Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ FAMILY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CANAL+ FAMILY

CANAL+ Family to pierwszy krok do świata rozrywki w jakości premium dla całej rodziny z całotygodniową premierą filmową oraz wybranymi wydarzeniami sportowymi na wyłączność. Świat filmów familijnych, świetnych komedii i hollywodzkich hitów przeplatany elektryzującymi wydarzeniami sportowymi.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-09, 13:51.

Witam
    A nie mam nigdzie Family i Family 2 reset dekodera nie pomaga , jakieś pomysły ??
    Aktywacja Multiroom po 7 dniach

Komentarz

5tego kwietnia będą się zmieniać nazwy kanałów z paczki C+ oraz za wywalone kanały nPremium wejdą C+Family 1 i2

Komentarz

napisał(a) tolesi Zobacz post
        5tego kwietnia będą się zmieniać nazwy kanałów z paczki C+ oraz za wywalone kanały nPremium wejdą C+Family 1 i2
        Dziękuje Ci pięknie
        Aktywacja Multiroom po 7 dniach

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
          W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału CANAL+ FAMILY.
          ale o czym dyskutować jak tych kanałów jeszcze nie ma.jak dla mnie falstart.
          superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

jak nie ma skoro powstał wątek założony przez n_przedstawiciela to są te kanały,może tylko nie dla wszystkich.

Komentarz

Sa na 1500 sto osiemset... Beda od 5-ego, ale to bedzie odpad pozostalych canal+.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału CANAL+ FAMILY.
                no Panie Piotrze oferta tego kanału i siostrzanego Family2 jest powalająca, superpremiery, megahity, bogaty kontent, niska, bardzo przystępna cena, filmy dla całej rodziny
                TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

ja też wczoraj oglądałem na Canal+ Family świetny film dla całej rodziny, obraz HD przepiękny
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                    ja też wczoraj oglądałem na Canal+ Family świetny film dla całej rodziny, obraz HD przepiękny
                    Może na Canal+Film a nie Family (no chyba ,że twój post to sarkazm)

Komentarz

Mój post jest napisany w odpowiedzi na post Janusza
                      więcej chyba nie musze tłumaczyć

miłego oglądania
                      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pytanko.

Rozumiem , ze kanaly FamilyHD oraz Family2HD sa wliczone w cene pakietu Silver.
                        Ile ma kosztowac dolaczenie pozostalych 4 kanalow Canal+ i czy bedzie mozna je wylaczac z koncem miesiaca?

Dziekuje za pomoc.

Komentarz

Z informacji na stornie nc+ wynika, żeC+ Family są na stale w Silver+ , a co do pozostałej paczki C+to brak info (niby sa 4 ale w promocji 2mce)

Komentarz

Dzieki.
                            Mam nadzieje , ze cena za pozostale 4 Canal+ nie bedzie zbyt wysoka i w razie braku ciekawej tresci , bedzie mozna wylaczyc je , jak np. n-premium w n-ce.

Komentarz

Cena za pełną ofertę C+ to 119 zł.
                              nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+