Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Canal +4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Canal +4k

Czyżby włodarzom w NC+ zaszkodziły tegoroczne upały? Cena 10zł miesięcznie za Canal + 4k wzięta jest chyba z kosmosu. Co takiego jest tam pokazywane ? Jakiś serial, kilka programów dokumentalnych ,koncert .Ja bym proponował 20 zł miesięcznie za parę godzin emisji w ciągu doby. Śmiech i żenada.
    UltraBox 4k

Upały były mocne. Chciałem o tym samym napisać wczoraj, ale forum stwierdziło że nie. Ciekawe ile ludzi uzna że cena jest adekwatna do nadawanych treści.

Komentarz

Dla abonentów z modułem CI+ nie przewidujecie dostępu do Canal+ 4k? Pytam, bo w moje nc+ nie mam opcji wykupienia tego kanału.

Komentarz

15 zeta najmu za pseudo cudo 4k i 10 zeta za 1 kanał 4k na którym same powtórki = 25 zł miesięcznie...nie wiem śmiać się czy płakać

Komentarz

Widocznie musieli zatrudnić kogoś z kabaretu, nie ale ubaw jest...
          NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
          Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

Chyba im się w głowach pomieszło, niech sami sobie płacą po 10 zeta ja abo, płacę po 170 zeta i jeszcze im mało?

Komentarz

Mam nadzieję, że nie znajdą ani jednej sztuki "jelenia" chętnego na płacenie 10 PLN / m-c za ten kanał. Faktycznie coś się komuś nieźle w główce poprzewracało.
              Pozdrawiam
              Robert Błaszczak

Komentarz

napisał(a) r.blaszczak Zobacz post
                Mam nadzieję, że nie znajdą ani jednej sztuki "jelenia" chętnego na płacenie 10 PLN / m-c za ten kanał. Faktycznie coś się komuś nieźle w główce poprzewracało.
                złudne Twe nadzieje, już złapali całe stado-wejdź na forum satkuriera i poczytaj

Komentarz

Mój post oczywiście już usunięty p..... cenzura pisu

Komentarz

Ja wczoraj tez sie zdziwilem ze nie mam canal 4k wiec napisalrm na live czacie na profoliu moje nc plus co o tym mysle. To my koles odpisal ze w ramach naszej dobrej wspolpracy wlacze panu ten kanal za darmo do konca trwania umowu. Wychodzi na to ze trzeba walczyc o swoje a nie wypisywac zale na forum. Pozdro

Komentarz

napisał(a) Defjam Zobacz post
                      Ja wczoraj tez sie zdziwilem ze nie mam canal 4k wiec napisalrm na live czacie na profoliu moje nc plus co o tym mysle. To my koles odpisal ze w ramach naszej dobrej wspolpracy wlacze panu ten kanal za darmo do konca trwania umowu. Wychodzi na to ze trzeba walczyc o swoje a nie wypisywac zale na forum. Pozdro
                      jesteś jednym z niewielu takich szczęśliwców, znakomita większość abonentów chcąc oglądać ten kanał musi płacić od 10 do 20 zł, nie po to nc+ ustaliła cennik żeby teraz bawić się w rozdawnictwo i dobrego wujka i nie pisz że wylewamy swoje żale na forum bo po pierwsze od tego jest forum, a po drugie temat ten nie został założony bezpodstawnie
                      Ostatni raz edytowany przez scieslak; 2018-09-02, 14:20.

Komentarz

W moim przypadku, jeszcze wczoraj byłem w „znakomitej większości abonentów”, a od dzisiejszego, niedzielnego poranka przeszedłem do grupy „niewielu takich szczęśliwców” ;) Od momentu otrzymania maila z informacją o kończącym się dostępie do Canal+ 4K, codziennie wydzwaniałem na infolinię nc+, ale jedyne co mi oferowano to atrakcyjny abonament na telefon lub Internet. Wczoraj wieczorem zacząłem wczytywać się we wpisy „szczęśliwców” z tego forum i z konkurencyjnego i zauważyłem pewną zależność: rozmowa telefoniczna z konsultantem – 10-20 zł za C+4K, live chat – 0zł za C+4K do końca trwania umowy. Proponuję spróbować, mnie się udało.

Komentarz

Wystarczy troche checi i uporu a sprawa zostanie rozwiazana. Te wczoraj pisalem na live chat i mi wlaczyli po 15 minutach.

Komentarz

napisał(a) Defjam Zobacz post
                            Wystarczy troche checi i uporu a sprawa zostanie rozwiazana. Te wczoraj pisalem na live chat i mi wlaczyli po 15 minutach.
                            Na pewno wystarczy ale jeśli posiada się dekoder 4k , dla osób które posiadają moduł cam nie ma takiej opcji chyba że powróci się do cuda od NC+ które ozdobi szafkę tv ! Pozdrawiam.

Komentarz

Potwierdzam iż sprawę da się załatwić na Livechat c+4K do końca umowy za 0 zł

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+