Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dźwięk na programach Canal+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dźwięk na programach Canal+

Dzień dobry
    Mam pytanko czy coś się dzieje z dźwiękiem na canałach Canal + ?
    Dotyczy niektórych programów canal + oraz Canal _ discovery , dźwięk jest jak z puszki ( polski DD ) jak przełącze na oryginalny to wszystko jest OK.
    Albo tak został nagrany dubbing polski , albo coś się dzieje z dekoderem . Na innych programach jest dobrze.
    Np. teraz canal + 20.12.2018 , 12.15 , "O co biega " dzwięk polski DD jak z piwnicy z puszki takie echo że aż głowa boli , a po przełączeniu na angielski DD wszystko bardzo dobrze słychać i nie ma żadnego pogłosu puszki , a jest to program PL i język polski jest na obydwu ustawieniach.
    Resetowałem dekoder ale nic nie daje.
    Nie jest to zawsze ale bardzo często , wcześniej tego nie było , teraz nie da się słuchać , nawet na samym TV jest pogłos i echo , a mam kino domowe i zmieniałem kombinowałem w ustawieniach , na daremno . Czy to kino czy głośniki TV .
    Polski z puszki , oryginalny pięknie działa .
    Czy ktoś wyjaśni co się dzieje ?
    dziękuję za info
    Zdrowych wesołych Świąt
    Andrzej Mediabox+

anten, przekazuje sprawę do działu technicznego. Proszę o cierpliwość.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dodam, że na niektórych kanałach c+ dźwięk niby 5.1, a lektor czy głos komentarzy leci na wszystkich 5 głośnikach...

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Witam.

U mnie jest to samo na dekoderze 4K. Lektor na wszystkich głośnikach na canal+. Teraz muszę bawić się pilotem od amplitunera i przełączać na stereo bo inaczej się tego oglądać nie da! Przy okazji: nauczcie się w końcu Państwo od swoich kolegów z Niemiec i podawajcie nam w opcjach jaka DOKŁADNIE ścieżka audio jest do wyboru: mpeg, ac3 2.0 lub ac3 5.1 ewentualnie E-AC3. Tak to jest szukanie często na oślep. ZDF, ARD z Astry itd. to jest wzór do naśladowania. A o tych idiotyzmach z wymuszonymi napisami na tvp to już sobie daruje pisanie.

Pozdrawiam
        Ostatni raz edytowany przez dawidezzo; 2018-12-23, 10:46.

Komentarz

napisał(a) zyga
          Dodam, że na niekt�rych kanałach c+ dźwięk niby 5.1, a lektor czy głos komentarzy leci na wszystkich 5 głośnikach...

Oczywiście nikt z nc+ głosu nie zabierze...

Komentarz

Sytuacja z lektorem tra już dobre dwa tygodnie więc na szybką naprawę usterki nie liczę.

Komentarz

Forum nie słuszy do zgłaszania problemów. Jeżelj widzisz problem zgłoś go przez formularz "Napisz do Nas" na moje.ncplus.pl

Komentarz

Jeśli nie służy to po co przedstawiciele nc+ przyjmują?

Komentarz

Drodzy, czy problem nadal występuje? Chodzi o jakiś konkretny mecz czy film/serial?
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam
                    Na dzień dzisiejszy wszystko wróciło do normy , na kanałach Canal+ i innych , dźwięk czysty stabilny taki jak ma być żadnego echa i pogłosu puszki , aż miło posłuchać .
                    dziękuję i pozdrawiam
                    Anten

Komentarz

Problem z dźwiękiem występuje nadal zero poprawy. Dzwięk z silnym pogłosem występuje tylko na programach Canal+. Po zmianie ścieżki dźwiękowej wszystko jest ok. Problem zgłaszałem na infolini zostałem wyśmiany i zasugerował żeby naprawił TV. Sprawdzałem na innym tv problem ten sam.
                      Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

Od wczoraj cały pakiet poza Canal+ discovery działa prawidłowo. W Canal+ discovery nadal występuje echo poza tym jakość dźwięku na innych programach doskonała.
                        Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+