Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ FAMILY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Poprzednie tymczasowe ramówki, które się zmieniają z dnia na dzień też nie były zachęcające. Jakieś mecze drugiego czy trzeciego sortu. Taka zapchajdziura, która ma wśród abonentów mniej kumatych dać wrażenie oglądania pełnoprawnego canal+. Równie dobrze sport można było przenieść do serwisów dodatkowych, a filmy (tą całą jedną zapowiadaną premierę w tygodniu) do c+ lub c+film 1/2. A tak zrobili dwa kanały właściwie widmo, za które wołają dwie dyszki. Ani dla fanów sportu, ani dla fanów kina te kanały nie są wystarczające. C+family to tacy przyszywani bracia normalnej paczki c+, które nigdy nie będą i nie miały być równie atrakcyjne. Tylko nasuwa się jedno pytanie, dlaczego mimo to uważane są za kanały premium (czyżby jednak marketingowy bełkot prezesostwa dawał oczekiwany skutek)?
    To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

Znam kilka osób które chętnie by płaciły pełen pakiet w tnk hd ale nie za takie coś. W piątek miałabyc francuska sobotę real i już nie ma. Zresztą zrobili pakiety srebrny złoty i platynowy to oni ku....wa łaskę robią że napiszą gdzie jaki sport? To trzeba się określić a klient zdecyduje co chce a nie podpisze umowę bo jest grand prix następne znowu gdzie indziej tak nie można żąglować meczami. Żużel pisze w ulotce że na family ten bałagan nie wyjdzie na dobre. Pomyscie cymbały lepiej mieć 2miliony abonentów za 60zł niż pół miliona za 120zł. Matematyka zatrudnić tam.

Komentarz

Rozumiem sport na Canal+ Family, ale nie rozumiem po co dają ciągle ligę polską? Od tego można zwariować. Gdyby dali jakiś inny mecz z innej ligi, byłoby miło oglądać, ale przez polską piłkę chce się.... Zdecydowanie na Family jej za dużo.
        Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
        Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Chcesz lepszą piłkę to przejdź na wyższy pakiet
          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) lopez23 Zobacz post
            Rozumiem sport na Canal+ Family, ale nie rozumiem po co dają ciągle ligę polską? Od tego można zwariować. Gdyby dali jakiś inny mecz z innej ligi, byłoby miło oglądać, ale przez polską piłkę chce się.... Zdecydowanie na Family jej za dużo.
            Dokładnie, po co tyle sportu tam jest??

Odpowiedź brzmi- po to by zmusić cyfrowców by migrowali.

Mnie taka sportowa zawartość odpycha. NIE NIE przymusowemu płaceniu za sport!!
            nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

Czemu wymyślacie? Zobacz ramówkę family na następny weekend i to wam mało? Sobota 17 francuska live 20 hiszpańska live. Niedziela 17 francuska live, 19 hiszpańska fc barcelona live. 20.40 włoska live i 21 francuska live. Równolegle na family i family 2. Jest super nie ma angielskiej to fakt ale i tak super mam tnk hd za 59zł i jestem zadowolony

Komentarz

więcej piłki

napisał(a) TOMALA75 Zobacz post
                Czemu wymyślacie? Zobacz ramówkę family na następny weekend i to wam mało? Sobota 17 francuska live 20 hiszpańska live. Niedziela 17 francuska live, 19 hiszpańska fc barcelona live. 20.40 włoska live i 21 francuska live. Równolegle na family i family 2. Jest super nie ma angielskiej to fakt ale i tak super mam tnk hd za 59zł i jestem zadowolony
                czamu nie ma ligi ukraińskiej?
                chyba przeniosę się do Solorza?

Komentarz

napisał(a) filolog Zobacz post
                  Dokładnie, po co tyle sportu tam jest??

Odpowiedź brzmi- po to by zmusić cyfrowców by migrowali.

Mnie taka sportowa zawartość odpycha. NIE NIE przymusowemu płaceniu za sport!!
                  Na jednym kanale sportowym (Canal+Sport) ciężko zmieścić wszystkie relacje sportowe na żywo, podczas gdy możliwość oglądania filmów jest na sześciu kanałach grupy C+.

Komentarz

Oglądam od piątku canal+ i jestem zadowolony, filmów full, do wyboru , do koloru, sportu również, obawiałem się, że canal family będzie cieńki , ale jest ok, teraz leci NBA: )

Komentarz

Ok, ale po co ciągłe wertowanie pseudo polskiej ligi na Canal+ Family?

Był komunikat mówiący, że Polska liga na Canal+ Sport. Ale kibice wzięli się i zrobili protest i rura im zmiękła, bo widocznie dali całą ligę polską na Canal+ Family, by dużo ludzi na tym złapać. Rura im zmiękła przy kibicach, rura im zmiękła przy wypowiedzeniach, teraz czas aby rura im zmiękła przy Urzędzie Ochrony Konsumentów.
                      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Sportu do przesady. Wczoraj, w sobotę 3 mecze jeden za drugim na jednym kanale familly.
                        ITI-5720SX/CLRA/CARBO

Komentarz

Mnie denerwuje że dublują mecze ligi polskiej ten sam mecz na nsport i family po co? Mogli by dać coś innego a dwa przesada z liga polska na family więcej ligi zagranicznej powinno być

Komentarz

napisał(a) parek64 Zobacz post
                            Sportu do przesady. Wczoraj, w sobotę 3 mecze jeden za drugim na jednym kanale familly.
                            Dobrego kina też nie brakuje, w nocy leciało "uwikłanie", polski film, na motywach książki Białoszewskiego.

Komentarz

To dla cierpiących na bezsenność, pomijam możliwość nagrania.

Komentarz

Cała liga Polska została opanowana na Canal+ Family i nSport. Jak by się bali kibiców. A wiemy, że cała liga miała być wyłącznie na Canal+ Sport, a nie na Canal+ Family.

Nie wiem jak nazwać ich informacje. Podają w prasie i to ni jak się ma do rzeczywistości. Tyle razy już się zagubili, okłamali, że przestałem liczyć.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+