Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cesja umowy nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Cesja z dopłatą

Witam
    Poszukuję zainteresowanych ( najlepiej z Warszawy lub okolic ) do cesji mojej umowy w nc+. Umowa do końca 07.2016r. abonament 81,89zł miesięcznie w pakiecie jest Comfort +, Premium Sport & Film, Extra+, Multi +, dekoder turboBox + 500GB dysk twardy.
    Przeprowadziłem się i w nowym miejscu nie mam możliwości korzystania z usług nc+.

Zainteresowanej osobie zwrócę za 4 miesiące abonamentu 327,56 zł

Chętne osoby proszę o kontakt 784788472
    Pozdrawiam Paweł

Komentarz

Witam.
      Poszukuje chetnego na cesje umowy na pakiet All Inclusive z XXX w opcji multiroom standard ( dwie karty cameleon bez sprzetu, sprzet można dobrać za darmo kontaktując sie z BOK). Umowa do 10.2016. Abonament 195 zł/miesiąc. Dokladam przy spisaniu cesji 400 zł gratis
      Ostatni raz edytowany przez syfon12; 2015-03-15, 18:47.

Komentarz

Cesja nc+ / abonament 60 zł

Odstąpię na zasadzie cesji umowę NC+.

Umowa obowiązuje do końca stycznia 2016 r. (tj. 10 miesięcy) i obejmuje pakiety:
        - Comfort+, Multi+, EXTRA+,
        - Premium Sport&Film (6xC+), HBO,
        - HBO GO, Canal+ VOD, netVOD+ konto podstawowe.
        HBO aktywne do końca lipca.

Umowa zawarta w "łamańcu" 5 x 0 zł + 10 x 79,90 zł. Uwzględniając nadpłatę, która znajduje się na koncie (w wysokości 200 zł), miesięczna opłata dla osoby, która zdecyduje się na cesję wyniesie 60 zł.

Dekoder: turboBox+/PVR ADB 5720SX (odbiór osobisty okolice Giżycka lub wysyłka).

Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez forum lub telefonicznie: xxxxxxxxxxx
        Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-03-26, 14:22. Powód: dane

Komentarz

Cesja umowy pakiet Comfort+ (HBO) za 69,90!

Witam, mam do oddania pakiet nc+ Comfort+ z następującymi opcjami:

HBO
          Aktywacja ultraBox+
          Multi+
          Premium Sport &Film
          CANAL+ VOD
          netVOD+ konto podstawowe

za jedyne 69,90. Na koncie są włączone też opcje NC+ GO, za ok 5 zł, ale można je wyłączyć. Cena jest bardzo korzystna jak na tyle opcji, gdyż negocjowałem długo i skutecznie, ale niestety muszę zrezygnować z tego, gdyż w nowym mieszkaniu nie mam możliwości instalacji anteny.

Umowa obowiązuje do października. Oddaję wraz z dekoderem ULTRABOX+ z nagrywarką oraz z anteną i ew. hakiem do niej. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 0-506-693-348. Zestaw mam w Warszawie, ale mogę go wysłać pocztą gdziekolwiek.

Komentarz

Witam,

podpinam się pod temat.
            Czy można zawiesić umowę na 5-6 miesięcy, jednocześnie wydłużając okres umowy?
            Już tłumaczę: jestem w połowie umowy, z 1 Maja wyprowadzamy się na pół roku na stancję, a później do nowego mieszkania. Niestety, na stancji nie będzie możliwości korzysztania z anteny, a szkoda nam tracić ofertę.
            Stąd pytanie o zawieszeniu.

Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Komentarz

Jakby ktoś chciał pozbyć sie swojego dobrego pakietu w formie cesji, to byłbym na to chętny pozdrawiam. Kontakt dominik144@interia.pl tel 662509516 (wcześniej SMS nie zawsze moge odebrać )
              Ostatni raz edytowany przez Domino1989; 2015-04-18, 12:21.

Komentarz

Cesja

Witam, odstąpię na zasadzie cesji umowę z nc+.

Umowa obowiązuje do końca grudnia 2016 r. (tj. 19 miesięcy) i obejmuje pakiety:
                - Comfort+, Multi+, EXTRA+,
                - Premium Canal+ Sport&Film - pełny pakiet Canal+ - 6 kanałów
                - NETVOD+

Dekoder Wi-fi PremiumBox z dyskiem 500GB.

Opłata miesięczna to 79,90zł + 5zł najem dekodera - Razem 84,90zł.

Najchętniej osobie z Warszawy lub okolic. Biorę na siebie wszystkie ewentualne koszty cesji. Możliwa dopłata z mojej strony na poczet kilku kolejnych miesięcy.

Komentarz

Witam
                  Odstąpię Umowę na zasadzie cesji:
                  - Pakiet Comfort+Extra+
                  - Canal+ 8 kanałów
                  - Canal+VOD
                  - Najem MediaBox+
                  - Multiroom Premium
                  Umowa na zasadzie łamańca 5x0 i 10x79.90 do końca listopada 2015 r. Na kocie abonenckim nadpłata więc cena średnia za powyższy zestaw to 70,27 zł.
                  Oferuje oplacenie abonamentu do końca sierpnia.
                  Do tego dodaje gratis HBO do końca sierpnia oraz pakiet FilmBox do końca umowy
                  Możliwość przeprowadzenia cesji w: Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko, Jelenia Góra, Opole, Katowice (ewentualnie inne lokalizacje do uzgodnienia).
                  Kontakt przez PW lub piotrek@wlb.vectranet.pl

Nieaktualne.
                  Ostatni raz edytowany przez 1pietrek1; 2015-09-24, 13:38.

Komentarz

Odstąpię na zasadzie cesji NC+
                    Pakiet Extra + standardowa cena 59,90zł / msc za 39,90zł / msc czyli tyle ile kosztuje pakiet Comfort+ Myślę, że oferta jest uczciwa tym bardziej, że moja umowa jest jeszcze na 18msc a nie 24 jak w przypadku nowej i dodatkowo w tej cenie nie dostanie się takich warunków.

NIEAKTUALNE
                    Ostatni raz edytowany przez Miszka82; 2015-08-28, 11:32.

Komentarz

Cesja umowy.
                      Pakiet Extra, Canal+ i HBO z modułem dostępu CI+ w cenie 79,90 zł.
                      Umowa do końca 2016 roku.

Odbiór możliwy wyłącznie na telewizorach z tunerem DVB-S lub własnym tunerze sat z wejściem CI+.

Jeśli jest ktoś chętny, proszę o kontakt - tjw1978@o2.pl
                      Możliwość dokonania cesji: Wrocław / Wałbrzych / Opole / Katowice / Częstochowa / Kraków / Łódź
                      Ostatni raz edytowany przez tomwro; 2015-09-23, 11:30.
                      Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Witam
                        Posiadam do odstąpienia na zasadzie cesji pakiet Start+ z kartą Cameleon i dekoderem Sagem DSI83. Cena 19,90 zł, umowa do października 2017 r. Opłacam 3 miesiące abonamentu.
                        Kontakt przez PW lub piotrek@wlb.vectranet.pl

Komentarz

Odstąpię dekoder Opticum 403p HD z kartą TNK HD opłaconą do 26 lipca 2016r.
                          Nieaktualne.
                          Ostatni raz edytowany przez madrid 2012; 2016-04-18, 20:39.

Komentarz

Witam
                            Posiadam do odstąpienia na zasadzie cesji pakiet Comfortowy+ HD z modułem Ncam na 12 miesięcy do 30 kwietnia 2017r. cena za pakiet 29,90 zł/msc.
                            Szczegółowe info przez PW lub e-mail: jakubzuzia@gmail.com

Komentarz

Cesja NC+
                              Mam do oddania pakiet Extra+, Canal+ za 64,90zł do 05.2017, Extra+ 39,90zł od 06.2017 do 09.2017

Umowa do 09.2017

Pierwsza płatność w Marcu: 03.2017

Dekoder: PVR ADB 5800SX

Kontakt: arekqw@gmail.com

Komentarz

Witam,przepisze umowę z NC+ z pakietem Extra,Canal +,HBO (do końca sierpnia),jest to z umowa z tzw multiroomem składającym się z dwóch niezależnych kart(cameleon) w skład zestawu wchodzi dekoder Sagemcom.Umowa do końca lutego 2019r.,opłata abonamentowa 69,90 zł.

Kontakt: blackhiena@poczta.fm

nieaktualne
                                Ostatni raz edytowany przez SW 1920; 2017-07-06, 18:00.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+