Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dla czyjego bezpieczeństwa?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dla czyjego bezpieczeństwa?

Witam! Jestem nowym forumowiczem i to o czym czytam bardzo mnie zastanawia. Ale zacznę od początku.
    Dziś zadzwonił do mnie przedstawiciel nc+ z ofertą na mój wcześniej wykupiony moduł. Rozmowę zaczął od stwierdzenia, że "dla mojego bezpieczeństwa" rozmowa jest nagrywana. Niby fajnie ale odpowiedziałem mu, że też włączam nagrywanie dla swojego bezpieczeństwa, na co nie wyraził zgody. Zapytałem więc jaki będę miał materiał w razie sporu gdy mi naopowiada jakichś bajek w sprawie oferty? Stanowczo odmówił rozmowy. Pytam więc dla czyjego bezpieczeństwa nagrywa rozmowę platforma nc+?
    Teraz o forum. Z tego co czytam na tym forum nie mogę uzyskać większości moich wątpliwości tylko odpowiedź moderatora: "skontaktuj się"......
    Mam już duże wątpliwości czy mój temat w ogóle trafi na forum, czy w ogóle wiązać się z nc+? Wyczuwam tu jazdę po kruchym lodzie.
    Podpisując umowę zawsze chcę mieć jasność we wszystkich jej aspektach.
    Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów!

Jeżeli nie chesz być nagrywany zawsze możesz się rozłączyć oraz odmówić rozmowy. Konsulntat również wyraził ten sprzeciw. Zawarcie umowy na moduł możesz dokonać również poprzez strone ncplus.pl wypełniając formularz. Wszystkie informacje masz zawarte na stronie.

Rozmowa jest nagrywana dla bezpieczeństwa obu stron, gdyby po zawarciu umowy wyniknęły jakieś niejasności, w procesie ewentualnej reklamacji można ją odsłuchać.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) redshuma Zobacz post
      .... Niby fajnie ale odpowiedziałem mu, że też włączam nagrywanie dla swojego bezpieczeństwa, na co nie wyraził zgody...
      Gdyby miał uczciwe zamiary nie sprzeciwiałby się nagrywaniu.
      PS.
      Na drugi raz nie uprzedzaj tylko nagrywaj. Mój telefon robi to automatycznie z każdą rozmową. Praktyczna rzecz gdy trzeba później na spokojnie zweryfikować co i kto powiedział. W przypadku nagrywania bez zgody nie można upubliczniać tego nagrania. Można natomiast wykorzystywać jako dowód rzeczowy np.przed sądem który niekoniecznie go uzna.
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
        Jeżeli nie chesz być nagrywany zawsze możesz się rozłączyć oraz odmówić rozmowy. Konsulntat również wyraził ten sprzeciw.

Chwila, chwila, to ja jestem osobą PRYWATNĄ i pytam Waszego KONSULTANTA, który jest "na służbie" więc czego się boi? Prawdy?

Zawarcie umowy na moduł możesz dokonać również poprzez strone ncplus.pl wypełniając formularz. Wszystkie informacje masz zawarte na stronie.

Oczywiście to akurat wiem ale miałem kilka pytań, których Regulamin nie obejmuje.

Rozmowa jest nagrywana dla bezpieczeństwa obu stron, gdyby po zawarciu umowy wyniknęły jakieś niejasności, w procesie ewentualnej reklamacji można ją odsłuchać.
        Już jestem ciekawy jak chętnie udostępniono mi nagrania gdyby spór wynikł na moją korzyść.

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
          PS.
          Na drugi raz nie uprzedzaj tylko nagrywaj. Mój telefon robi to automatycznie z każdą rozmową. Praktyczna rzecz gdy trzeba później na spokojnie zweryfikować co i kto powiedział. W przypadku nagrywania bez zgody nie można upubliczniać tego nagrania. Można natomiast wykorzystywać jako dowód rzeczowy np.przed sądem który niekoniecznie go uzna.
          Witam kolego! Tu się trochę mylisz. Nagranie ma wartość procesową wyłącznie po akceptacji nagrywanego.
          Serdecznie Pozdrawiam!

Komentarz

napisał(a) redshuma Zobacz post
            Witam kolego! Tu się trochę mylisz. Nagranie ma wartość procesową wyłącznie po akceptacji nagrywanego.
            ...
            Napisałem, że przed sądem który niekoniecznie go uzna który może ale nie musi sugerować się wolą nagrywanego. Sąd może nie przyjąć takiego dowodu, bo przecież w świetle możliwości ogólnie dostępnej obecnej techniki niekoniecznie nagranie musi być autentyczne.
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Jestem zwolennikiem nagrywania rozmów telefonicznych ponieważ pamięć ludzka jest zawodna. Wielokrotnie już weryfikowałem treść rozmowy niekoniecznie zgodnie z wcześniejszym niekoniecznie moim wydawało mi się.

Komentarz

Jeżeli masz pytania co do ofery zadaj je, udzielę Ci odpowiedzi.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                  Napisałem, że przed sądem który niekoniecznie go uzna który może ale nie musi sugerować się wolą nagrywanego. Sąd może nie przyjąć takiego dowodu, bo przecież w świetle możliwości ogólnie dostępnej obecnej techniki niekoniecznie nagranie musi być autentyczne.
                  Nie przewiduję tu starć sądowych ale w razie czego na walkę z gigantem medialnym trzeba mieć twarde i jednoznaczne dowody bo sędziowie truchleją, przerabiałem to w sporze z PZU.
                  Pozdrawiam!

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+