Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podwyzka oplaty

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• podwyzka oplaty

Witam od kilku dobrych miesiecy placilem 139 zl i 50 gr dzis chcac zaplacic rachunek taki jak zawsze zobaczylem ze moje saldo jest o 20 zl wieksze i wynosi 159zl i 50 gr. Jak moge sprawdzic za co mam doliczone te pieniadze i czy ktos ma jakis pomysl o co moze chodzic?

napisał(a) pepek89 Zobacz post
    ... Jak moge sprawdzic za co mam doliczone te pieniadze i czy ktos ma jakis pomysl o co moze chodzic?
    Na fakturze jest napisane. Albo:
    Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

20 zł to pewnie za dekoder lub multiroom. Pewnie samo się przestawiło w systemie i pewnie skończy się na reklamacji.

Komentarz

Witam od kilku dobrych miesiecy placilem 139 zl i 50 gr dzis chcac zaplacic rachunek taki jak zawsze zobaczylem ze moje saldo jest o 20 zl wieksze i wynosi 159zl i 50 gr. Jak moge sprawdzic za co mam doliczone te pieniadze i czy ktos ma jakis pomysl o co moze chodzic?
        Ktoś niewidzialny włączył ci pakiet licząc ze nie zauważysz, mnie też kiedyś włączyli CINEMAX i musiałem zapłacić, choć nie prosiłem o to.
        to nowoczesny sposób na zwiekszenie kasiory w firmie...

Komentarz

napisał(a) teodor.wilk Zobacz post
          Ktoś niewidzialny włączył ci pakiet licząc ze nie zauważysz, mnie też kiedyś włączyli CINEMAX i musiałem zapłacić, choć nie prosiłem o to.
          to nowoczesny sposób na zwiekszenie kasiory w firmie...
          Nie dokonujemy aktywacji usług bez zgody Abonenta. Jeśli w wyniku błędu na Twoim koncie znalazła się opcja której nie zamawiałeś, taką sytuację powinieneś nam koniecznie zgłosić.

Komentarz

Polecam ci jeszcze raz sprawdzic "ica"

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
              Nie dokonujemy aktywacji usług bez zgody Abonenta. Jeśli w wyniku błędu na Twoim koncie znalazła się opcja której nie zamawiałeś, taką sytuację powinieneś nam koniecznie zgłosić.
              Oczywiście!!!
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Wielokrotnie była dokonana rozmowa z BOA i wmawiano mi, ze ja zamawiałem
                więc trudno i dziwne w jednym tylko nagle miesiącu,
                Ja nie zbiednieje o te 15 zł / mc za Cinemax, ale NIESMAK po takim zachowaniu w nc+ pozostał.

Komentarz

dzięki mam jeszcze pytanie ile zajmie odpowiedz na moj formularz który wysłałem z ica?

Komentarz

Wielokrotnie była dokonana rozmowa z BOA i wmawiano mi, ze ja zamawiałem
                    więc trudno i dziwne w jednym tylko nagle miesiącu,
                    Ja nie zbiednieje o te 15 zł / mc za Cinemax, ale NIESMAK po takim zachowaniu w nc+ pozostał.
                    Napisz zatem do nas przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury. Zweryfikujemy ten problem.

dzięki mam jeszcze pytanie ile zajmie odpowiedz na moj formularz który wysłałem z ica?
                    Masz na myśli wiadomość przesłaną przez formularz http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas? Obecnie czas oczekiwania jest niestety wydłużony. Zachęcam zatem do kontaktu z nami, przez skrzynkę doradca zgodnie z wytycznymi z mojego podpisu.

Komentarz

Napisz zatem do nas przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury. Zweryfikujemy ten problem.

Masz na myśli wiadomość przesłaną przez formularz http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas? Obecnie czas oczekiwania jest niestety wydłużony. Zachęcam zatem do kontaktu z nami, przez skrzynkę doradca zgodnie z wytycznymi z mojego podpisu.
                      Szkoda zabawy, te 15zł niech sobie nc+ weżmie, ma mało? wytrzymam jeszcze pare miesiecy by zakończyć zabawę z nc+

Komentarz

Szkoda zabawy, te 15zł niech sobie nc+ weżmie, ma mało? wytrzymam jeszcze pare miesiecy by zakończyć zabawę z nc+
                        włodku, gdzieś się tutaj chwaliłeś że masz kilka umów z nc+.
                        jak ci do każdej doliczą te bezwartościowe 15 złotych to na żebry pójdziesz
                        .

Komentarz

...Obecnie czas oczekiwania jest niestety wydłużony. ...
                          A kiedykolwiek był krótki?

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+