Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder za granicą

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

@Macie internet rządzi się trochę innymi prawami
    Tą sprawę reguluje wyrok trybunału nikt Tobie nie może zabronić kontaktu ze swoją kulturą np: sky nie może zabronić użytkowania odbiornika dla anglika w Hiszpanii ale nie musi sprzedać swojej usługi dla hiszpana
    tak samo nc+ nie może zabronić tobie wywozu dekodera do UK bo w ten sposób uniemożliwił tobie łączność z krajem kontakt z kulturą i językiem ojczystym a to jest naruszeniem praw człowieka które są nadrzędne wobec prawa własności jeżeli jakikolwiek sąd próbował by to podważyć oznaczało by to powrót do niewolnictwa gdzie prawo własności było ponad prawami człowieka
    Ostatni raz edytowany przez tchórzofredka; 2014-12-25, 20:15.

Komentarz

napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
      O czym Ty piszesz?

Komentarz

Trochę inaczej jest w sądach cywilnych niż gospodarczych @dizmar jeżeli on pozwie nc+ to sprawa będzie rozpatrywana przez sąd w niemczech w związku niedogodnościami podróżowaniu do Polski a zapis w regulaminie mogą sobie .......
        To niech pozwie i przekonamy się kto ma rację. Jestem ciekaw czy sąd w Niemczech przyjmie taki pozew Polaka (zamieszkałego w Niemczech) przeciwko firmie mającej siedzibę w Polsce i w jaki sposób miałby ten cywilny wyrok egzekwowany. Możliwe, że się mylę.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Nie rozumiem o co te spory!nc+ nie koduje ,można odbierać za granicą !jak zakodują to się spakują!!!!!!!
          superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

napisał(a) arturbr Zobacz post
            Nie rozumiem o co te spory!nc+ nie koduje ,można odbierać za granicą !jak zakodują to się spakują!!!!!!!
            Święta racja!!!!

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
              To niech pozwie i przekonamy się kto ma rację. Jestem ciekaw czy sąd w Niemczech przyjmie taki pozew Polaka (zamieszkałego w Niemczech) przeciwko firmie mającej siedzibę w Polsce i w jaki sposób miałby ten cywilny wyrok egzekwowany. Możliwe, że się mylę.
              Miałeś interesy z firmami z zagranicy? pozywałeś je do Polskiego sądu?
              Wyegzekwować nie będzie problemu Polscy komornicy muszą egzekwować wyroki sądów z UE tak samo komornicy z UE egzekwują wyroki Polskich sądów

Komentarz

napisał(a) arturbr Zobacz post
                Jak na razie zakodowanie satelitarnego sygnału TV na terenie konkretnego obszaru nie jest sprawa łatwą a jeżeli już to dość drogą. Jest to jeszcze przyszłość. Co innego z internetem. To mogą dość łatwo zrobić ale daje się to "ominąć"..
                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Miałeś interesy z firmami z zagranicy? pozywałeś je do Polskiego sądu?
                  ...
                  Nie pozywałem bo nie ma jak wcześniej napisałem możliwości pozwania zagranicznej firmy do polskiego sądu. Po drugie nie miałem takiej potrzeby. Jeżeli już byłaby potrzeba to do sądu właściwego dla siedziby firmy pozwanej. Miałem natomiast przypadek, że zagraniczna firma upominała się mnie o pieniądze (prawie 3 tys. EUR wg mnie nienależne) i nie zdecydowała się na pozew sądowy.

Komentarz

Tą sprawę reguluje wyrok trybunału nikt Tobie nie może zabronić kontaktu ze swoją kulturą np: sky nie może zabronić użytkowania odbiornika dla anglika w Hiszpanii ale nie musi sprzedać swojej usługi dla hiszpana
                    tak samo nc+ nie może zabronić tobie wywozu dekodera do UK bo w ten sposób uniemożliwił tobie łączność z krajem kontakt z kulturą i językiem ojczystym a to jest naruszeniem praw człowieka które są nadrzędne wobec prawa własności jeżeli jakikolwiek sąd próbował by to podważyć oznaczało by to powrót do niewolnictwa gdzie prawo własności było ponad prawami człowieka
                    Jak nie może jak blokuje.Poczytaj troche...kto im zabroni?Jaki trybunał skoro ich argument jest prosty.Maja prawa tylko na Wielką Brytanie.I tym zamknęli usta już dawno całej UE.

Komentarz

napisał(a) Maccie Zobacz post
                      Jak nie może jak blokuje.Poczytaj troche...kto im zabroni?Jaki trybunał skoro ich argument jest prosty.Maja prawa tylko na Wielką Brytanie.I tym zamknęli usta już dawno całej UE.
                      http://www.rp.pl/artykul/731153.html?print=tak&p=0
                      http://curia.europa.eu/juris/documen...L&mode=&part=1
                      możesz poczytać jak nie wierzysz ich argumenty można wiesz gdzie wsadzić

a co do internetu to bardzo łatwo wprowadzić ograniczenia terytorialne zgodnie z prawem licencyjnym argumentując że na danym terenie ludzie posługują się językiem A a my posiadamy licencje na język B żeby uzyskać dostęp do danej treści musiał byś udowodnić że język B jest twoim językiem ojczystym , ale nikomu się nie chce
                      w przypadku dekoderów nic nie musisz udowadniać bo kupiłeś dekoder udowadniając numerem pesel innym numerem ewidencyjnym że przynależysz do języka B i nawet przebywając na terenie nie objętym licencją obejmują cię prawa licenyjne wynikajace zposługiwania się językiem B
                      Zresztą unia już zauważyła że obecne rozwiązania licencyjne są nie adekwatne do tego co się dzieje na terenie unii migracje na wielką skalę i już niedługo przestarzałe prawo całkowicie zostanie zmienione żeby dostosować je do obecnej sytuacji
                      Ostatni raz edytowany przez tchórzofredka; 2014-12-25, 21:41.

Komentarz

http://www.rp.pl/artykul/731153.html?print=tak&p=0
                        http://curia.europa.eu/juris/documen...L&mode=&part=1
                        możesz poczytać jak nie wierzysz ich argumenty można wiesz gdzie wsadzić
                        Widzisz,Skoro nc+ blokuje Polakom dostep do ncGp Tv.Sky blokuje dekodery,a także całe OnDemand to gdzie masz swoje argumenty?Za bardzo wierzycie w UE,tam siedza biurokraci a nie ludzie,mający jakąkolwiek wiedzę.
                        od tego wyroku minęly trzy lata i co się zmieniło?Ano nic.Jak myślisz dlaczego?To proste.Bo wszyscy jadą na tym samym wózku.Proponuję podać nc+ do sądu z powodu braku możliwości np wymiany dekodera w Londynie...albo z powodu braku HBO Go w LOndynie...albo Sky Go w Madrycie...działaj.Powołaj się na co chcesz i walcz z molochami.
                        Ostatni raz edytowany przez Maccie; 2014-12-25, 21:30.

Komentarz

Widzisz,Skoro nc+ blokuje Polakom dostep do ncGp Tv.Sky blokuje dekodery,a także całe OnDemand to gdzie masz swoje argumenty?Za bardzo wierzycie w UE,tam siedza biurokraci a nie ludzie,mający jakąkolwiek wiedzę.
                          od tego wyroku minęly trzy lata i co się zmieniło?Ano nic.Jak myślisz dlaczego?To proste.Bo wszyscy jadą na tym samym wózku.Proponuję podać nc+ do sądu z powodu braku możliwości np wymiany dekodera w Londynie...albo z powodu braku HBO Go w LOndynie...albo Sky Go w Madrycie...działaj.Powołaj się na co chcesz i walcz z molochami.
                          a co do blokowania on deamond czy ncgo to już pisałem musiał byś udowodnić że posługujesz się jezykiem danym do licencji tylko nikomu nie chce się pójść do sądu
                          te serwisy są traktowane jako nie potrzebny dodatek przez firmy ale musza coś mieć bo boją się np Netflixa lub Amazonu
                          nie o tym mówię taka sprawa była by przegrana nikt nie zmusi nikogo do otwarcia gdziekolwiek punktu serwisowego kiedy istnieją systemy door to door gdzie kurier zabiera uszkodzony sprzęt zabiera do serwisu i przywozi naprawiony ewentualnie zostawia sprawny zależy od tego czy urządzenie jest dzierżawione czy własnościowe
                          Ostatni raz edytowany przez tchórzofredka; 2014-12-25, 21:49.

Komentarz

...działaj.Powołaj się na co chcesz i walcz z molochami.
                            Nie mam czasu nie chce mi się. Mam 2 dzieci i bardziej interesuje mnie jak zarobić na chleb dla nich telewizorem ich nie nakarmie

Komentarz

Nie mam czasu nie chce mi się. Mam 2 dzieci i bardziej interesuje mnie jak zarobić na chleb dla nich telewizorem ich nie nakarmie
                              Normalnie w świecie prawo UE każdy ma głęboko w 4 literach.Nie masz szans na nic.Skoro ktoś sprzedaje Ci prawa np na lige angielską na Polskę to ma prawo wymagać byś nie udostępniał tego w Hiszpanii.Jak widzisz mimo jakiegoś tam śmiesznego wyroku(inaczej go nazwać nie można) nic się nie zmienia.Mało tego,nawet nasza platforma zaczęłą blokować swoim klientom...i wierz mi nie ma to nic wspólnego z netflixem.Bo niby co?

Komentarz

Normalnie w świecie prawo UE każdy ma głęboko w 4 literach.Nie masz szans na nic.Skoro ktoś sprzedaje Ci prawa np na lige angielską na Polskę to ma prawo wymagać byś nie udostępniał tego w Hiszpanii.Jak widzisz mimo jakiegoś tam śmiesznego wyroku(inaczej go nazwać nie można) nic się nie zmienia.Mało tego,nawet nasza platforma zaczęłą blokować swoim klientom...i wierz mi nie ma to nic wspólnego z netflixem.Bo niby co?
                                Tylko jedno małe ale rynek firma która nie zrozumie zachodzących na nim zmian wypadnie w końcu z obiegu było przykładów do potęgi n a nc+ ze swoją filozofią mamy piłkę to nawet bomba atomowa nas nie ruszy jest na prostej drodze ze stopą na gazie do oporu

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+