Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak wpłaty

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brak wpłaty

Witam,

Dokładnie tydzień temu dokonałem wpłaty na konto ica i do tej pory saldo wynosi 0zł, przelew tradycyjny, co chwile otrzymuje komunikat, że zalegam z płatnościami, a przelew moim zdaniem powinien dotrzeć dawno temu, co mam zrobić w takiej sytuacji?

@driver91,
    proszę o kontakt przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury. Zweryfikuję stan płatności na Twojej umowie.

Komentarz

WiMP oferuje bogatą bibliotekę ponad 20 milionów utworów muzycznych, milion albumów wykonawców wszystkich stylów, wśród których każdy może nie tylko znaleźć swoją ulubioną melodię, a także odkryć nową muzykę. Serwis dostępny jest już w Danii, Niemczech, Szwecji i Norwegii.
      Guaranteed pass exam with online training.

Komentarz

Problem z płatnością....

Witam...
        Mam podobny problem.
        Otóż dziś rano na ekranie telewizora wywala komunikat, o konieczności uregulowania zaległości pod groźbą naliczania odsetek za zwłokę.
        Zdziwiła mnie ta wiadomość, ponieważ zawsze reguluje rachunek w terminie.
        Zadzwoniłem do tele centrum, gdzie usłyszałem, że każda faktura jest wystawiana na poprzedni miesiąc, co doskonale wiem.
        Po kontakcie z Centrum Abonenta i tak nie udało mi się nic wyjaśnić....
        Podobno zalegam z płatnością za poprzedni miesiąc, a 10.10.2014 dokonałem przecież wpłaty...
        W chwili obecnej mam do zapłacenia rachunek za Październik i NIEWIADOMO CO...
        Czy uzyskam jakąś pomoc w jakimś punkcie obsługi, gdzie mógłbym przedstawić potwierdzenia wpłat?
        Dodam jeszcze, że we wrześniu przedłużałem umowę z nc+.
        Może coś po przedłużeniu poszło nie tak i nie odnotowali jakiejś wpłaty...

Komentarz

@cross2332,
          opłaty naliczane są z góry. To oznacza, że w bieżącym miesiącu należy opłacić rachunek za okres od 1 do 31 października. Chętnie pomogę w wyjaśnieniu płatności. W tym celu, proszę o kontakt przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+