Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder za granicą

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Tysiące tak, ale nie setki tysięcy są poza granicami. Operator nie o wszystkich wie, a tylko o tych, które są podpięte do internetu. Dekoder nie podpięty nie wysyła nic. Każdy operator "toleruje" taką sytuację.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
      Tysiące tak, ale nie setki tysięcy są poza granicami. Operator nie o wszystkich wie, a tylko o tych, które są podpięte do internetu. Dekoder nie podpięty nie wysyła nic. Każdy operator "toleruje" taką sytuację.
      Nie każdy operator,polecam poczytac o walce Sky z abinentami poza granicami UK.I tak,są to setki tysięcy rozsianych po całej Europie.

Komentarz

Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest dekoderów poza Polską niektórzy oceniają że nawet 40 do 50 % z dawnej C+ i podobnie z n bardzo mało jest dekoderów z CP wywiezonych za granicę

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
          Operator nie o wszystkich wie, a tylko o tych, które są podpięte do internetu.
          O tych też nie wie, może jedynie przypuszczać, bo można korzystać z zagranicznego dostawcy internetu (adresu IP) na terenie Polski i odwrotnie.
          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
            Wcale nie o to chodzi, tylko o wysokość kary za zerwanie umowy, której podstawą jest suma udzielonych ulg, a także hak by każdy pilnował, żeby umowa nie przeszła na czas nieoznaczony.
            O to oczywiście też ale w poście marcel45143 chodziło raczej o to ile on oszczędza biorąc promocje. Zamiast 540 płaci 109,90 tzn. oszczędza 430,10 miesięcznie.
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Nie wolno, ale nikogo to nie obchodzi. Mało to jest martwych przepisów? Po prostu oficjalnie muszą tego zabraniać ze względu na licencje, a nieoficjalnie każdy może robić co zechce.
              Ale przyznawać się że mamy dekodery za granicą Czy nie
              Kończy mi sie umowa i chcę multirooma dobrać I nie wiem na ile mam być szczery
              i gdzie będę miał do odebrania dekoder Mało tego będzie go odbierała moja dziewczyna

Komentarz

napisał(a) sebastos1 Zobacz post
                Ale przyznawać się że mamy dekodery za granicą Czy nie
                Kończy mi sie umowa i chcę multirooma dobrać I nie wiem na ile mam być szczery
                i gdzie będę miał do odebrania dekoder Mało tego będzie go odbierała moja dziewczyna
                No na pewno nie będziesz miał do odebrania ani nie przyślą Ci kurierem poza obszar RP, więc będziesz musiał przyjechać po dekoder do Polski lub załatwić to za czyimś pośrednictwem. Natomiast nie bardzo wiem, w jakim celu miałbyś się do tego przyznawać lub nie przyznawać? Nikt się nie pyta, gdzie używasz dekodera i też nie widzę powodu, by się tym chwalić przy przedłużaniu umowy. Jedynie powiedz, że dekoder będzie odbierała inna osoba, to Ci powiedzą jak udzielić pełnomocnictwa.
                JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

No na pewno nie będziesz miał do odebrania ani nie przyślą Ci kurierem poza obszar RP, więc będziesz musiał przyjechać po dekoder do Polski lub załatwić to za czyimś pośrednictwem. Natomiast nie bardzo wiem, w jakim celu miałbyś się do tego przyznawać lub nie przyznawać? Nikt się nie pyta, gdzie używasz dekodera i też nie widzę powodu, by się tym chwalić przy przedłużaniu umowy. Jedynie powiedz, że dekoder będzie odbierała inna osoba, to Ci powiedzą jak udzielić pełnomocnictwa.
                  Dzięki za odpowiedz
                  A jak uważasz czy mam możliwość odebrania dekodera w innym mieście np. mieszkam w Gdańsku a dekoder chę odebrać w Pile

Komentarz

Punkt w którym odbierzesz dekoder nie ma znaczenia. Możesz to zrobić w dowolnej miejscowości w której znajduje się nasz Punkt.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                      Punkt w którym odbierzesz dekoder nie ma znaczenia. Możesz to zrobić w dowolnej miejscowości w której znajduje się nasz Punkt.
                      Nawet przy przedłużeniu umowy telefonicznie?

Komentarz

Dokładnie tak.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                          Dokładnie tak.
                          Dzięki wielkie za podpowiedzi

Komentarz

Nie ma za co.

Komentarz

Smiechu warte.

Sprzedajac usluge, sprzedawca ma o tym obowiazek poinformowac klienta. Ja podpisalem umowe z adresem zagranicznym i poinformowalem sprzedawce o uzytkowaniu sprzetu za granica, nawet slowa nie wspomnial o tym ze mi nie wolno. Do tego w adresie zameldowania/rejestracji stoi jak byk Hamburg. Odpowiedz nasuwa sie sama. Druga sprawa, jak straca klientow zagranica to moga zaczac kwiatki sprzedawac, 120 zl na polskie realia to dla wielu majatek. Gdybym wiedzial ze to jest problem, nie podpisalbym umowy. A klientem jestem od czasow N-ki (3-4 lata) i za kazdym razem informowalem sprzedawce o miejscu montazu anteny i recivera. Odwracaja kota ogonem, dzisiaj mi zagrozili ze zablokuja dekoder, niech sprobuja, pojde do ARD i zglosze, do tego moj adwokat tez sie ucieszy z odszkodowania. Sprzedawca ma obowiazek poinformowania o takich zakazach, nie dosc ze tego nie zrobil to jeszcze podpisal umowe na zagraniczny adres.

Komentarz

Już to pisałem nie ma takiego zakazu prawo unijne jest w tym punkcie jednoznaczne jest orzeczenie trybunału w tej sprawie wycieczka do sądu to tylko formalność do uzyskania odszkodowania

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+