Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie sprawdzić do kiedy umowa

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Gdzie sprawdzić do kiedy umowa

Witam,
    Podpisałem umowę na telewizję N w listopadzie 2009. Chciałbym upewnić się, że umowa na 100% przeszła na czas nieokreślony. To, że żadnych aneksów (poza tymi związanymi z wymianą dekodera z powodu awarii) nie podpisywałem to wiem, ale chcę się upewnić, że usługodawca widzi u siebie to samo.
    Niestety nie wiem, jak to sprawdzić, bo:
    1. Po zalogowaniu do ICA N nie widzę takiej informacji.
    2. W punkcie CN+ Pan powiedział, że w systemie nie widzi mojego konta, bo coś się zawiesiło w systemie. Być może po tym, jak kilka dni temu wymieniono mi dekoder po awarii starego (w ciągu 5 lat dopiero trzeci, więc chyba całkiem nieźle)
    3. Do BOK nie mogę się dodzwonić. Skapitulowałem po 68 minutach oczekiwania.
    Czy w związku z tym jakiś pracownik NC+ z tego forum pomoże mi??
    A na marginesie, czy w BOK ktoś w ogóle pracuje? Czy tam są jacyś ludzie, czy to jest ściema? Pytam serio.
    Kiedyś pamiętam też było ciężko się dodzwonić, ale po 20-25 minutach ktoś odbierał. Ale żeby czekać ponad godzinę i nic??!!
    Pomimo tego, że w sumie byłem zadowolony z N, muszę zrezygnować, bo nie znoszę, jak usługodawca, któremu płacę co miesiąc kasę, robi sobie żarty.

Napisz do nas w tej sprawie e-mail. Wytyczne znajdziesz w mojej sygnaturze.

Komentarz

Witam,
      Mam jeszcze pytanie dot. okresu wypowiedzenia umowy, która przeszła na czas nieoznaczony. W Internecie znalazłem informację, że okres wypowiedzenia to 3 pełne okresy rozliczeniowe. Z kolei na stronie nc+ w Regulaminie z dnia 22.12.2014, rozdział IX punkt 4 jest napisane: "Każda ze stron może rozwiązać Umowę bez podania przyczyn z zachowaniem 1-miesięcznego okresu
      wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. Bieg terminu wypowiedzenia rozpoczyna
      się w pierwszym dniu Okresu rozliczeniowego następującego po dniu złożenia wypowiedzenia".
      Jak to w końcu jest?
      Gdzie znajdę regulamin z zapisem, że okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące? Będę zobowiązany za informację zwrotną.
      Pozdrawiam.

Komentarz

@Marmach,
        skontaktuj się z nami przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury. Sprawdzimy ile wynosi okres wypowiedzenia dla Twojego kontraktu.

Komentarz

witam, nie chcę dublować tematu, więc dopiszę się tutaj.. również chciałbym uzyskać informację na temat daty zakończenia umowy i okresu wypowiedzenia. Zapytanie wyślę też na skrzynkę "doradca".. dziękuję i pozdrawiam

Komentarz

Witam, czy udało sie uzyskać w/w informacje dotyczące terminu zakończenia trwającej umowy oraz adekwatnego okresu złożenia wypowiedzenia?
            Napisałem dziś mail w tej sprawie i zastanawiam się w jakim czasie mogę liczyć na odpowiedź?

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+