej z N, multiroomie z N. C+ wniósł jedynie sport, markę i drożyznę.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
            W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat programu CANAL+.
            Najpierw go włączcie, abyśmy mogli go ocenić i wtedy zaczniemy dyskusję.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
              W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat programu CANAL+.
              a dyskusja jak ma polegac skoro ne wiem jak ten program wyglada ?????
              Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Myślę, że teraz w NC+ zobaczymy jeszcze raz wszystko to cośmy już przez ostatni rok widzieli. Tylko teraz nie na nPremium tylko na calan+. Ja dziękuję. Tyle lat bez tego żyłam i pożyję dalej.

Komentarz

napisał(a) jojoro Zobacz post
                  Z tego widać jak mocną filmowo była N. Okazuje się, że Canal+ miał jedynie kasę i trochę sportu. Cała NC+ stoi teraz technologicznie na dekoderach z N, kodowaniu z N, ofercie filmowej z N, multiroomie z N.
                  I nc+ skończy jak n

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                    Najpierw go włączcie, abyśmy mogli go ocenić i wtedy zaczniemy dyskusję.
                    Kanały Canal+ są już dostępne w ofercie platformy nc+. Jeżeli zdecydujesz się na migrację i wybierzesz jedną z poniższych promocji:
                    1. Canal+ Silver
                    2. Canal+ Gold
                    3. Canal+ Platinum
                    4. All Inclusive+

Otrzymasz dostęp do wszystkich "starych" kanałów CANAL+ czyli CANAL+ HD, CANAL+ WEEKEND HD, CANAL+ GOL HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT HD i CANAL+ 3D. Będą one dostępne do 5 kwietnia. Z kolei od 5 kwietnia do 30 kwietnia wszyscy Abonenci, którzy aktywowali ww. promocje, będą mieli dostęp do wszystkich "nowych" kanałów CANAL+.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                      Kanały Canal+ są już dostępne w ofercie platformy nc+. Jeżeli zdecydujesz się na migrację i wybierzesz jedną z poniższych promocji:
                      1. Canal+ Silver
                      2. Canal+ Gold
                      3. Canal+ Platinum
                      4. All Inclusive+

Otrzymasz dostęp do wszystkich "starych" kanałów CANAL+ czyli CANAL+ HD, CANAL+ WEEKEND HD, CANAL+ GOL HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT HD i CANAL+ 3D. Będą one dostępne do 5 kwietnia. Z kolei od 5 kwietnia do 30 kwietnia wszyscy Abonenci, którzy aktywowali ww. promocje, będą mieli dostęp do wszystkich "nowych" kanałów CANAL+.
                      A co z abonentami ktorzy nie zmigruja...? Do jakich kanalow oni dostana dostep zamiast paczki npremium?

Komentarz

C+ Family, Kuchnia, Domo, Ale kino, MiniMini
                        COMFORT+
                        Multi+
                        EXTRA+
                        HBO
                        Premium Sport &Film
                        CANAL+ VOD
                        netVOD+ konto podstawowe
                        NC+ GO internet
                        Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                          Pytanie jest proste -- co za nPremium w N?
                          --
                          Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

Warto także zauważyć, że w ramówce odnowionego pakietu Canal+ nie zabraknie muzyki. W najbliższym czasie widzowie będą mogli zobaczyć takie koncerty jak: "Alter Bridge na Wembley" (6 kwietnia o godz. 17.00 w Canal+ Family), "Najmniejszy koncert świata - Lech Janerka" (5 kwietnia o godzi. 8.00 w Canal+), "Najmniejszy koncert świata - Maria Peszek" (6 kwietnia o godz. 8.00 w Canal+), Najmniejszy koncert świata - Sidney Polak" (7 kwietnia o godz. 8.00), "Britney Spears - Femme Fatale" (12 kwietnia o godz. 11.11 w Canal+), "Coldplay w Glastonbury" (12 kwietnia o godz. 21.30 w Canal+), "Take That: Progresse Live" (9 kwietnia o godz. 13.55 w Canal+ Family), "Beyonce - Live At Roseland" (8 kwietnia o godz. 15.10 w Canal+ Family 2), "Paul Mc Cartney: Kisses In The Bottom" (6 kwietnia o godz. 23.35 w Canal+).

Mam Deja Vu. Teraz po połączeniu będzie pół roku klepania staroci.

Komentarz

Abonenci, którzy aktywowali ww. promocje, będą mieli dostęp do wszystkich "nowych" kanałów CANAL+ Paweł zapomniałeś dopisać ile ta przyjemność kosztuje ???

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+