Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder za granicą

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic Dekoder za granicą

Dekoder za granicą

napisał(a) milewan Zobacz post
    dzieki, udalo sie. musialem monoblok ustawic tak jak na moim zdjeciu bo mieszkam w niemczech. ustawienia w dekoderze nc+ sam

jedna antenna
    disecq
    hotbird lnb 2 sila 64%
    astra lnb 1 sila 80%

super sprawa. pozdrawiam
    Zgodnie z Umowa dekodera nie wolno wywozić, ale jak byś od razu podał ze tam jesteś to łatwiej podpowiedzieć

• simpson1976
    replied
    Witam , mam znajomego który chce zakupić dekoder obaj mieszkamy w Irlandii . czy jest możliwość zakupu dekodera online i wysłanie go od was poza granice RP ??

Leave a comment:

• Fighter_X
    replied
    SKY Go za granica.

Panowie ale po co takie slownictwo, to forum a nie budka z piwem. Naturalnie ze Sky Go mozna ogladac gdzie sie chce, wystarczy VPN z miejscem zamieszkania. Link: http://www.vpnmagazin.de/sky-go-im-a...mit-vpn-gehts/ - niestety po niemiecku. Ale jak widac idzie. Takze po co kogos obrazac jak ma racje. VPN mozna budowac sprzetowo lub programowo. Tak samo bedzie z NC+ kwestia czasu jak powstana serwisy ktore ta usluge zaoferuja. Jak nie to wszyscy sie przesiada na weeb.tv, a wtedy nc+ i caly Polsat beda sobie sami widownia. Cyber Ghost juz cos napomina o stworzeniu VPN na Polska siec i z Polskim IP.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) arturbr Zobacz post
    każdy sra a SKY to nie tylko wyspy!być może SKY ITALIA rządzi się innymi prawami!
    Ano może włoskie to tak ale to gorsze bagno niż nc+;)

Leave a comment:

• arturbr
    replied
    napisał(a) Maccie Zobacz post
    [ciach] a nie oglądasz Sky Go w Polsce.
    [ciach] SKY to nie tylko wyspy!być może SKY ITALIA rządzi się innymi prawami!
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-01-05, 07:29. Powód: słownictwo

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) italpl Zobacz post
    Mieszkam za granica ponad 20 lat zawsze korzystam z jakiejs platformy,kiedys mialem przez 10 lat cufre potem polsat a teraz nc+ i po roku czasu zablokowali mi dostep do nc+go, z tego wzgledu musialem zrezygnowac z oplaty HBO Ondemand ale teraz juz nie dziala nic nawet NC+Go na zadnym nosniku-szkoda.Mam tez abonament SKY i bedac w polsce spokojnie ogladam SKY Go juz od trzech lat,bez zadnych problemow.Sam niewiem czym to jest spowodowane,ze jedna platforme mozna ogladac a druga nie.....
    [ciach] a nie oglądasz Sky Go w Polsce.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-01-05, 07:28. Powód: słownictwo

Leave a comment:

• italpl
    replied
    napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
    Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest dekoderów poza Polską niektórzy oceniają że nawet 40 do 50 % z dawnej C+ i podobnie z n bardzo mało jest dekoderów z CP wywiezonych za granicę
    Mieszkam za granica ponad 20 lat zawsze korzystam z jakiejs platformy,kiedys mialem przez 10 lat cufre potem polsat a teraz nc+ i po roku czasu zablokowali mi dostep do nc+go, z tego wzgledu musialem zrezygnowac z oplaty HBO Ondemand ale teraz juz nie dziala nic nawet NC+Go na zadnym nosniku-szkoda.Mam tez abonament SKY i bedac w polsce spokojnie ogladam SKY Go juz od trzech lat,bez zadnych problemow.Sam niewiem czym to jest spowodowane,ze jedna platforme mozna ogladac a druga nie.....

Leave a comment:

• Fighter_X
    replied
    napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
    Podaj adres instalacji w Polsce (np. parking przy autostradzie) i będą mogli Ci naskoczyć. Przynajmniej jeśli chodzi o odbiór satelitarny, bo usługi internetowe niestety będą blokować po adresie IP.
    Ale wytlumacz mi jak nie legalnie skoro mam podany adres instalacji w Niemczech.
    Mnie ich regulamin obowiazuje, a ich nie. Wydaje mi sie ze to dziala w obie strony. Skoro odbior za granica jest nielegalny to nie powinni mi sprzedac tej uslugi. Jak mowie nie zatailem ze bede korzystal z urzadzen za granica, w umowie tez jak byk napisane miejsce zamieszkania i instalacji, Niemcy i dokladny adres. Wszystko co jest w umowie zgodne jest ze stanem faktycznym. I powiedza ci nielegalnie. Przeciez te same dane maja w swoim systemie, to on drukuje umowe, nie jest ona odrecznie pisana. Sprzedawca wpisuje wszystkie dane do systemu i dopiero jak otrzyma potwierdzenie drukuje umowe i ja zawiera. Wiec skoro w moim przypadku tak jest, to co jest nielegalne, jakim prawem mi cos blokuja. Co jest wazniejsze umowa czy regulamin, chyba umowa bo zawiera wszystkie dane i jest dokumentem. Mozna powiedziec ze umowa jest w tym wypadku aneksem do regulaminu, adres instalacji zaakceptowany, wiec co jeszcze.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
    Widzę, że Ty z tych, dla których święta są zakrapiane.
    Kolega ma racje,wszystko zmierza w kierunku wypożyczania...

Leave a comment:

• Jarosław K.
    replied
    napisał(a) Fighter_X Zobacz post
    Dzwonię na infolinię a tak burak mi mówi że korzystam z usługi nielegalnie i będzie musiał to zgłosić i zablokować dostęp.
    Podaj adres instalacji w Polsce (np. parking przy autostradzie) i będą mogli Ci naskoczyć. Przynajmniej jeśli chodzi o odbiór satelitarny, bo usługi internetowe niestety będą blokować po adresie IP.

Leave a comment:

• Fighter_X
    replied
    Sorry.

A jak się tu nie nawalić. Jestem klientem N - ki już parę lat. Nigdy problemu nie było, nagle okazuje się że jest problem. Zawsze biorę najwyższy pakiet. Szczerze mówiąc mieszkam już tyle lat w Niemczech że jest mi ta telewizja niepotrzebna, chodzi mi o synka. Chcę żeby miał jakiś kontakt z językiem Polskim i nasza kulturą. Tylko po to, to trzymam, to nagle przestaje działać sporo funkcji w dekoderze. Dzwonię na infolinię a tak burak mi mówi że korzystam z usługi nielegalnie i będzie musiał to zgłosić i zablokować dostęp. Ja 7 dni wcześniej przedłużyłem umowę na 2 lata. W umowie mam jak byk miejsce instalacji w Niemczech, mam tak od 8 lat. Jeszcze ci powiedzą że nie odstąpią od umowy i musze płacić. Ja nie wiem co się z tym naszym krajem dzieje, czegokolwiek się w nim nie zrobi nic tylko kłopoty. Przecież skoro niemieckie urzędy nie mają z tym problemu to czemu u nas jest. Niemcy powiedzieli krótko, dopóki nie odtwarzam publicznie jest wszystko ok. W ARD powiedzieli że nie ma póki co przepisów które by regulowały tą kwestię i jest to po prostu tolerowane. Ktoś pisał o Sky niemieckim że też blokują, totalna bzdura, wsparcia technicznego za granicą nie dają, tu się zgodzę. Zgodzę się też że w FAQ o tym piszą, ale nie piszą że odbiór za granicą jest nielegalny i nie blokują funkcji urządzeń.

Leave a comment:

• Jarosław K.
    replied
    napisał(a) Fighter_X Zobacz post
    A co myslicie do czego to prowadzi. Microsoft Office 365 na miesieczny abonament, programy Adoba tez, Windows 10 ma byc ostatni w wersji buy&have nastepne tez beda na abonament. Cale zycie bedzie niedlugo Abo, tylko patrzec jak jeden gleboki oddech bedzie na koszt rzadu a za reszte bedzie trzeba placic. Tylko po to zeby bogaci byli jeszcze bogatsi, a biedni jeszcze biedniejsi. Tak naprawde to nie wiadomo co bylo gorsze w feudalizmie i komunizmie bylo wiadomo czego sie spodziewac, a w kapitalizmie zycie pelne niespodzianek. To samo z telewizja, niedlugo dostaniemy decodery z terminalami na karty kredytowe, Wiadomosci - 0,50 zl/emisja, Rewolucje Kochenne 1,20 zl/emisja, Filmy zagraniczne z lektorem 20 zl/emisja, bez lektora 18 zl/emisja itd., niestety jak wam sie cos nie spodoba i nie obejrzycie do konca to zwrotow nie bedzie. Zapomnialem o oplacie miesiecznej za dekoder i lacze internetowe, bez niego terminal nie dziala, dochodzi jeszcze oplata od kazdej transakcji karta, bedzie mozna tez pewnie ogladac za przedplata, dadza nam 1% rabatu.
    Widzę, że Ty z tych, dla których święta są zakrapiane.

Leave a comment:

• Fighter_X
    replied
    Przyszlosc Pay TV.

A co myslicie do czego to prowadzi. Microsoft Office 365 na miesieczny abonament, programy Adoba tez, Windows 10 ma byc ostatni w wersji buy&have nastepne tez beda na abonament. Cale zycie bedzie niedlugo Abo, tylko patrzec jak jeden gleboki oddech bedzie na koszt rzadu a za reszte bedzie trzeba placic. Tylko po to zeby bogaci byli jeszcze bogatsi, a biedni jeszcze biedniejsi. Tak naprawde to nie wiadomo co bylo gorsze w feudalizmie i komunizmie bylo wiadomo czego sie spodziewac, a w kapitalizmie zycie pelne niespodzianek. To samo z telewizja, niedlugo dostaniemy decodery z terminalami na karty kredytowe, Wiadomosci - 0,50 zl/emisja, Rewolucje Kochenne 1,20 zl/emisja, Filmy zagraniczne z lektorem 20 zl/emisja, bez lektora 18 zl/emisja itd., niestety jak wam sie cos nie spodoba i nie obejrzycie do konca to zwrotow nie bedzie. Zapomnialem o oplacie miesiecznej za dekoder i lacze internetowe, bez niego terminal nie dziala, dochodzi jeszcze oplata od kazdej transakcji karta, bedzie mozna tez pewnie ogladac za przedplata, dadza nam 1% rabatu.

Leave a comment:

• tchórzofredka
    replied
    Naprawdę bym chciał żeby nc+ zablokowała odbiór wszystkim za granicą splajtowaliby szybciej niż Julek zjadł by udka

Leave a comment:

• Fighter_X
    replied
    Telewizja w formie Abonamentu.

A ja powiem ze mam to w d..ie. Skoro mam umowe w ktorej napisane jest miejsce instalacji w Niemczech to mi moga naskoczyc. Nie mam ochoty tez sie rozwodzic na ten temat. Faktem jest ze NC+ nalezy w 51% do Francuzow, i leci na zasadzie przenoszenia licencji. A skoro place w Niemczech pelny pakiet Sky w Telekomie do tego oplaty Radiowo Telewizyjne i NC + to maja dosc na te swoje licencje. A jak ktos bedzie kiedys w Niemczech to nich pojdzie w Berlinie lub innym miescie na Polska dzielnice i zobaczy co okno to antena NC+ i Polsat i jakos nikt sobie nic z tego nie robi. Co do on Demand to jest poczciwy VPN i funkcjonuje super. A w Parlamencie UE jak juz pisalem ciagnie sie debata odnosnie regulacji prawnej Pay TV. Do podstawowych praw swobod obywatelskich nalezy swobodny dostep do informacji, jak i prawo integracji kulturowej ze swoja ojczyzna dla osob przebywajacych za granica. Zaloza wam sprawe o nielegalny odbior, to wy im o ograniczenie swobod i praw czlowieka, i kolko sie zamyka. Dlatego nikt nic nie robi. Jak wczesniej pisalem firma matka Canal + jest Vivendi a do niej nalezy tez np. Universal, Activision itd. Zaslanianie sie prawami licencyjnymi to nabijanie ludzi w butelke i naciagactwo. Z drugiej strony tez nie mam z tym problemu zeby odstapic z NC+ od umowy jezeli sie zgodza. Ale z tego co wiem chca zebym zaplacil za okres do konca umowy, czyli kolejne 23 m-ce. Smiechu warte !!! Zroccie tez uwage ze to co leci w NC+ gora tydzien lub 2 pozniej jest w PRO7, RTL2 lub SAT 1, wylaczajac filmy HBO i Canal+, ale te powtarzaja na SKY.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+