Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ FAMILY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) olaf Zobacz post
    Dzieki.
    Mam nadzieje , ze cena za pozostale 4 Canal+ nie bedzie zbyt wysoka i w razie braku ciekawej tresci , bedzie mozna wylaczyc je , jak np. n-premium w n-ce.
    Nie ma narazie możliwośći dokupienia do SilVera i niższych samych 4xC+ tych co w promocji, jest tylko możliwość na przejście na wyższy pakiet z tymi C+

Komentarz

Troche przesadzili z tymi cenami.
      119 - Silver 79 ( bez promocji ) = 40 pln
      Brak konkurencji , "rodzi" takie ceny.
      Dobre czasy N-ki minely chyba bezpowrotnie.

Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) tolesi Zobacz post
        Nie ma narazie możliwośći dokupienia do SilVera i niższych samych 4xC+ tych co w promocji, jest tylko możliwość na przejście na wyższy pakiet z tymi C+
        Zaraz , zaraz!
        To nie bedzie mozna dokupic do Silvera opcji: C+ FilmHD1,2 , C+ i C+ Sport ?
        Tylko przejscie na Gold ?

Paranoja!

Komentarz

Albo na Platinum też możesz przejść.
          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

OK. Tylko , ze ja nie chce tych "extra C+" przez caly czas trwania umowy.
            Myslalem , ze bedzie mozna je dowolnie wlaczac i wylaczac w zaleznosci od tresci.
            Do tego mam prace "wyjazdowa" , wiec wlaczal bym je ,tylko podczas pobytu
            w domu.
            Czyli np. Siler za 79 pln wraz z "Family" + czasami "4 x C+" za 40 pln.
            Naprawde nie bedzie takiej opcji ?
            Bez zartow ;))

Komentarz

napisał(a) olaf Zobacz post
              OK. Tylko , ze ja nie chce tych "extra C+" przez caly czas trwania umowy.
              Myslalem , ze bedzie mozna je dowolnie wlaczac i wylaczac w zaleznosci od tresci.
              Do tego mam prace "wyjazdowa" , wiec wlaczal bym je ,tylko podczas pobytu
              w domu.
              Czyli np. Siler za 79 pln wraz z "Family" + czasami "4 x C+" za 40 pln.
              Naprawde nie bedzie takiej opcji ?
              Bez zartow ;))
              Narazie opcji takiej brak a Silvera dla Nkowiczów można utargować za 64zł .

Komentarz

W załączniku ramówka C+Family od 13 do 19 kwietnia
                Attached Files
                Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

post do usunięcia
                  Ostatni raz edytowany przez strain; 2013-03-29, 10:16. Powód: DEL

Komentarz

Na tych kanałach pomieszali to co było przez ostatnie miesiące na canal + i npremium i teraz jak połowa abonentów będzie coś oglądała jako nowośc to druga ma wolne I tak przez najbliższy rok.

Komentarz

Plan transmisji 21 kolejki T-Mobile Ekstraklasy na antenach Canal+:
                      Piątek (5 kwietnia):
                      - godz. 17.40: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Canal+ Sport HD)
                      - godz. 20.10: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (Canal+ Family HD)
                      Sobota (6 kwietnia):
                      - godz. 13.30: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (Canal+ Family HD)
                      - godz. 15.30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (Canal+ Family HD)
                      - godz. 17.40: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie (Canal+ Family HD)
                      Niedziela (7 kwietnia)
                      - godz. 14.10: Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów (Canal+ Family HD)
                      - godz. 17.05: Wisła Kraków - Piast Gliwice (Canal+ Family HD)
                      Poniedziałek (8 kwietnia):
                      - godz. godz. 18.00: T-Mobile Ekstraklasa: Widzew Łódź - Polonia (Canal+ Family HD)

La Liga:
                      Sobota (6 kwietnia)
                      - godz. 15.55: Real Sociedad - Malaga (C+ Family 2)
                      Niedziela (7 kwietnia):
                      - godz. 18.55: Getafe - Atletico Madryt (C+ Family 2 HD)

NBA:
                      Niedziela (7 kwietnia)
                      - godz. 21.30: Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers (C+ Family 2 HD)
                      n od 2008
                      Od 05.2013 w nc+: Universe+, 6xCanal+, Cinemax6m: 59zł/12m
                      Od 05.2014: Comfort+, Extra+, 6xCanal+, HBO5m: śr. 53,27zł/15m [5x0+10x79,90]

Komentarz

mysla, że ktos sie skusi na tą ich ekstraklasę, która i tak przeniosa później do canal+sport?

Komentarz

Mam 1 argument za zmianą npremium na c+ family ::

Może wymyślą jakieś nowe, lepsze logo, bo te z premium było beznadziejne-- rury--rury-- i rury (kolorowe)
                          nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

napisał(a) Black Pigment Zobacz post
                            mysla, że ktos sie skusi na tą ich ekstraklasę, która i tak przeniosa później do canal+sport?
                            Na pewno nie będzie przez długi całych kolejek jak teraz, ale i tak wydaje mi sie ze C+F sportowo prezentuje sie niezle ;d
                            n od 2008
                            Od 05.2013 w nc+: Universe+, 6xCanal+, Cinemax6m: 59zł/12m
                            Od 05.2014: Comfort+, Extra+, 6xCanal+, HBO5m: śr. 53,27zł/15m [5x0+10x79,90]

Komentarz

Cieszy mnie ta ramówka C+Family .

Piątkowy mecz TME o 18 obejżę na Polsat Sport, a resztę w n na kartę ,

Komentarz

Jak może kogoś cieszyć ramówka family? To jest Skandal. Prawie same mecze ligi polskiej tego dziadostwa. A w ulotce napisane elektryzujace wydarzenia sportowe. Ku....a idiotów mają z ludzi. Mają szansę nadrobić to grand prix jest faktycznie będzie na sport to ludzie też się odwrócą ile można a przedewszystkim nikt im tnk nie doladuje i n na kartę

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+