Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder za granicą

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder za granicą

napisał(a) milewan Zobacz post
    dzieki, udalo sie. musialem monoblok ustawic tak jak na moim zdjeciu bo mieszkam w niemczech. ustawienia w dekoderze nc+ sam

jedna antenna
    disecq
    hotbird lnb 2 sila 64%
    astra lnb 1 sila 80%

super sprawa. pozdrawiam
    Zgodnie z Umowa dekodera nie wolno wywozić, ale jak byś od razu podał ze tam jesteś to łatwiej podpowiedzieć

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
    Zgodnie z Umowa dekodera nie wolno wywozić, ale jak byś od razu podał ze tam jesteś to łatwiej podpowiedzieć
    Czy wiesz może dlaczego nie wolno wywozić.., przecież to nie jest sprzedaż a po zakończeniu umowy , użytkownik po prostu oddaje dekoder., więc chyba jeden Diabeł gdzie sobie ogląda.

Komentarz

napisał(a) Anatol Zobacz post
      Czy wiesz może dlaczego nie wolno wywozić.., przecież to nie jest sprzedaż a po zakończeniu umowy , użytkownik po prostu oddaje dekoder., więc chyba jeden Diabeł gdzie sobie ogląda.
      Tak skonstruowany regulamin.

Komentarz

napisał(a) Anatol Zobacz post

a kto powiedział że wywozić nie można ?

diabeł tkwi jak zwykle w szczegółach, rozdz.V pkt.17 to precyzuje.

"Korzystanie z usług dopuszczalne jest jedynie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej."
        wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
        i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
        oni też mają swoją opowieść.
        unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) m_81 Zobacz post

"Korzystanie z usług dopuszczalne jest jedynie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej."
          Skoro tam tylu zwolenników wywiozło to jak nowa RP

Komentarz

napisał(a) m_81 Zobacz post

Jest to wymuszone przez prawa autorskie (licencje). Inna jest ich cena przy nadawaniu na teren RP, a inna na teren całej Europy. Kodowanie sygnału powoduje, że odbiór możliwy jest tylko na terenie kraju (przy zachowaniu warunku niewywożenia poza granicę dekoderów).

Komentarz

to wolno wywozić czy nie wolno
              Mam dekoder za granicą od prawie 10 lat
              Co miesiąc płace abonament regularnie
              Tu gdzie mieszkam nie znajdziesz dzielnicy bez kilku kilkunastu anten z Polski
              Myśle że gdyby nie wolno wywozić to sygnał powinien być nadawany tylko na terenie RP

Komentarz

A mnie się podoba ten rachunek co ja posiadam bo mam niby kanały w promocji 109,90zl a bez promocji 540zl kto by za to płacił tylko zagraniczni Polacy.

Komentarz

napisał(a) sebastos1 Zobacz post
                  to wolno wywozić czy nie wolno
                  Mam dekoder za granicą od prawie 10 lat
                  Co miesiąc płace abonament regularnie
                  Tu gdzie mieszkam nie znajdziesz dzielnicy bez kilku kilkunastu anten z Polski
                  Myśle że gdyby nie wolno wywozić to sygnał powinien być nadawany tylko na terenie RP
                  Nie wolno, ale nikogo to nie obchodzi. Mało to jest martwych przepisów? Po prostu oficjalnie muszą tego zabraniać ze względu na licencje, a nieoficjalnie każdy może robić co zechce.
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) marcel45143 Zobacz post
                    A mnie się podoba ten rachunek co ja posiadam bo mam niby kanały w promocji 109,90zl a bez promocji 540zl kto by za to płacił tylko zagraniczni Polacy.
                    Jak to wystarczy wystawić wysoka cenę "normalną" i dać promocję. Jak w markecie. Weź 2 za 1 grosz albo weź 2 a zapłać za jeden. Ile to "oszczędności". Jakby nie patrzył abonując telewizję nc+ miesięcznie oszczędzasz 430,10 zł. Ta telewizja to chyba instytucja charytatywna Za tyle to ja jeszcze nie skuszę się. Gdyby pozwolili oszczędzać w każdym miesiącu ponad 1000 zł to może...
                    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                      Jak to wystarczy wystawić wysoka cenę "normalną" i dać promocję. Jak w markecie. Weź 2 za 1 grosz albo weź 2 a zapłać za jeden. Ile to "oszczędności". Jakby nie patrzył abonując telewizję nc+ miesięcznie oszczędzasz 430,10 zł. Ta telewizja to chyba instytucja charytatywna Za tyle to ja jeszcze nie skuszę się. Gdyby pozwolili oszczędzać w każdym miesiącu ponad 1000 zł to może...
                      Wcale nie o to chodzi, tylko o wysokość kary za zerwanie umowy, której podstawą jest suma udzielonych ulg, a także hak by każdy pilnował, żeby umowa nie przeszła na czas nieoznaczony.

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                        Nie wolno, ale nikogo to nie obchodzi. Mało to jest martwych przepisów? Po prostu oficjalnie muszą tego zabraniać ze względu na licencje, a nieoficjalnie każdy może robić co zechce.
                        wolno wywozić i używać za granicą ten zapis w regulaminie od dawna jest nieważny bo niezgodny z prawem a wolna twórczość nc+ nie zawsze jest zgodna z prawem chociaż oni się upierają inaczej

Komentarz

napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
                          wolno wywozić i używać za granicą ten zapis w regulaminie od dawna jest nieważny bo niezgodny z prawem a wolna twórczość nc+ nie zawsze jest zgodna z prawem chociaż oni się upierają inaczej
                          To nie jest twórczość nc+, tylko nadawców i właścicieli treści. Natomiast też uważam, że ten zapis narusza podstawowe wolności i nie ma żadnej mocy prawnej, no ale jednak jest i każdy się na niego zgodził podpisując umowę.
                          Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2014-08-24, 13:37.

Komentarz

Przepis ten uregulowały lub mają uregulować przepisy unijne (nie znam stanu faktycznego) lecz dotychczasowy niestety wciąż abonentów obowiązuje bo na jego zmianę mają wpływ tylko instytucje "nadzorcze, regulacyjne", a nie abonenci.

Komentarz

Gdyby setki tysięcy oddały dekoder to platforma taka jak ta miała by poważny kłopot przetrwać miesiąc.Stąd olewają własny regulamin doskonale wiedząc kiedy sprzęt jest zagranicą.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+