Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder za granicą

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
    Tylko jedno małe ale rynek firma która nie zrozumie zachodzących na nim zmian wypadnie w końcu z obiegu było przykładów do potęgi n a nc+ ze swoją filozofią mamy piłkę to nawet bomba atomowa nas nie ruszy jest na prostej drodze ze stopą na gazie do oporu
    Ciężko powiedzieć co tak naprawdę nas czeka.Ja mam nadzieję że w końcu tradycyjna tv przeminie,a zastąpią ją serwisy typu Netflix,który przymyka oko na to iż łatwo można zmienić kraj w którym się go ogląda nie ruszając się z fotela.
    Dziś płacimy za to samo w różnych językach rozdzielone na setki kanałow mimo iż taki serwis w zupełności wystarczy by zapewnić każdemu domownikowi rozrywkę.

Komentarz

napisał(a) sebastos1 Zobacz post
      Ale przyznawać się że mamy dekodery za granicą Czy nie
      Kończy mi sie umowa i chcę multirooma dobrać I nie wiem na ile mam być szczery
      i gdzie będę miał do odebrania dekoder Mało tego będzie go odbierała moja dziewczyna
      Sam mieszkam za granica,mialem C+,mam nc+,wiedza ze mieszkam poza granicami poniewaz tego nie ukrywam nigdy-kazano mi dostarczyc stary dekoder do punktu obslugi nc+ w np miescie mojej mamy ktora odbierze za mnie nowy dekoder oraz dostanie multi ktory takze chce-mialem jedynie zaplacic za aktywacje chyba 199zl,wszystko odbywa sie z upowaznieniami dla osoby ktora to w PL zalatwia,i tyle

Komentarz

@Macie ja jednak myślę że tv sat przetrwa ale nie w tej formie jaką nam serwuje nc+ czy lub sky forma że muszę podpisać umowę na dwa lata czy rok jest przeżytkiem tak samo jak dedykowane dekodery przyszłością jest sama karta i pay per view czy subskrypcja której czas sam mogę określić i parę kart od różnych operatorów w jednym urządzeniu gdzie mam wybór co od kogo i kiedy mam oglądać.
        Ktoś kto wprowadzi taką usługę najwięcej wygra Polski rynek jest dość specyficzny z naszą mentalnością i emigracją na masową skalę do tej pory najlepiej zrozumieli to piraci i dopasowali się do niego kiedy wielkie korporacje zastygły w marazmie

Komentarz

napisał(a) nutrilon Zobacz post
          Sam mieszkam za granica,mialem C+,mam nc+,wiedza ze mieszkam poza granicami poniewaz tego nie ukrywam nigdy-kazano mi dostarczyc stary dekoder do punktu obslugi nc+ w np miescie mojej mamy ktora odbierze za mnie nowy dekoder oraz dostanie multi ktory takze chce-mialem jedynie zaplacic za aktywacje chyba 199zl,wszystko odbywa sie z upowaznieniami dla osoby ktora to w PL zalatwia,i tyle
          skontaktuj sie z przedstawicielem równiez zagranicznym tego dystrybutora nc+ patrz tu

Komentarz

@Macie ja jednak myślę że tv sat przetrwa ale nie w tej formie jaką nam serwuje nc+ czy lub sky forma że muszę podpisać umowę na dwa lata czy rok jest przeżytkiem tak samo jak dedykowane dekodery przyszłością jest sama karta i pay per view czy subskrypcja której czas sam mogę określić i parę kart od różnych operatorów w jednym urządzeniu gdzie mam wybór co od kogo i kiedy mam oglądać.
            Ktoś kto wprowadzi taką usługę najwięcej wygra Polski rynek jest dość specyficzny z naszą mentalnością i emigracją na masową skalę do tej pory najlepiej zrozumieli to piraci i dopasowali się do niego kiedy wielkie korporacje zastygły w marazmie
            Nie tylko polski rynek.TV dziś*jak wspomniał nawet kilka lat temu Steve Jobs to przeżytek,jakby człowiek się cofał do lat 70tych.Ja sobie to wybrażam tak że nie posiadam sam tv,który w sobie ma to czego mi potrzeba.Bez żadnych kabli,anten.Wolność wyboru,przecież to co nam dziś serwują to są właśnie lata 80..

Komentarz

Telewizja w formie Abonamentu.

A ja powiem ze mam to w d..ie. Skoro mam umowe w ktorej napisane jest miejsce instalacji w Niemczech to mi moga naskoczyc. Nie mam ochoty tez sie rozwodzic na ten temat. Faktem jest ze NC+ nalezy w 51% do Francuzow, i leci na zasadzie przenoszenia licencji. A skoro place w Niemczech pelny pakiet Sky w Telekomie do tego oplaty Radiowo Telewizyjne i NC + to maja dosc na te swoje licencje. A jak ktos bedzie kiedys w Niemczech to nich pojdzie w Berlinie lub innym miescie na Polska dzielnice i zobaczy co okno to antena NC+ i Polsat i jakos nikt sobie nic z tego nie robi. Co do on Demand to jest poczciwy VPN i funkcjonuje super. A w Parlamencie UE jak juz pisalem ciagnie sie debata odnosnie regulacji prawnej Pay TV. Do podstawowych praw swobod obywatelskich nalezy swobodny dostep do informacji, jak i prawo integracji kulturowej ze swoja ojczyzna dla osob przebywajacych za granica. Zaloza wam sprawe o nielegalny odbior, to wy im o ograniczenie swobod i praw czlowieka, i kolko sie zamyka. Dlatego nikt nic nie robi. Jak wczesniej pisalem firma matka Canal + jest Vivendi a do niej nalezy tez np. Universal, Activision itd. Zaslanianie sie prawami licencyjnymi to nabijanie ludzi w butelke i naciagactwo. Z drugiej strony tez nie mam z tym problemu zeby odstapic z NC+ od umowy jezeli sie zgodza. Ale z tego co wiem chca zebym zaplacil za okres do konca umowy, czyli kolejne 23 m-ce. Smiechu warte !!! Zroccie tez uwage ze to co leci w NC+ gora tydzien lub 2 pozniej jest w PRO7, RTL2 lub SAT 1, wylaczajac filmy HBO i Canal+, ale te powtarzaja na SKY.

Komentarz

Naprawdę bym chciał żeby nc+ zablokowała odbiór wszystkim za granicą splajtowaliby szybciej niż Julek zjadł by udka

Komentarz

Przyszlosc Pay TV.

A co myslicie do czego to prowadzi. Microsoft Office 365 na miesieczny abonament, programy Adoba tez, Windows 10 ma byc ostatni w wersji buy&have nastepne tez beda na abonament. Cale zycie bedzie niedlugo Abo, tylko patrzec jak jeden gleboki oddech bedzie na koszt rzadu a za reszte bedzie trzeba placic. Tylko po to zeby bogaci byli jeszcze bogatsi, a biedni jeszcze biedniejsi. Tak naprawde to nie wiadomo co bylo gorsze w feudalizmie i komunizmie bylo wiadomo czego sie spodziewac, a w kapitalizmie zycie pelne niespodzianek. To samo z telewizja, niedlugo dostaniemy decodery z terminalami na karty kredytowe, Wiadomosci - 0,50 zl/emisja, Rewolucje Kochenne 1,20 zl/emisja, Filmy zagraniczne z lektorem 20 zl/emisja, bez lektora 18 zl/emisja itd., niestety jak wam sie cos nie spodoba i nie obejrzycie do konca to zwrotow nie bedzie. Zapomnialem o oplacie miesiecznej za dekoder i lacze internetowe, bez niego terminal nie dziala, dochodzi jeszcze oplata od kazdej transakcji karta, bedzie mozna tez pewnie ogladac za przedplata, dadza nam 1% rabatu.

Komentarz

napisał(a) Fighter_X Zobacz post
                    A co myslicie do czego to prowadzi. Microsoft Office 365 na miesieczny abonament, programy Adoba tez, Windows 10 ma byc ostatni w wersji buy&have nastepne tez beda na abonament. Cale zycie bedzie niedlugo Abo, tylko patrzec jak jeden gleboki oddech bedzie na koszt rzadu a za reszte bedzie trzeba placic. Tylko po to zeby bogaci byli jeszcze bogatsi, a biedni jeszcze biedniejsi. Tak naprawde to nie wiadomo co bylo gorsze w feudalizmie i komunizmie bylo wiadomo czego sie spodziewac, a w kapitalizmie zycie pelne niespodzianek. To samo z telewizja, niedlugo dostaniemy decodery z terminalami na karty kredytowe, Wiadomosci - 0,50 zl/emisja, Rewolucje Kochenne 1,20 zl/emisja, Filmy zagraniczne z lektorem 20 zl/emisja, bez lektora 18 zl/emisja itd., niestety jak wam sie cos nie spodoba i nie obejrzycie do konca to zwrotow nie bedzie. Zapomnialem o oplacie miesiecznej za dekoder i lacze internetowe, bez niego terminal nie dziala, dochodzi jeszcze oplata od kazdej transakcji karta, bedzie mozna tez pewnie ogladac za przedplata, dadza nam 1% rabatu.
                    Widzę, że Ty z tych, dla których święta są zakrapiane.
                    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Sorry.

A jak się tu nie nawalić. Jestem klientem N - ki już parę lat. Nigdy problemu nie było, nagle okazuje się że jest problem. Zawsze biorę najwyższy pakiet. Szczerze mówiąc mieszkam już tyle lat w Niemczech że jest mi ta telewizja niepotrzebna, chodzi mi o synka. Chcę żeby miał jakiś kontakt z językiem Polskim i nasza kulturą. Tylko po to, to trzymam, to nagle przestaje działać sporo funkcji w dekoderze. Dzwonię na infolinię a tak burak mi mówi że korzystam z usługi nielegalnie i będzie musiał to zgłosić i zablokować dostęp. Ja 7 dni wcześniej przedłużyłem umowę na 2 lata. W umowie mam jak byk miejsce instalacji w Niemczech, mam tak od 8 lat. Jeszcze ci powiedzą że nie odstąpią od umowy i musze płacić. Ja nie wiem co się z tym naszym krajem dzieje, czegokolwiek się w nim nie zrobi nic tylko kłopoty. Przecież skoro niemieckie urzędy nie mają z tym problemu to czemu u nas jest. Niemcy powiedzieli krótko, dopóki nie odtwarzam publicznie jest wszystko ok. W ARD powiedzieli że nie ma póki co przepisów które by regulowały tą kwestię i jest to po prostu tolerowane. Ktoś pisał o Sky niemieckim że też blokują, totalna bzdura, wsparcia technicznego za granicą nie dają, tu się zgodzę. Zgodzę się też że w FAQ o tym piszą, ale nie piszą że odbiór za granicą jest nielegalny i nie blokują funkcji urządzeń.

Komentarz

napisał(a) Fighter_X Zobacz post
                        Dzwonię na infolinię a tak burak mi mówi że korzystam z usługi nielegalnie i będzie musiał to zgłosić i zablokować dostęp.
                        Podaj adres instalacji w Polsce (np. parking przy autostradzie) i będą mogli Ci naskoczyć. Przynajmniej jeśli chodzi o odbiór satelitarny, bo usługi internetowe niestety będą blokować po adresie IP.
                        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                          Widzę, że Ty z tych, dla których święta są zakrapiane.
                          Kolega ma racje,wszystko zmierza w kierunku wypożyczania...

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                            Podaj adres instalacji w Polsce (np. parking przy autostradzie) i będą mogli Ci naskoczyć. Przynajmniej jeśli chodzi o odbiór satelitarny, bo usługi internetowe niestety będą blokować po adresie IP.
                            Ale wytlumacz mi jak nie legalnie skoro mam podany adres instalacji w Niemczech.
                            Mnie ich regulamin obowiazuje, a ich nie. Wydaje mi sie ze to dziala w obie strony. Skoro odbior za granica jest nielegalny to nie powinni mi sprzedac tej uslugi. Jak mowie nie zatailem ze bede korzystal z urzadzen za granica, w umowie tez jak byk napisane miejsce zamieszkania i instalacji, Niemcy i dokladny adres. Wszystko co jest w umowie zgodne jest ze stanem faktycznym. I powiedza ci nielegalnie. Przeciez te same dane maja w swoim systemie, to on drukuje umowe, nie jest ona odrecznie pisana. Sprzedawca wpisuje wszystkie dane do systemu i dopiero jak otrzyma potwierdzenie drukuje umowe i ja zawiera. Wiec skoro w moim przypadku tak jest, to co jest nielegalne, jakim prawem mi cos blokuja. Co jest wazniejsze umowa czy regulamin, chyba umowa bo zawiera wszystkie dane i jest dokumentem. Mozna powiedziec ze umowa jest w tym wypadku aneksem do regulaminu, adres instalacji zaakceptowany, wiec co jeszcze.

Komentarz

Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest dekoderów poza Polską niektórzy oceniają że nawet 40 do 50 % z dawnej C+ i podobnie z n bardzo mało jest dekoderów z CP wywiezonych za granicę
                              Mieszkam za granica ponad 20 lat zawsze korzystam z jakiejs platformy,kiedys mialem przez 10 lat cufre potem polsat a teraz nc+ i po roku czasu zablokowali mi dostep do nc+go, z tego wzgledu musialem zrezygnowac z oplaty HBO Ondemand ale teraz juz nie dziala nic nawet NC+Go na zadnym nosniku-szkoda.Mam tez abonament SKY i bedac w polsce spokojnie ogladam SKY Go juz od trzech lat,bez zadnych problemow.Sam niewiem czym to jest spowodowane,ze jedna platforme mozna ogladac a druga nie.....

Komentarz

napisał(a) italpl Zobacz post
                                Mieszkam za granica ponad 20 lat zawsze korzystam z jakiejs platformy,kiedys mialem przez 10 lat cufre potem polsat a teraz nc+ i po roku czasu zablokowali mi dostep do nc+go, z tego wzgledu musialem zrezygnowac z oplaty HBO Ondemand ale teraz juz nie dziala nic nawet NC+Go na zadnym nosniku-szkoda.Mam tez abonament SKY i bedac w polsce spokojnie ogladam SKY Go juz od trzech lat,bez zadnych problemow.Sam niewiem czym to jest spowodowane,ze jedna platforme mozna ogladac a druga nie.....
                                [ciach] a nie oglądasz Sky Go w Polsce.
                                Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-01-05, 07:28. Powód: słownictwo

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+