Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Canal +4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Rozmowa z chat z 5minut i kanał 4K włączony do końca umowy za 0zł, mam dekoder 4K

Komentarz

Posiadam moduł dzisiaj zadzwoniłem do BOK. Okazało się że dla modułu nie jest dostępne 4k a na tunerach jest dodatkowo płatne.
      Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

napisał(a) abidabi Zobacz post
        Posiadam moduł dzisiaj zadzwoniłem do BOK. Okazało się że dla modułu nie jest dostępne 4k a na tunerach jest dodatkowo płatne.
        Dokładnie potwierdzam.
        NC+ zaczyna schodzić na psy. Dają dostęp tylko na dekoderach. Ci którzy mają CI+ są traktowani gorzej bo nie można ich inwigilować.
        Mi zaproponowali wymianę na dekoder, ale się nie zgodziłem, bo nie dość, że dodatkowy pilot to kable i szpecenie półki dekoderem - inwigilatorem.

Jak to konsultant powiedział - "Brak możliwości technicznej dla modułów". No to ciekawe że do końca sierpnia była możliwość, a nagle nie ma.

Nasprzedawali umów z modułem przed mundialem, a teraz plują człowiekowi mówiąc, że deszcz pada.
        Modół nCAM HD

Komentarz

dlaczego wasz firma nie szanuje klienta? kupiłem kilka modułów cam za 199zł tylko dla opcji oglądania kanału 4k na nowych TV ,podpisałem umowy , zakupiłem canal+ bo musiał być a teraz mi wyłączono ten kanał canal+ 4k i jak dzwonię na infolinię to spotykam się z całkowitym brakiem szacunku ze strony konsultanta , brak ofert na włączenie kanału za darmo , za pieniądze jakieś tak samo brak oferty, jestem zbywany i traktowany niechętnie , brak jakiegokolwiek zaangażowania z waszej strony do obsłużenia mnie tak abym był zadowolony
          mam umowę w polsacie i tam jest całkiem inna obsługa ze strony konsultantów
          ludzie obudźcie się bo z takim traktowaniem klienta jedynie zrażacie do siebie ...

Komentarz

Borowczak

jeśli nie zgadzasz się z przedstawionymi informacjami przez Konsultantów to złóż proszę reklamację poprzez NAPISZ DO NAS w moje nc+, z opisem sytuacji. Sprawa zostanie przekazana do weryfikacji.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

no pewnie że się nie zgadzam , uważam że jesteście krętaczami i oszukaliście mnie przy sprzedaży mi modułu 4k i umowy na niego
              miałem obiecany ten kanał za darmo a teraz musiałem zakupić go osobno za 10 zł miesięcznie i jeszcze prosić się 10 dni aby mi go włączono
              uważam że to złe podejście do klienta i całkowity brak szacunku i mam do was żal o to
              a że jedyne co mogę to napisać o tym w internecie to będę tak pisał ku przestrodze dla innych aby nie dali się nabijać w butelkę
              nie umiem użyć moje nc+ przyjmijcie reklamację tutaj mogę wam podać numer abonenta

Komentarz

Tutaj nie można składać reklamacji.
                Złóż ją zatem telefonicznie lub na adres: ITI NEOVISION S.A., skr. poczt. 8, 02-100 Warszawa

Komentarz

Coś niedobrego dzieje się w tych kontaktach pomiędzy abonentem, a DUK. Wczoraj zostałem przekonany na przedłużenie umowy. Chodziło mi o dostęp do treści 4k, wymianę dekodera i przede wszystkim zachowanie wysokości obecnego abo. To mi zaproponowano. Niestety okazało się, że treści 4k (CANAL+ 4K) są dla mnie dodatkowo płatne. Dowiedziałem się o tym dzisiaj, kiedy podłączyłem dekoder. Drogie nc+ słabe to jest i to bardzo. Zadam więc Wam takie pytanie: po co mi Wasz dekoder, skoro, aby w pełni się nim cieszyć muszę dopłacić do swojego abo 10zł? Zostałem z dekoderem (płatnym co miesiąc) na którym w ramach swojego abo mogę oglądać treści, które z powodzeniem mogłem oglądać na dotychczasowym dekoderze (mediabox, brak opłat comiesięcznych).
                  Dzisiaj po wszystkim, pani która przedstawiała mi ofertę próbowała mnie przepraszać. I co z tego? Opisałem całą sytuacje poprzez „NAPISZ DO NAS”. Tak to teraz ma wyglądać z Waszej strony?

Komentarz

to jest nic , ja żeby włączyć 4k canal+ to musiałem się prosić na infolinii kilka razy i w końcu włączyli za 10 zł miesięcznie a teraz okazało się że mój kolega ten sam kanał dostał ZA DARMO na taki sam moduł cam jaki ja kupiłem (kupowaliśmy tego samego dnia w tym samym sklepie )
                    To jest jawne oszukiwanie klientów , dzielenie ich na kategorie tzw. lepszy i gorszy sort
                    chamstwo i nic więcej , sprzedawca mnie też jedynie potrafił przeprosić za sytuację , co mi z przeprosin jak czuje się oszukany

Komentarz

Zawsze będę to powtarzał: zrażony klient(abonent), to nieufny klient. Nieufny klient, to taki, którego za chwilę można stracić. W moim przypadku nc+ solidnie zapracowało w tym obszarze. W takich sytuacjach najczęściej pojawia się efekt domina i nieświeży ferment zaczyna się wydzielać wokół platformy. Kompletnie nie rozumiem komu było/jest to potrzebne.

Komentarz

Jeżeli uważasz że zostałeś wprowadzony w błąd, przy pomocy moje nc+ możesz złożyć reklamacje. Stosowny dział zajmie się wówczas twoją sprawą.

Obecnie forum nc+ służy jedynie do wymiania się opiniami i z uwagi na ochronę danych osobowych nie uzyskasz tu pomocy, wszelkie sprawy należy załatwiać przez moje nc+, kontakt z infolinią nc+ bądź wysyłając pismo na adres korespondencyjny platformy nc+.

Komentarz

Dziękuję za dobre i szablonowe rady. Jeśli były one kierowane do mnie to najwidoczniej nie czytałeś moich wszystkich wpisów w tym wątku (były dwa). Wymiana opinii? Tak, to była opinia i jednocześnie informacja dla śledzących wątek, że nc+ zaczyna stosować praktyki typu „ważniejsze co ukrywamy, niż to co przedstawiamy”.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+