Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hustler HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Hustler HD

W wątku tym zachęcamy do dyskusji na temat kanału Hustler 3D HD.

jest obecnie jakakolwiek promocja na pakiet NOC? nizsza cena, albo zaabonowanie na okres 3 lub 6 miesiecy?

PS mam karte Cameleon po C+ ale jestem po migracji do nc+ z dekoderem Pace PVR 500
    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

Obecnie jest promocja na kanał Hustler 3D HD za 4,99 zł Kanał po 1 okresie rozliczeniowym w każdej chwili można wyłączyć.
      Comfort+
      HBO GO
      mediaBox
      Multi+
      Cinemax
      EXTRA+
      Filmbox
      HBO
      History HD
      SunDance HD
      Premium Sport &Film
      netVOD+
      CANAL+ VOD
      Seriale+

Komentarz

Są na tym kanale materiały w 3D ? Czy tylko z nazwy ma w sobie HD3D ? ;)
        Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Cyfrowy Polsat : Pakiet Rodzinny HD . 19.90.

Komentarz

Wziąłem go wczoraj na próbę i chyba 3D jest tylko z nazwy.
          Comfort+
          HBO GO
          mediaBox
          Multi+
          Cinemax
          EXTRA+
          Filmbox
          HBO
          History HD
          SunDance HD
          Premium Sport &Film
          netVOD+
          CANAL+ VOD
          Seriale+

Komentarz

napisał(a) Leonk1974 Zobacz post
            Dokładnie tak , skontakowałem się z e-obsługą i poinformowali mnie że nie ma na tym kanale materiałów w 3D , bynajmniej narazie. A jeżeli chodzi o jakość techniczną kanału ?
            Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Komentarz

Tak samo jak Redlight czyli ujdzie w tłoku.
              P,S.Najlepiej zamów go sobie dziś na próbę.Za pażdziernik nic nie zapłacisz,a za listopad 4,99 zł.Jak Ci sie nie spodoba to na koniec listopada możesz wyłączyć go sobie.
              Ostatni raz edytowany przez Leonk1974; 2014-10-02, 13:54.
              Comfort+
              HBO GO
              mediaBox
              Multi+
              Cinemax
              EXTRA+
              Filmbox
              HBO
              History HD
              SunDance HD
              Premium Sport &Film
              netVOD+
              CANAL+ VOD
              Seriale+

Komentarz

Tak samo jak Redlight czyli ujdzie w tłoku.
                P,S.Najlepiej zamów go sobie dziś na próbę.Za pażdziernik nic nie zapłacisz,a za listopad 4,99 zł.Jak Ci sie nie spodoba to na koniec listopada możesz wyłączyć go sobie.
                Tak zrobię , na próbę można zamówić , najwyżej w połowię Listopada złoże zlecenie żeby mi go wyłączyli . Dzięki za info

Komentarz

Dzwoniłem na infolinie i potwierdzili że jest możliwość aktywowania tego kanału za 4.99.

Niby jakość obrazu Hustlera HD jest lepsza niż Redlighta może ktoś to ocenić
                  NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

Skąd wy wiecie o promocji Redlight za 4,99zł. skoro na stronie jest miesięcznie po 9,90 zł. i to od razu cza brać na 9 m-cy.
                    01.08.2015 (12m-cy) Extra+ z 6 CANAL+ Redlight HD + HBO 0 zł 6m za 59,90zł

Komentarz

seks tylko w naturze

Czego to ludzie nie wymyślą, nie miałem pojęcia o istnieniu takiego kanału. To nie lepiej uprawiać seks z kobietą sam na sam, na żywo, w HD i w prawdziwym 3D?
                      Seks w TV, msze w TV, niedługo telewizja zastąpi niektórym jedzenie...
                      TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Grzes161 Zobacz post
                        Skąd wy wiecie o promocji Redlight za 4,99zł. skoro na stronie jest miesięcznie po 9,90 zł. i to od razu cza brać na 9 m-cy.

A stąd
                        Wystarczy czasami tam zajrzeć

Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2014-10-05, 07:37.

Komentarz

kingofsouth Hustlera HD akurat mam w promocji na 6 m-cy w promocji ale mi zależało na kanale Redlight bo chciałem przetestować go a tu zonk cza brać od razu na pół roku

Komentarz

napisał(a) Grzes161 Zobacz post
                            Opłata 4,90 zł miesięcznie dotyczy kanału Hustler HD. Najniższa cena za Redlight HD to 9,90 zł (promocja ze zobowiązaniem). Redlight HD na warunkach standardowych (bez zobowiązania) to natomiast 15 zł miesięcznie.

Komentarz

Paweł_nc+ dzięki za info, a czy jak zamówię dziś Redlight HD na warunkach standardowych to zapłacę za niego za październik czy dopiero za listopad?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+