Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cesja umowy

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Cesja umowy

Witam serdecznie,

przed dwoma laty "przejalem" i oplacam karte wraz z dekoderem od znajomej (uwczesny sprzet C+), ktora chciala zrezygnowac, w pazdzierniku 2013 dobralem multiroom i zakupilem za grosze dekoder z allegro do pokoju dla dzieciakow.
    Niestety do dnia dzisieszego umowa jest zarejestrowana na owa znajoma, kilkukrotnie prosilismy panow z punktu sprzedazy o przeprowadzenie cesji umowy, niestety na chwile obecna skonczylo sie na obiecankach i obwinianiu nc+ o opieszalosc jak i gubieie dokumentow.

brak cesji jest dosc klopotliwy, dlatego iz sam nie moge decydowac w sprawie w/w umowy, za kazdym razem musze fatygowac znajoma aby znalazla dla mnie czas, by podejsc do punktu sprzedazy czy wykonac do nc+ telefon.

prosze o pomoc w w/w temacie.
    byc moze posiadaja Panstwo gotowe formularze pozwalajace na cesje umowy pomijajac przy tym punkt sprzedazy.

pozdrawiam
    kulfon

@kulfon,
    formularz cesji możesz otrzymać od nas pocztą. Następnie należy go odesłać na nasz adres do korespondencji. W celu zamówienia dokumentów skontaktuj się z Centrum Abonenta lub z nami przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

Formularz cesji

Jeśli to możliwe prosze o przesłanie formularza cesji na p.fm@interia.eu

Komentarz

Napisz w tej sprawie maila przez formularz na stronie http://ncplus.pl/kontakt.
        Dokumenty zostaną przesłane pocztą.

Komentarz

napisał(a) Kamil.K_nc+ Zobacz post
          Napisz w tej sprawie maila przez formularz na stronie http://ncplus.pl/kontakt.
          Dokumenty zostaną przesłane pocztą.
          napisałem w tej sprawie poprzez formularz, niestety do chwili obecnej zero odpowiedzi, nawet automatycznego potwierdzenia, że ktotoś się sprawa zajmnie, nie wspominajac o kontakcie telefonicznym. ech .... rece opadaja, musze się nastawic na kolejne 2 lata oczekiwania na przejecie umowy?

Komentarz

napisał(a) kulfon Zobacz post
            napisałem w tej sprawie poprzez formularz, niestety do chwili obecnej zero odpowiedzi, nawet automatycznego potwierdzenia, że ktotoś się sprawa zajmnie, nie wspominajac o kontakcie telefonicznym. ech .... rece opadaja, musze się nastawic na kolejne 2 lata oczekiwania na przejecie umowy?
            Skontaktuj się z tym punktem nc+ może ci więcej doradzi.

Dla mnie to nie normalne, podobną sprawę cesji załatwiałem w CP i tam to trwało 3 miesiące, bo papiery i zapytania, krążą pocztą, ale jest to możliwe.

formularz cesji w nc+ http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Doku...0o%20abonament

Jak wypiszesz ten formularz, to podpisy i dane muszą być zgodne z umową zrzekającego się, potem zostaw to w punkcie nc+, lub wyslij pocztą poleconym za potwierdzeniem odbioru /żółta karta pocztowa/.
            Ostatni raz edytowany przez teodor.wilk; 2015-01-16, 17:00.

Komentarz

Udaj się ze znajomą do najbliższego Centrum nc+ i załatwisz to od ręki. Wypełniacz dokument cesji i formularz potwierdzający twoje dane. Konsultant wprowadzi w systemie twoje dane i masz załatwione

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+