Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ FAMILY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Chciałbym się zapytać dlaczego Canal+ na siłe stara się wyświetlać filmy w formacie 16:9, kiedy niektóre z nich są kręcone panoramicznie? Ostatnio oglądałem "Połów szczęścia w Jemenie" i jakość obrazu była tragiczna! O wiele lepiej ogląda się filmy z czarnymi paskami u góry i dołu ekranu niż obcięte kadry z lewej i prawej strony i w gorszej jakości! Bierzcie przykład z HBO!!! Mam nadzieję że wkrótce to się zmieni.
    P.S. To samo dzisiaj było z "Panem Tadeuszem" na C+Family, który na TVP1 był wyświetlany w wersji panoramicznej, a Wy wyświetlacie film w formacie 16:9 i przez to obraz stracił na jakości!

Komentarz

pociete filmy do 16:9 sa takze w HBO. Wiec nie tna nadawcy, a raczej dystrybutorzy tych filmow
      sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

A mody usuwają posty mówiące prawde.

Komentarz

Kolej rzeczy jest taka że jeśli ktoś chce obejrzeć film w świetnej jakości to pozostaje mu płyta,Tunes czy inny sklep internetowy,co oczywiście podnosi koszty lub zwycajnie ściągnąc z neta.HBo jak i Canal+ to już jest video dla biedoty a nie premium.Pozatym co z tego że mają prawa do wielu wytwórni skoro i tak nie emitują większości filmów wcale.

Komentarz

u Was tez podczas transmisji z dzisiejszego GP Czech cos sie dziwnego z dzwiekiem dzieje, raz glosniej raz ciszej jakies tkaie dziwne zmiany??
            Comfort+
            mediaBOX+
            Multi+
            netVOD+ konto p.
            CANAL+ VOD
            HBO GO HB ITI
            HBO
            EXTRA+
            Premium Sport &Film
            netVOD+ Multi+
            netVOD+ CANAL+ Platinum
            58,3/msc

Komentarz

Ja zauważyłem problem z mikrofonem pana komentatora. Raz działa a raz nie.
              Pakiet Comfort 22,50zł, Canal+ 8 40zł, Eleven 15,90zł ,multiroom standard 10zł do 31.07.2020 Pozdrawiam Dodo1984!

Komentarz

Bardzo prosze o wyemitowanie serialu The Muppets z 2015 roku wyprodukowanego przaz abc.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+