Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ FAMILY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

To po co dali nazwę Family?
    Zamiast po prostu Sport 2 i 3
    NC+: Silver + 6x C++HBO+MR = 79 PLN

Komentarz

A wystarczyłoby dać 1 canal+ z premierami i dobrym kinem, 1 canal + Family gdzie by było kino familijne, koncerty itp i 1 canal+ sport wspomagany przez nsport. Skończyłyby się powtórki, byłby porządek i 3 kanały moze by nie kosztowały 70zł

Komentarz

napisał(a) rafadam Zobacz post
        To po co dali nazwę Family?
        Zamiast po prostu Sport 2 i 3
        Bo jest to kanał filmowo-sportowy. Wspólnie z rodziną możesz obejrzeć mecz ligi polskiej a po nim komedię (mimo tego, że jest to praktycznie to samo).

Komentarz

Dobrze zrobili, chociaż też nie byłem przekonany co do nazwy Canal+ Family.
          Po co Sport 2 i 3? Bezsensu. Odgrzewane kotlety są na nSport. Na Canal+ są retransmisje, ale kto je ogląda? Każdy praktycznie mecze ogląda live.
          Gdybyś miał C+ Sport 2 i 3 byś się załamał po czasie odgrzewanymi kotletami.

A jest Family i to puszczą sport na żywo, a to NBA, a to film, koncert, lub dokument.
          To było najnormalniejsze posunięcie nc+ w tym wszystkim. Zlikwidowanie Canal+ Gol, Weekend i 3d, oraz nie zrobienie Canal+ Sport 2 i 3, tylko zrobienie kanału filmowo - sportowo - muzyczno - dokumentalnego - dla całej rodziny.

Ale i tak uważam, że za dużo Polskiej ligi w Family i powinna być odmienność, nawet mecz angielskiej ligi, najgorszego spotkania w kolejce niż tyle ligi polskiej.
          Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
          Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

napisał(a) cannibalos Zobacz post
            Bo jest to kanał filmowo-sportowy. Wspólnie z rodziną możesz obejrzeć mecz ligi polskiej a po nim komedię (mimo tego, że jest to praktycznie to samo).
            myśle że to pierwsze to dramat "dramat czy komedia wkrótce dylematy się skończą "
            superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

Mi nazwy nie przeszkadzają. Są dwie opcje albo niech pomieszają wszystkie ligi na tym kanale albo rozsądniejsza niech puszczą określone ligi. Wtedy będzie jasność co można obejrzeć i jaki brać abo. A teraz to nie wiesz czy jak oglądasz tylko polską ligę czy wystarczy silver czy musisz brać platynę.
              17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
              1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
              1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
              1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
              ADB 2850st
              CLRA 500 GB
              ITI 5800S

Komentarz

napisał(a) TOMALA75 Zobacz post
                Mnie denerwuje że dublują mecze ligi polskiej ten sam mecz na nsport i family po co? Mogli by dać coś innego a dwa przesada z liga polska na family więcej ligi zagranicznej powinno być
                Bo w kablówkach nie ma nSport?
                nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
                  Bo w kablówkach nie ma nSport?
                  W następnym sezonie T-Mobile Ekstraklasy coś się spodziewam, że cztery najgorsze mecze (piątkowy o 18:00, sobotnie o 13:30 i 15:45 oraz niedzielny o 14:00) będą tylko nSport (lub Sport+) Do tego ENEA Ekstraliga o 16:00 i 18:30 w niedzielę. I zrobi się z tego taki Polsat Sport, który skupia się również na rozgrywkach ligowych. I do tego być może mecze francuskiej Ligue 1.

Komentarz

Powinny być 3 kanały sportowe i 3 kanały filmowe i do wyboru albo to albo tamto albo wszystko razem.
                    Co kto woli.
                    To jest elastyczność.
                    A nie ze jak chcę obejrzeć jakiś fajny film na Canal+ bo najlepsze premiery przeciez będa na głównym leciały to muszę zapłacić za tą beznadziejna kopaninę.
                    NC+: Silver + 6x C++HBO+MR = 79 PLN

Komentarz

I jak chciałbym zobaczyć powtórkę jakiegoś meczu w C+Family to mam jakieś beznadziejne filmy. ;)

Komentarz

Dla mnie ten kanał to porażka. Jakbym np. wziął oferte Silver, to by mnie chyba coś trafiło.

Te kanały powinien się nazywać Canal+ sport 2 i Canal+ sport 3 a nie family.

Przez sobotę i niedzielę, jakby człowiek chciał coś sobie obejrzeć z rodziną, to nie ma szans. Sama piłka nożna.

Dla fanów piłki nożnej te kanały są ideałem.
                        N: Mini Full dla Abo + MRP = 89zł
                        NC+: WPT + 6xC+ + HBO + MRP = 89zł

Komentarz

napisał(a) Twonk Zobacz post
                          Dla mnie ten kanał to porażka. Jakbym np. wziął oferte Silver, to by mnie chyba coś trafiło.

Te kanały powinien się nazywać Canal+ sport 2 i Canal+ sport 3 a nie family.

Przez sobotę i niedzielę, jakby człowiek chciał coś sobie obejrzeć z rodziną, to nie ma szans. Sama piłka nożna.

Dla fanów piłki nożnej te kanały są ideałem.
                          Odczucia moje były identyczne. Jak zobaczyłem na EPG trzy mecze jeden za drugim... nie powtórzę tych słów które poleciały...
                          ITI-5720SX/CLRA/CARBO

Komentarz

To samo można powiedzieć o filmach, że są przez większość czasu jednocześnie na obu kanałach i jeden po drugim. Jest wszystkiego po trochu i dobrze, moim zdaniem jak na razie C+ Family jest bardzo ok.
                            TNG od 2007
                            CLRA(MR) + Samsung LE32C650
                            2850ST(MR) +LG 42"

Komentarz

Jeden ma family dla filmów drugi dla sportu i wszystko gra a pisanie trzy mecze pod rząd to głupota. Mecze są tylko weekend a filmy pięć dni pod rząd. To jest kanał uniwersalny i uważam że jak narazie te programy są bardzo fajne każdy znajdzie coś dla siebie jako kibic brakuje mi tylko tam żużla

Komentarz

napisał(a) TOMALA75 Zobacz post
                                Mecze są tylko weekend a filmy pięć dni pod rząd.
                                Problem w tym że ludzie czas na TV mają przeważnie w weekend. ;)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+