Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ FAMILY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Piotrek_nc+
    założył(a) wątek CANAL+ FAMILY

CANAL+ FAMILY

CANAL+ Family to pierwszy krok do świata rozrywki w jakości premium dla całej rodziny z całotygodniową premierą filmową oraz wybranymi wydarzeniami sportowymi na wyłączność. Świat filmów familijnych, świetnych komedii i hollywodzkich hitów przeplatany elektryzującymi wydarzeniami sportowymi.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-09, 13:51.

• lpotaczek
    replied
    Bardzo prosze o wyemitowanie serialu The Muppets z 2015 roku wyprodukowanego przaz abc.

Leave a comment:

• Dodo1984
    replied
    Ja zauważyłem problem z mikrofonem pana komentatora. Raz działa a raz nie.

Leave a comment:

• piotrekj66
    replied
    u Was tez podczas transmisji z dzisiejszego GP Czech cos sie dziwnego z dzwiekiem dzieje, raz glosniej raz ciszej jakies tkaie dziwne zmiany??

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    Kolej rzeczy jest taka że jeśli ktoś chce obejrzeć film w świetnej jakości to pozostaje mu płyta,Tunes czy inny sklep internetowy,co oczywiście podnosi koszty lub zwycajnie ściągnąc z neta.HBo jak i Canal+ to już jest video dla biedoty a nie premium.Pozatym co z tego że mają prawa do wielu wytwórni skoro i tak nie emitują większości filmów wcale.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    A mody usuwają posty mówiące prawde.

Leave a comment:

• gunner78
    replied
    pociete filmy do 16:9 sa takze w HBO. Wiec nie tna nadawcy, a raczej dystrybutorzy tych filmow

Leave a comment:

• krecik80
    replied
    Chciałbym się zapytać dlaczego Canal+ na siłe stara się wyświetlać filmy w formacie 16:9, kiedy niektóre z nich są kręcone panoramicznie? Ostatnio oglądałem "Połów szczęścia w Jemenie" i jakość obrazu była tragiczna! O wiele lepiej ogląda się filmy z czarnymi paskami u góry i dołu ekranu niż obcięte kadry z lewej i prawej strony i w gorszej jakości! Bierzcie przykład z HBO!!! Mam nadzieję że wkrótce to się zmieni.
    P.S. To samo dzisiaj było z "Panem Tadeuszem" na C+Family, który na TVP1 był wyświetlany w wersji panoramicznej, a Wy wyświetlacie film w formacie 16:9 i przez to obraz stracił na jakości!

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Platforma nc+ zaprasza na tenisowe emocje! Od piątku do niedzieli, na antenie CANAL+ Family transmitowany będzie mecz Pucharu Davisa Rosja - Polska. W zespole biało-czerwonych wystąpią m.in. Jerzy Janowicz i Michał Przysiężny. Zapowiedź wydarzenia, komentarz eksperta tenisowego nc+ Bartka Ignacika oraz plan transmisji spotkań, odnajdziecie w komunikacie prasowym [TUTAJ].

Leave a comment:

• m_81
    replied
    napisał(a) marta5 Zobacz post
    HD czy nie HD - to nie ma nic do rzeczy, chodzi wyłącznie o brudny obiektyw kamery.
    racja, transmisje meczów ekstraklasy są w dobrej jakości.

niestety, w przypadku tego meczu panowie odpowiedzialni dali ciała.

Leave a comment:

• marta5
    replied
    napisał(a) rubens Zobacz post
    Czy tak wygląda obraz hd w nc+. Żenada!!! Co się stanie jak będzie sypał śnieg?
    HD czy nie HD - to nie ma nic do rzeczy, chodzi wyłącznie o brudny obiektyw kamery.

Leave a comment:

• Kipcior
    replied
    Bo chodziło zapewne o to, żeby oddać kibicowi przed telewizorem jak nawierniejszy odbiór meczu - taki jak ma kibic na stadionie w okularach

Leave a comment:

• m_81
    replied
    1463383_594191897314653_586181810_n.png

mamy winnego.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Może myślą że to 3D .

Leave a comment:

• m_81
    replied
    czegoś takiego jeszcze nie widziałem, a kilkadziesiąt lat już przeżyłem.

były transmisje w deszczy, były w śniegu. wymyślono już coś takiego jak osłona obiektywu, a jak nie mają czegoś takiego, to k...... z parasolem postawić kogoś.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+